Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Illuminaci-przemysl muzyczny.
#21
Żydzi, (dosł. 'chwalcy /Jahwe/' lub 'czciciele /Jahwe/' z hebr. Jehudim, יהודים, jid. Jidn, ייִדן, ladino ג׳ודיוס Djudios) – naród semicki zamieszkujący w starożytności Palestynę (określany wtedy jako Hebrajczycy albo Izraelici), posługujący się wtedy językiem hebrajskim, a w średniowieczu i czasach nowożytnych mieszkający w diasporze na całym świecie i posługujący się wieloma różnymi językami. Żydzi nie stanowią jednolitej grupy religijnej i etnicznej. Dla żydów ortodoksyjnych Żydem jest tylko osoba, która ma ortodoksyjną matkę lub przeszła konwersję na judaizm. Za Żydów uważa się jednak wiele osób, które nie są żydami ortodoksyjnymi. Kto jest Żydem (hebr. ? מיהו יהודי) jest pytaniem, na które nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, gdyż może to być identyfikacja kulturowa, etniczna lub religijna.
Reply
#22
Nie, rasizm to rasizm, nacjonalizm, to nacjonalizm.
Syn Karmy:
Też myślałem, o pochodzeniu żydów, ale zobacz, teraz nawet Ci w Jerozolimie wyglądają jak europejczycy. (pewnie od dobrobytu ^ ^)
Reply
#23
Nacjonalizm wywyższa wartość jednostki nad naród, nie oznacza wyższości własnego państwa nad innymi w znaczeniu wartości. Żydzi mają inną karnację.
Reply
#24
NA to też zwróciłem uwagę, w dokumentach byli bladzi, nawet w wyżej wspomnianej stolicy. ^ ^
A to z nacjonalizmem, to rzuciłem do starka, bo mieszał z rasizmem.
Reply
#25
Ale rzuciłeś źle ._. Bo nacjonalizm to nie dyskryminacja innych nacji, to wszystko wiąże się z rasizmem.
Reply
#26
Rasizm, to tylko kolor skóry! "Rasizm", od "Rasa", biały gryzie czarnego, czarny gryzie latynosa, latynos gryzie hindusa, hindus gryzie białasa, białas gryzie popcorn, to takie trudne?
Reply
#27
Nie trzeba nagrywać klipy, i nuty z "Bjeberami" i innymi pionkami, aby być zamieszanym w owy zakon. Na pewno widziałeś "karty do gry" stworzone przez illuminatów. Nikt nie wie dokładnie kto w tym zakonie jest, być może są w nim nawet politycy! Nie muszą się przyznawać do tego ani afiszować się z tym. Mogą mieć "co zechcą" w zamian za "posłuszeństwo" wobec illuminatów. Karty powstały duużo wcześniej niż zaczęły się demolki budynków. Na pewnej z kart była ujawniona strzykawka i ręce lub nogi (dokładnie nie pamiętam), które był tak jakby w procesie gnicia tzn. skóra "rozpuszczona" i widać same kości. Stosunkowo nie dawno "wyszedł" narkotyk o nazwie Krokodyl co właśnie takie skutki powoduje. Więc resztę sobie sam uświadom.
Reply
#28
Słuchaj, przeczytaj posty, które padły wcześniej i zrób to ze zrozumieniem, szczególnie mój, na który odpowiadasz, ok?
Reply
#29
pl.wikipedia.org/wiki/Rasizm
Reply
#30
No to to, co mówiłem, dlaczego mnie odsyłasz do wikipedi? Cool
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)