Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Bóg istnieje?
#41
Ta jest chyba nawet film na yt o tym.
Sam ksiądz przyniósł tylko kopie orginał jest zabezpieczony.
Reply
#42
Jest to płótno są dowody na istnienie boga , ponieważ naukowcy próbowali podrobić płótno czy jakieś testy i nic nie wykazało to jest unikalne płótno ..
Reply
#43
No, no, ambitny post. Na temat boga się nie wypowiadam, ale sam całun turyński był wykonany w średniowieczu, za pomocą dociśnięcia, odpowiednio uformowanej, rozgrzanej blachy. Wink
Reply
#44
Te ślady są po pożarze w Muzeum w który ktoś podpalił , poprostu całun był w metalowym opakowaniu rozgrzana stal się roztopiła i wypaliła dziury.. Dobrze że stal nie uszkodaiła całego całuna ..
Reply
#45
myśle sobie że byłbyś dużo bardziej wiarygodny gdyby twój bóg poświęcił chwilę czasu na nauczenie cię pisania.
Całun to kolejna sprawa na wiarę. To tak jakbym powiedział: "popatrz, widzisz tego ziemniaka? To reinkarnacja twojej babci, o, patrz, tu nawet ma czarną kropkę w kształcie jej znamienia na czole" i oczekiwał, że mi uwierzysz.
Reply
#46
Są dowody ;c
Reply
#47
Tongue 
No ta plamka na ziemniaku to też dowód. Mogę nawet zatrudnić naukowców którzy udowodnią, że ten ziemniak to prawie twoja babcia. Nawet nie wiesz ilu naukowców dopuści się fabrykacji za odpowiednie pieniądze. Za coś muszą żyć.
Reply
#48
Sam mógłbym zrobić taki całun. Smile Wystarczy odpowiednio spreparowany trup(w średniowieczu można było dorwać jakiegoś niewolnika nawet na żywka, więc było jeszcze łatwiej coś takiego zrobić) i kawałek szmaty.
Reply
#49
Czapka z cierni? Korona...

Pismo święte ani całun to żadne dowody na istnienie Boga. Smile
Reply
#50
Jest już taki temat, swoją drogą tamten też nie był pierwszy, ale pierwotny usunięto.

Drodzy katolicy, nie macie prawa czuć się urażeni, jeżeli wybraliście sobie jednego z 2800 bogów wymyślonych przez ludzkość i ktoś stwierdza, że to niedorzeczne. O przepraszam, nie wybraliście, tylko wam to wmówili rodzice. A już najlepsze jest to, że wszyscy powołują się na biblię, a nikt jej nie przeczytał. Nikt nie ma pojęcia, że toleruje ona niewolnictwo, kamienowanie kobiet, morderstwa, gwałty i inne okrucieństwa, a każe zabijać ludzi, którzy pracują w sobotę albo noszą ubrania zrobione z dwóch różnych materiałów. Oczywiście, to było w "tamtym kontekście kulturowym". A potem "przesłanie biblijne jest ponadczasowe".
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)