Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Illuminaci-przemysl muzyczny.
#11
Łał..dzięki za ten link, nawet nie miałam pojęcia o czymś takim Huh
Reply
#12
Wcale nie dziwna, ich istnienie to fakt, Arthur Conan Doyle w opowiadaniu "Dolina Strachu" otwarcie pisał o jednej z lóż. Działanie poszczególnych, mniejszych, w dużej mierze zależało od członków, ponieważ nie mieli bezpośrednio przełożonych nad sobą osób. To jest coś jak partia polityczna- zupełnie normalne, po prostu dziś się o tym nie mówi, rząd USA nic z tym nie robi, a dlaczego? Bo znaczna część rządu, ludzie zajmujący wysokie stanowiska, oraz najbardziej wpływowi wojskowi, to właśnie masoni.

Atdół
Co do degradacji dzisiejszego rynku muzycznego, to zgadzam się w 100%. wystarczy spojrzeć na różnicę w dwóch utworach The Offspring, "Jennifer lost the war" z roku 89 a drugim "Cruising California" z bieżącego. Jak usłyszałem ten chłam i zobaczyłem co ten zespół ze sobą zrobił, to się prawie popłakałem.
Reply
#13
Powiem tak faktem jest, że media manipulują informacjami, że jest swego rodzaju cenzura. Przykładem, że media nie chcą dopuszczać prawdziwych informacji do opinii publicznej mogą być wywiady Gen. Petelickiego.
Iluminaci to Żydzi, po prostu żydzi, terminy Masoni, Illuminacii, NWO itp. są mhroczne i tajemnicze a tu chodzi przede wszystkim o żydów. Jest w tym narodzie coś tajemniczego, wręcz mistycznego, media są głownie żydowskie i dostajemy takie informacje jakie żydzi chcą byśmy dostawali czyli w pewien sposób kontrolują oni świat.Lecz wielka kontrola nad światem, wielkie teorie spiskowe jest przesadzonych, wiele rzeczy jest nadintepretowanych, tacy ludzie jak twórcy tego filmiku potrafią mi powiedzieć, że jestem kontrolowany, że nie mam nic do gadania że jestem trybikiem systemu, nastawionym na konsumizm, tak to prawada bo czym ma się zajmować człowiek jak nie konsumowaniem? Tylko Ci wielcy wiedzący o prawdzie ludzie zapominają że tu nie chodzi o to by znać "prawdę" tylko o to by konsumować rzeczy właściwe, a nie chłam rzucany pod mordę. Konsumizm nie występuje to w formie dosłownej a lekko przenośnej joł.
Reply
#14
Co do tego, że masoni to głównie Żydzi to prawda. Czy wszyscy masoni są satanistami czy to tylko mit?
Reply
#15
http://www.youtube.com/watch?v=ukApl4ZjsIE
Reply
#16
Masoni, to organizacja możnych i wpływowych ludzi, powstała w świeżo utworzonych stanach zjednoczonych i utrzymująca się do dzisiaj, a mające na celu dojście do jak największej władzy i korzyści materialnych wspólnymi środkami. Jest to stowarzyszenie od zawsze o mocno katolickich odchyłach z wieloma duchownymi w swych szeregach. Dziś do tej organizacji może należeć każdy, a to o żydach... Szkoda gadać...

A to pomówienie z satanistami, jest powtarzane na równi z żydami.

Starek:
To jest zwykła kpina. To co napisał starek to hasła prawicowych ekstremistów i imbecylów, którzy nie wiedzą co mówią. Mam nadzieję, że tylko to powtarzasz, a nie w to wierzysz. >.< Jest wiele mniejszych organizacji stworzonych przez żydów, może to dlatego na przestrzeni wieków i przez brak informacji mogły być mylone.
Reply
#17
zaprzeczysz że media są głownie żydowskie ?
a tak pewnie Ci chodzi o to że Iluminatii to nie żydzi bo iluminati są rasisty niby a czy jedno drugie wyklucza Cool ? w sumie nie mam wiedzy na temat tego czy Żyd=Iluminat=Mason=NWO ale czytałem tam kilka obszernych publikacji i tak z wielu wynika z innych wynika inaczej a jeszcze innych inaczej w które tu wierzyć Cool ? dlatego powinienem pozostać przy początkowym zdaniu ze to głupota Cool
Reply
#18
W jednej z piosenek Eminem mówił o tym Zakonie. Był w to zamieszany, zdołał uciec. On doskonale o tym wie, że Illuminati go zabiją.
Reply
#19
To, że napiszę sobie na profilu CBŚ, to znaczy, że będę agentem policji? Proszę Cię, dziś mogą go najwyżej pozwać o prawa autorskie. poza tym, dopóki Eminem nie przefasonował tyłka, grając z rijanami, bjeberami i innymi komercyjnymi śmieciami, to myślałem, że nikt go nie zagnie, ale teraz, to "Ile muszę Ci zapłacić, bo zobaczyć jak się szmacisz?...".
Starek:
Rasiści wykluczają żydów? >.< Rasista to szowinista wartościujący kolor skóry, nie religię.
Reply
#20
nie koniecznie rasizm przekłada się również na nacje joł.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)