Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie !
#31
Nie znam cię... ani ty mnie... ale chyba lepiej by było gdybyś został.
Reply
#32
Niech zostanie, gra tu długo, prawie tyle co ja.
Reply
#33
Freddy wyleciał bez żadnych dowodów, jedyny powód jaki został podany to "Lista notowanych" gdzie Szmalek sam go opisał, wedle swojego widzimisię.

Prawdą jest że Adin chciał naprawić kontakty z graczami, chociażby ze mną, tak się mi wydaje.

Wedle graczy, powinieneś zostać, wedle regulaminu - wylecieć. Sam nie wiem co o tym myśleć, jednego zsyłacie na Syberę bez podstaw a drugiego próbujecie ratować mimo że ma regulaminowe limity. Wiem że to kolega, stary gracz ale Freddy też był dla wielu kolegą, to że go nie lubiliście nie znaczy że nikt go nie lubił.

SM niech się naradzą, ale niech wezmą pod uwagę parę innych przypadków.
Reply
#34
Jestem za zostaniem Adina na Badgers, aczkolwiek to nie zwalnia Cię z przestrzegania regulaminu. Po za tym, regulaminowo powinieneś wylecieć, ponieważ przekroczyłeś próg 144h killa. Zauważyłeś pewnie dzisiaj że jestem coraz bardziej konsekwentny, czego wynikiem jest coraz większa fala zgłoszeń, ukarałem Cię zgodnie z regulaminem, bez żadnego upustu. Wracając do twego zostania na świecie, myślę że powinieneś zaproponować coś w ramach odrobienia jak i rekompensaty dla tych którzy stoją murem przed twoim wylotem.

Tyle ode mnie, cześć.
Reply
#35
Choć gram kilka miesięcy na tym świecie to nie znam Adina, czasami się spotkamy na sekcie. Więc się nie wypowiem czy ma zostać czy nie. Od siebie dodam to, że nasz regulamin jest chory, kto to wymyślił że trzeba mieć zgodę na zmianę nicku. Jest to opcja nadana przez Administratora gry po to żeby z niej korzystać, przez co wydajemy w niewielkim stopniu SŁ na utrzymanie Badgers. Jeszcze trochę i będziecie nam dawać pozwolenia na ubicie jakieś e2, wylotanie jakiegoś itemka itd. trochę mi to przypomina komunę.
Tak wiem że mój komentarz jest zbędny...

do gracza niżej napiszę że lvl tutaj nie gra żadnej roli ;v
Reply
#36
Nie znam Cię, ale wolę żebyś został. Smile Na Syberii miejsce jest dla niewłaściwych graczy, sądzę że Adinuś taki nie jest.
Reply
#37
(2013-05-12, 11:13:22)dogaj Wrote: Oczywiście że jestem za tym żebyś został Smile
Taki weteran nie powinien lądować na Syberii.

Shaggy Killer z Badziora 302 lvl miał i poleciał na Sybir za jedną obrazę. Big Grin

Jestem za.//
Reply
#38
(2013-05-12, 11:28:11)Cool Pitbull Wrote: Chamstwo? Po prostu bardzo dobrze znałem Freddiego i co to on wyleciał , a Adin zostanie...Adinuś przynajmniej kont nie hakował.

AtGóra Badgers , to nie Badzior. Mamy swoje zasady i regulamin , a oni swój. Smile

Administracja podejmie decyzje czy Adinuś ma wylecieć , czy nie. Na razie gracze są przychylni do tego drugiego.

______
Reply
#39
Jeśli wszyscy to i ja. Ja do Adina nic nie mam, jeszcze za starszych czasów, dobrze się dogadywaliśmy, ale potem przez wpływy różnych klanów nasz kontakt się urywał. W tym temacie jestem neutralny.

Wundunir:
Ja się z Tobą nie zgodzę, zgodę na zmianę nicku zawsze byś dostał, a Rada Badgers musi być o tym poinformowana, aby w liście kar zmienić stary nick na nowy, bo potem katy mogłyby przepaść i dany gracz miałby "zerowe konto".

Tyle ode mnie. Pozdrawiam Siduś.

___
Reply
#40
Adin, przypominam Ci, że jedną nogą już dwa razy byłeś na Syberii. To będzie bodajże druga szansa Twoja szansa na dalszą grę na Badgers. Tylko nie rozumiem jednego, bo regulamin został wprowadzony niecały miesiąc temu... Serio przez ten czas nie zdążyłeś zapoznać się z regulaminem?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)