Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kara śmierci
#31
Śmierć jest czasami wybawieniem Huh
Najlepsza byłaby kara publicznej chłosty i kastracja jak w średniowieczu.
Reply
#32
Przepraszam, pojęcie pedofil odnosi się do stosunków seksualnych z dziećmi. Więc jeśli już z takiego stosunku jest ciąża, to nie ma złotego środka, ale według Ciebie lepiej zabić to dziecko, bo jest niewygodne? Oczywiście kara dla niego powinna być bardzo adekwatna, tak, żeby każdy się tego bał jak łapanki. Osobiście nie wierzę w Boga i inne takie, ale gdy ktoś śmierć człowieka nazywa wyborem/wolną wolą albo czymkolwiek innym to brzydzę się tym mimo, że na ogół jestem wyrozumiały na różne zdania ludzi w każdej dziedzinie.

Genius logic to jest to co teraz się dzieje: zamknąć gwałciciela, zarobić na niego, utrzymać go, a na koniec wypuścić i MIEĆ NADZIEJĘ, że nie popełni znów tego czynu, a aby dopełnić absurdu zabić poczęte dziecko Big Grin

Psychopatyczne podejście, ale skazywanie pedofili na dożywotnią izolatkę i samoutrzymanie w ciężkich warunkach powinno być.
_______

"Za aborcje nie powinno być nic. Nie wiem czemu robią z tego taką afere. Tego dziecka praktycznie nie ma. "

To samo mogę powiedzieć o dzieciach do pierwszego roku życia. Ich praktycznie nie ma. Tylko jeśli ktoś nie może walczyć to oznacza to, ze należy go zniszczyć? Może wiesz od kiedy to już człowiek i podasz mi punkt graniczny i powiesz przy matce. Eeeeee nosisz tkankę ale za 3-2-1-0 to już dziecko GRATULACJE!!!!! Aborcja to nie jest tak jak myślisz, nie dam zdjęć bo dostanę bana, ale poszperaj w necie ew jest taka stronka zaczyna się na "hcf" nazwy nie podam bo jest od 18 lat(drastyczna)
Reply
#33
Quote: a na koniec wypuścić

Czy od tego nie jest kara dożywotniego pozbawienia wolności ? Dodgy
Reply
#34
ops
Reply
#35
Tylko, że nie każdy nawet za najwieksze zło wyrządzone dzieciom zostaje na nie skazany, sam słyszałeś o wielu przypadkach jak oprawca się mścił na tych co go zgłosili i to nawet po 3 latach Dodgy

Atup
To ma być żart? Lubię czarny humor nawet na temat aborcji, ale nie rozumiem. Ty chyba myślisz, ze to dziecko się bezboleśnie uśmierca i jest fajnie tak jakbym podszedł za plecy Twojej mamie i strzelił jej w głowę. To nie wygląda aż tak pięknie tak jak w przykładzie z Twoją mamą. To wygląda tak jakbym Ci zdjął skórę i posypał całe ciało solą. To jeden ze sposobów. Z resztą może poczytaj o aborcji i technikach. Nie chodzi mi o prasę katolicką, lecz o opisy nawet zwolenników aborcji.

Atdown
to, że by nie dostał nie znaczy, że nie powinien dostać.
Reply
#36
Idź trollować gdzie indziej plox
Up
Skoro ktoś nie dostał dożywocia, to kary śmierci nie dostałby tym bardziej.
Reply
#37
Ja jestem zdecydowanie przeciwny takiej każe.Przecież nie można kogoś zabijać za to, że kogoś zabił?Przecież Ci co zabijają tych skazanych to też powinni zostać zabici, nie?A jak już by taka kara musiała być to miała by zrobić to ta osoba która wydała wyrok.
Reply
#38
Tak! Lepsze dożywocie od śmierci.. Macie racje..
Pomijając, że we współczesnym nowoczesnym wiezeniu są warunki lepsze niż niektórzy mają w domach.
Reply
#39
Jak dla mnie powinno się zabijać zwolenników kary śmierci. Ale ja jestem ponoć "lewackim ścierwem anarchistą".
Reply
#40
Dla pedofilii, gwałcicieli kastracja dla tych co odbierają życie powinni poczuć to samo więc dla zabójców kara śmierci.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)