Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propagowanie chamstwa po polskim internecie.
#1
Witam. Chciałbym poruszyć temat, który jest zapewne znajomy wam wszystkim. Chyba większość z was dostrzegła, że ostatnio w polskim internecie gości jakiś głupi, chamski ,,nurt". I to nie są żadne kawały o Murzynach, sam się śmieję z niektórych, i wiem, że nie jestem jedyny, ale to towarzyszyło nam od dawna, kiedy nawet jeszcze internet nie istniał i w porównaniu z tym, co dzieje się od jakiegoś czasu to po prostu błahostka. Nie wiem w sumie, jak to ubrać w słowa, ale chyba nie ja jeden dostrzegłem, że z Polski robi się druga Hameryka. Zaznajomię was z paroma filmikami i będę kontynuował.

http://www.youtube.com/watch?v=Zvjt9rdEkTU

http://www.youtube.com/watch?v=dP6ljfIJwEA

http://www.youtube.com/watch?v=aTrURgCZJIs

No i teraz pytanie... Skąd to się bierze? Przyznam, sam potrafię być wredny, chamski (nie mówię akurat o kościele Janusza Chrystusa albo FMS, bo to inna sprawa, raz że błahostka przy tym to jeszcze na poziomie ludzkim, no ale cóż, grząski teren), ale no, chodzi o coś jeszcze innego. Nie jestem jakimś wielkim miłośnikiem Kościoła katolickiego, czasem śmieję się z żartów o księżach-pedofilach, jednakże, co się dzieje, że taki Jan Paweł II jest uważany za pedofila, a cały Hitler i nazizm jest jeszcze bardziej popierany? (Proponuję przejrzeć ostatni z wpisów Puchałke na fb) Ja już wspomniałem, nie jestem fanem Kościoła, jednak JP II zrobił wiele dobrych rzeczy, więc, za co? Zdaję sobie sprawę z istnienia kogoś takiego, jak dzieci neo (kozak w necie, frajer w świecie), jestem więcej, niż pewny, że filmiki układają jakieś leszcze, które robią z siebie wielkich bohaterów i kozaków (komentarze do filmu). Gdyby takiego jednego z tych pipek namierzono, to by nagle zapomniały o swojej odwadze i by z obitym ryjem biegły na komisariat. Gdzie się podziały tamte czasy, kiedy polscy internauci potrafili działać razem, namierzać różnych przestępców, sadystów? Przy czym facebook jeszcze nie był na tyle popularny, więc widać, że to takie łatwe nie było... Kiedyś polskim internetem władały demotywatory i inne rozsądne portale, a teraz to co? Wystarczą wpisy jakiegoś puchałkowego idioty, aby to wszystko obrócić dookoła nogami? Temat pozostawiam do dyskusji.
_
Reply
#2
JP II krył pedofilów,czarny humor istniał zawsze,FMS pokazuje że każdy człowiek w jakimś stopniu w coś wierzy.

http://www.youtube.com/watch?v=yWZzoD-FVl8

AtMINUS widać że jesteś jedną z osób której mass media piorą mózg,większość stron undegrand'owych jest kasowana w ciągu kilku dni a dostęp do nich nie jest łatwy.
Reply
#3
Widzę że jesteś już normalnym Kapiozą/om w porządku, to dobrze.


Ja to coś pozostawię bez komentarza bo to jest niesamowite, jak można być aż takim cymbałkiem żeby takie coś tworzyć lub żeby kogoś to bawiło.
Reply
#4
Akurat sprawy o czarnym humorze tutaj nie poruszyłem, sam z tego się śmieje, tak samo, jak FMS, tylko wymieniłem w nawiasie, w sumie sam to popieram, chodzi o JP II i podobne przypadki pełne nienawiści...
Reply
#5
Hubert czy Kacper?
Reply
#6
Internet staje się coraz głupszy - chamskie żarty o Cristiano Ronaldo ze względu na jego styl bycia, ale sami nie doceniają jego umiejętności (mnie ciekawi, jak Messi przyjmie serię porażek Barcelony Big Grin), to tylko taki przykład. Ale ja nie wiem jak można się nabijać z JP II. Też jakimś pro fanatykiem katolicyzmu nie jestem, ale on za sam charakter powinien być doceniany.
Reply
#7
Tak poza tematem. Cristiano Ronaldo jest wyśmiewany za to że zrobił sobie masę operacji plastycznych (przynajmniej ja go za to wyśmiewam).
Reply
#8
Cristiano Ronaldo jest głównie wyśmiewany za jego opinię i zachowania. Po prostu wali prosto z mostu. Ale jego umiejętności jakoś nikt nie docenia. .___>
Reply
#9
Music 
Nie sądzę, żeby przez tą "bambaryłę" narodowy socjalizm był bardziej popierany.
On go nie propaguje, tylko wyśmiewa. Zresztą, czego spodziewasz się od kolesia, który jest twórcą następujących komiksów: shitstorm.pl/puchalke.php ( Ostrzegam, strona pełna czarnego humoru, przekleństw, zboczeństw, itp. Wchodzicie na własną odpowiedzialność ) .
Zauważyłem też, że wyśmiewa się z takich osób jak Magik, Kurt Cobain etc.

To jest zwykły troll, którego zadaniem jest prowokacja.
Reply
#10
Co to za jakiś internetowy troll?
Jestem wielkim fanem Nirvany i jestem fanem Kurta Cobaina i te wyśmiewanie przez tego puchałke jest po prostu okropne. Policja powinna kasować lub zawieszać takie strony, a filmiki obrażające/wyśmiewające osoby takie jak np. Jan Paweł II osadzane w więzieniu lub nakładać im wysokie kary pieniężne.
A to,co ja bym tym osobom zrobił wole nie pisać,bo jeszcze bym dostał knebla.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)