Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kara śmierci
#21
Cóż, wszystko zależy od samej osoby poszkodowanej, ale myślę, że o tym się jednak nie da zapomnieć. Można normalnie egzystować, ale czy można o tym zapomnieć? Nawet, jeśli nie życie, to nadal odbierana jest tym osobom pewna część godności. Druga sprawa, że w przypadku kobiet [a to one jednak są sporą większością ofiar], tracą one cnotę, która [w teorii, bo w tych czasach... no, nie zawsze Big Grin] jest dla nich dość ważna. Tutaj trzeba się zastanowić, za co należy uznać kobiecą cnotę... za zwykłą kradzież [Odbieranie komuś jakiejś rzeczy] bądź pewnego rodzaju "morderstwo" [Nie mówię o tym wprost, a przenośnie].
Reply
#22
Zabijać za większość poważnych przestępstw - zmniejszymy ewentualny problem przeludnienia, a i prawo będzie przestrzegane Tongue
Reply
#23
Tak jak to ująłeś w pierwszym zdaniu, przynajmniej w połowie. Zależy od człowieka, można byłoby pogdybać ale lepiej mówić o tym co się dzieje, niż o tym co mogłoby się stać.

AtUp: W Polsce akurat nie ma problemu z przeludnieniem, z tego co wiem współczynnik zgonów niedługo przerośnie wsp urodzeń.
Reply
#24
Dlatego kiedy ktoś mówi ci, że cię zgwałci wtedy kładziesz mu rękę na ramieniu i szepczesz do ucha:
- Nie, to ja zgwałcę ciebie.
Najlepsza obrona ever.
Nadal utrzymuje, że za gwałt nie powinna być kara śmierci. Doznania cielesne i psychiczne nie mogą się równać z odebraniem życia, chyba że na większą skalę.
Reply
#25
wejdź na lelw
Agent Wywiadu:
Kara śmierci dużo nie zmieni jeśli chodzi o liczbę zabójstw. Teraz też za to grozi kara, a i tak ludzie to robią
Reply
#26
Thumbs Up 
Napisałem - ewentualny. Poza tym nie ograniczam się tylko do Polski.

AtUP: To przynajmniej zmniejszymy liczbę przestępców, którzy wyszli na wolność i popełniają dalej zbrodnie.
Reply
#27
Kara śmierci powinna dotyczyć głównie krzywd wyrządzanych dzieciom. Pedofilia w bardzo ale to bardzo drastycznych przypadkach, a inne to dożywotnie obozy pracy jak u pana Stalina i Hitlera. Za to kara śmierci jak najbardziej za aborcje - zarówno polityków zezwalajacych jak i lekarzy dokonujących ich nielegalnie(legalnie zabijać? nawet jak zgodne z prawem to nielegalne) jak i matek. Tacy ludzie powinni ginąć w jak najbardziej nieludzki sposób. Za zabójstwa myślę, że nie. Zabójstwa dokonywane przez "zwykłych śmiertelników" dotyczą zwykle kilku istnień, zaś aborcja ma wymiar szerszy i zabija się zabierając całe życie nie część. Starczy, bo uznacie mnie za psychopatę. Btw nawet Hitler nie popierał aborcji i karał ją śmiercią.
Reply
#28
Czyli karać pedofilów za gwałt, ale jak przez ten gwałt jest dziecko to go nie usuwać ? Dodgy Genius logic
Reply
#29
Za aborcje nie powinno być nic. Nie wiem czemu robią z tego taką afere. Tego dziecka praktycznie nie ma.
Reply
#30
Big Grin 
Strata czasu i cennej siły ludzkiej. Aczkolwiek powinniśmy przestać z więzień robić hotele. Albo każemy im pracować na rzecz państwa, albo każdego co do nogi wybić.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)