Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burze-straszne ale piękne
#1
Witam serdecznie




Jak wiecie pogoda nie do wytrzymania,duszno,pali oraz nie ma czym oddychać ale są zjawiska piękniejsze takie jak burze.

w tym temacie zajmiemy się właśnie nimi Smile

Jak one powstają ? : zaczyna się od duchoty i upalnego dnia,potem pod wieczór ( bo częściej przychodzi burza) w tedy ciepły front się zaczyna bić z zimnym frontem co prowadzi do wyładowywań elektrycznych i powsatają błyskawice oraz grzmoty,zjawisko to można spotkać w lecie tak jak na przykład 3/07/2012 http://www.youtube.com/watch?v=Ge9i95PaNLYo to burza u mnie Smile

możemy dyskutować jakie mieliście z burzą doświadczenia oraz dzielić sie wrażeniami filmikami i zdjęciami. Tongue
Reply
#2
Ciekawą rzeczą jest piorun, który powstaje na ziemi i zmierza ku chmurom Tongue
Podobno rzadko to występuje, ale jest możliwe.
Reply
#3
U mnie grad taki wielki jak talerz.
Reply
#4
Tongue 
To raczej temat powinien zwać się "straszne, ale piękne" Big Grin.
Reply
#5
lepiej ? Tongue
Reply
#6
Tia.
Reply
#7
No. Bo teraz widać, ze chodzi Ci o to, że mimo straszności są piekne a nie na odwrót <3. Ja najbardziej kocham deszcz, burza mniej mnie jara.
Reply
#8
Ja tam się boje burz, wczorajsza uszkodziła mi telewizor, a sąsiedni blok po prostu stracił część siebie <uderzył w niego piorun>. Nie lubię ich. Nie dają mi spać.
Reply
#9
Jak naprzeciw Ciebie o 22 kiedy ledwo wychodzisz do piekarni bo chlebek, walnie piorun [ który wygląda jak jaskrawa kulka] przeleci Cie* lekka fala uderzeniowa i włączy alarm w kilku autach obok to cię zacznie jarać

//mmmmoooo



* tak, tak głupie skojarzenie ._.
Reply
#10
U mnie o 24 jak piorun trzasnął to przez chwilę na niebie było jak o 12 po południu <3
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)