Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propagowanie chamstwa po polskim internecie.
#11
Słowo klucz - karachan
Ogólnie dzieci które myślą że są fajne jak się bawią w trolling na dość żenującym w dodatku poziomie.
Reply
#12
W dupie mam puchałke, nazwałem go idiotą, bo coś takiego robi, ale mimo to jest dosyć łebski, żeby manipulować taką liczbą kretynów.
Reply
#13
Jeśli ciebie obrażą to niema więzienia ale jak JP II który krył pedofilów to od razu do więzienia? Zachowujesz się jak typowy faszysta oraz popierasz zakaz wolności słowa.
Reply
#14
Jest łebski? Czy ja wiem... Może i tak ale to głównie kretyni to rozkręcają.
Reply
#15
Skąd się biorą takie durne dzieci?
Ano przede wszystkim to zależy od ludzi dorosłych i od postępu rozwoju świata. Zauważyliście zapewne, że odkąd świat ruszył do przodu z technologią i nie tylko, to ludzie zaczynają głupieć. Zmieniły się ogromnie czasy. Zmieniła się dyscyplina między innymi w domach i w szkołach. Młodzież aktualnie ma za dobrze, co więcej: ta dobroć jest nawet jeszcze za mała dla nich i wciąż narzekają. W wyniku braku doświadczenia życiowego właśnie dzieci wyrastają na takie durne bachory, których prawie że nie da się upilnować i przyprowadzić do porządku, bo zaśmiecają Internet, obrażają w chamski sposób ludzi, itp.
Dzisiejsze czasy są czasami ogromnie dziwnymi. To zderzenie ludzi doświadczonych, którzy wiele przeżyli i mieli zupeeeeeełnie inne czasy, w których dzieciństwo nie było tak proste, z ludźmi, którzy nie wiedzą co to trudne dzieciństwo.
Dalej: zmieniły się o wiele warunki pracy, płace i ilość godzin w pracy. Płace poszły w dół, prawie że nikt nie daje już umowy o pracę na stałe, a ilość godzin poszła w górę, gdyż najczęściej pracodawcy zatrudniają minimum pracowników lub mniej niż minimum, żeby zaoszczędzić i nie robić sobie kłopotu z większą ilością siły roboczej.
Rodzice są pochłonięci pracą coraz to więcej i więcej, w dodatku przynoszą mniej pieniędzy. To odbija się na psychice dzieci. Nie można ich dopilnować, a ich zachowanie często uchodzi uwadze rodziców. A jeśli nie, to i tak rodzice są już zmęczeni codziennością i pracą, żeby porządnie zająć się jeszcze dzieckiem. Więc najczęściej to jest tak, że dzieci teraz nie wychodzą na dwór, nie rozmawiają z rodzicami, tylko siedzą przed komputerami tworząc coś, przy czym spędzą dobrze czas. I właśnie tu pojawiają się te wszystkie głupoty. Brak doświadczenia życiowego takich durnych dzieci przechodzi na Internet. Cały czas chcą czegoś więcej, bo to, co aktualnie jest już w Internecie wydaje się być nudne i muszą stworzyć coś jeszcze lepszego. A lepsze dla nich to bardziej głupie i chamskie, nie zwracają nawet na to uwagi.
I do czego ten świat zmierza... ?
Reply
#16
To nadal nic. Polecam zapoznać się z 4chanem, a dopiero potem zdefiniować "chamstwo" na nowo.

A, dla jasności. Powstanie tego tematu to dokładnie to, czego chciał autor filmiku, mema czy innej cholery. Rozprowadzanie go dalej. Super, pro, ponarzekacie sobie w 10 jak to głupi ludzie robią filmiki. A 50 osób pozna te filmiki, z czego 2 zaśmieją się i rozprowadzą go dalej. 3 punkt zasad pisania postów, za który już w sumie kiedyś dostałem knebla, się kłania - nie karm trolli. Niech zdychają razem z tym filmem na marginesie Internetu.
Reply
#17
Rozumiem, że jesteś ateistą, ale jakbym powiedział, że twój ojciec kryje pedofilów to byś się nie zdenerwował ? Bo dla mnie Jan Paweł II jest jak ojciec.
Reply
#18
Ale jeśli coś jest 100% pewne a nie ty powiesz coś co nie jest prawdą. Mass media piorą ludziom mózgi
Reply
#19
,,Dzieciom" się nudzi, to sobie robią filmy w których jest obrażanie ważnych osób np: Jana Pawła II
Reply
#20
W jakim sensie jest on ważny?
pomijając wiarę i katolików
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)