Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie - Tryper
#81
Żeby słusznie się odwoływać od nadanej kary w postaci kill`a(nie Syberii), trzeba się odwoływać w tym temacie- . Tam, to jest spam.Jestem za wylotem Tryper`a.
Reply
#82
Odwołania, odwołania... Nie powinno być takiego czegoś jeżeli masz te 200h killa to lecisz i wiadomo za co... Jeśli jesteś nie obecny przez ileś tam dni też lecisz bo się nie zgłosiłeś do danego tematu...

Wolność wyboru jest no ok, ale po co jak gracze którzy dostają kille to wiedzą za co za łamanie regulaminu to normalne. Nazbierałeś 200h killa lecisz jesteś nie obecny przez 20 dni lecisz proste po co trzymać takiego gracza na servie który teraz gra a potem mu się odwidzi i znów nie bd grał albo do tego czasu nazbiera 200h killa?

Jestem za wylotem.


Administracja. Jak chcecie tu robić klimat to róbcie a nie zawalacie forum glupotami...
Reply
#83
Na życzenie Yoki: oficjalnie mianuję graczy Deemarel i Poolpo na moich adwokatów. Spełniali oni tę funkcję od początku i nie mają prawa dostać kary za spam w tym temacie. (Yoki, cofnij karę Deemarelowi.)

Resonel:
Ten temat będzie do tego lepszy.

Młody qwweier:
Szkoda tylko, że nie wiem za co dostałem te wszystkie kary. Udowodniłem już (razem z Deemarelem i Poolpem), że wszystko jest niesłusznie nałożone.

To po co piszesz głupoty? Ja Ci nie kazałem.

Sterin:
Na pewnie nie ja, udowodniłem, że mam rację.
Reply
#84
Uważasz, że wszystko w sprawie Trypera jest super?


Tu też pasuje. Big Grin

"Lecz kto sieje kłamstwa, ten w końcu zawsze się doczeka ich plonów, a wtedy już może odpoczywać po trudach i śledzić tylko, jak inni zbierają żniwo i wyręczają go w rozsiewaniu dalej złego ziarna. Znalazły się uszy gotowe słuchać Melkora; znalazły się języki skore do powtarzania jego słów. Przyjaciel przyjacielowi szeptał Melkorowe kłamstwa niby sekrety, których znajomość wyróżnia najmądrzejszych. Gorzko potem odpokutowali Noldorowie głupotę tych otwartych na fałsze uszu." J.R.R. Tolkien "Silmarillion"
Reply
#85
A reszta zamknąć się w końcu a nie robicie zbędny spam i utrudniacie prace zarządcy... -.-

Deemarel:
Ty też już siedź cicho.

Atniżej..

Tyle, że każdy chce żeby on się w końcu zamknął dajesz go i Poolp'a na ''ADWOKATÓW'' Jesteś taki mały i nie potrafisz sam nic załatwić ? Huh


Dobra widać z każda minutą coraz gorzej ja zmieniam zdanie nie ma sensu co chwile nowe zgłoszenia, tutaj kłótnie to jakieś żarty chyba -.-

JESTEM NA NIE
Reply
#86
To temat odnośnie odwołania od decyzji, nikt tu jeszcze o czymś zbędnym nie pisał. Nie uciszaj Deemarela, bo dobrze pisze.
Reply
#87
Zmieniam swoją decyzję, za dużo tych spin. Wink

JESTEM NA NIE. Smile
Reply
#88
Lubię Cie, ale przesadzasz...ja również zmieniam decyzję i jestem na nie.

Chłopczyku, praktycznie 99/100 Stonersa jest za tym, żebyś został. Ale nie, ty musisz pokazać swoją wielkość i walczyć do końca, no proszę Ciebie. Dostałeś szansę, widocznie nie potrafisz jej wykorzystać, a z takim nastawieniem wylecisz szybciej niż Perfecto...

//
Reply
#89
Oczywiście jestem Za zostaniem Trypcia na serwerze, nie miałbym komu dziękować za zaproszenia na herosów h;P
Reply
#90
Robisz to samo, co zrobiłeś.. Raz to zrobiłeś, w zgłoszeniach. Dobra, raz. Dostałeś nauczkę. I teraz w swoim odwołaniu, robisz to samo? Chłopie ogarnij się, zamiast zamknąć się i nie uczestniczyć w Tym, to Ty ciągle masz coś do powiedzenia. Kolejną kłótnie prowadzisz, takich graczy chyba nie potrzeba.

ZMIENIAM JESTEM ZA WYLOTEM.

Pozdrawiam.

AtDół To lepiej zacznij.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)