Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Illuminaci-przemysl muzyczny.
#31
Jak już pisałem, rasizm nie musi odnosić się tylko i wyłącznie do religii. Nienawiść do wrogich nacji to już faszyzm, ale można to zaciągnąć pod tzw. "rasizm kulturowy", jak jest wspomniane na wiki
Reply
#32
Generalnie to jest temat rzeka. Nie znajdziemy racjonalnej odpowiedzi na to wszystko, niektóre dowody aż wbijają w fotel, może źle to nazwałem "dowodami" bardziej to są "fakty"
Reply
#33
Ale ja nic nie mówiłem, o odnoszeniu się rasizmu do religii. Powiedziałem, że nie ma z nią nic wspólnego.
Reply
#34
Tfu, do rasy.
Reply
#35
Bug 
Wiesz, określenie nienawiści, do wrogich nacji jako rasizmu, często może podlegać dyskusji. Weźmy na to Wietnam, tysiące dzieciaków w USA znienawidziła wszystko co skośnookie, bo zabito im ojców, czy braci, można to nazwać rasizmem, skoro byli przypadkowymi ofiarami wojny?
Reply
#36
Rasizm wywołany wojną. To tak jakbyś usprawiedliwiał, że rasizm Hitlera nie powinien być nazywany rasizmem, bo nienawidził Żydów ze względu na to, że uważał, że są oni sprawcami przegranej wojny Niemiec.
Reply
#37
Nienawiść Hitlera do żydów była w nim jeszcze, zanim rozpoczął wojnę. Gdy był dzieckiem, najprawdopodobniej nie przetrwałby, gdyby nie oni. wolałbym nie poruszać tematu, gdyż niewiele osób na świecie zna jego biografię na tyle, żeby o niej dyskutować, tym bardziej my.
Reply
#38
Rainbow 
Nie wiem czy wiecie, ale studio nagraniowe Geffen Records, a dokładnie ich pracownicy to w większości Illuminaci. Ostatnio zastanawiałem się nad śmiercią Kurta Cobaina. Nagrywał w tej wytwórni od lat, a nagle odszedł z tego świata. Może to był atak Illuminatów? Tego nie wiem, ale może wy wiecie coś więcej na ten temat.
Reply
#39
Bug 
A może się zaćpał?
Reply
#40
Miał we krwi trzy krotną dawkę śmiertelną heroiny, ale w takim stanie, nie mógłby unieść Remingtona i wpakować się do trumny.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)