Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie - Tryper
#71
Niech zostanie. Smile Syberia uzbierała mu się w ciągu kilku godzin - począwszy od jednego błędu, a co za tym szło - kolejne błędy.

"Jeśliby mu nie zależało nie wysmarowałby takiego postu"

Jestem za tym, abyś został. Smile
Reply
#72
Zostań. :3
Reply
#73
Zostań ;3
Reply
#74
Zostań chłopieWink
Reply
#75
Thumbs Down 
Nikt nie będzie mi mówił, że postępuje nieuczciwie. Do jasnej anielki naucz Ty się w końcu czytać ze zrozumieniem, albo odłącz klawiaturę, zanim kolejne oszczerstwo wypłynie spod twoich palców, panie adwokacie. Pisałam już wielokrotnie, że gdyby wielce poszkodowany pan Tryper do mnie napisał i wyjaśnił sprawę to zdjęłabym mu killa. Yoki powiedział to samo i każdy inny SM pewnie zareagowałby tak samo.. Ale nie! Lepiej udawać, że nie umie się czytać, spamować na siłę, a potem zgrywać poszkodowanego bohatera i wołać kolegów. Byłam jak najbardziej obiektywna w tej sprawie, ale teraz zaczynacie mnie naprawdę irytować. Nie życzę sobie takich oszczerstw w stronę zarządu.
Reply
#76
Udowodnij! Uważam, że mam rację. Tryper walczył, bo wiedział, że ją ma.
Co do czytania ze zrozumieniem to radzę poćwiczyć skoro jeszcze masz jakieś wątpliwości.
Mówię to po raz któryś, ale Tryper nie spamował tylko słusznie się odwoływał.
I nie kłam, że byłaś obiektywna. Dodgy Nie byłaś, nie jesteś, możesz być...

Podsumowując: wszystkie posty Trypera w temacie ze zgłoszeniami są wymuszone przez SM'ów. Wszystkie kary są niesłuszne dlatego, że pierwsza była niesłuszna, a ona spowodowała lawinę.
Miałem. Dodgy


"Lecz kto sieje kłamstwa, ten w końcu zawsze się doczeka ich plonów, a wtedy już może odpoczywać po trudach i śledzić tylko, jak inni zbierają żniwo i wyręczają go w rozsiewaniu dalej złego ziarna. Znalazły się uszy gotowe słuchać Melkora; znalazły się języki skore do powtarzania jego słów. Przyjaciel przyjacielowi szeptał Melkorowe kłamstwa niby sekrety, których znajomość wyróżnia najmądrzejszych. Gorzko potem odpokutowali Noldorowie głupotę tych otwartych na fałsze uszu." J.R.R. Tolkien "Silmarillion"
Reply
#77
Do jasnej cholery zamknij ten swój świński ryj, tak obrażam koło dupy mnie to lata czy dostanę killa czy knedla zamknij się już. Wyraziłeś swoje zdanie raz okej, ale teraz przeszkadzasz w pracy Aliyi jeśli bd podliczała głosy bo połowa to twój zbędny spam. Proszę zrób coś dla mnie wyłącz forum i już tu nie pisz.

Zresztą będę tym mądrzejszym i ustąpię głupszemu.
Reply
#78
DOBRA KONIEC SPAMU !!!

Proszę aby każdy kto to czyta, przeczytał to od deski do deski ze zrozumieniem.

Zacznę od sprawy Trypera. Jak już wspominałem nic do niego nie mam i jestem za tym żeby został na Serwerze ale jest małe ,,ale''. Wszystko zaczęło się od zgłoszenia Trypera z wybitym herosem. Powiem tak, skoro wszyscy opierają się na regulaminie to nie zauważyłem by na jakimkolwiek ss'ie był widoczny Heros. A jeżeli dobrze pamiętam to punkt regulaminu brzmi tak:

,, 5.2.1. Zakazane jest wybicie zarezerwowanego herosa. Heros zarezerwowany jest wtedy, gdy na systemie pojawi się taka wiadomość, bądź gdy przy herosie zbiera się grupa. Czytając ten punkt ze zrozumieniem widać gołym okiem że wszystko opiera się albo na wiadomości na systemie albo grupce zbierającej się przy herosie. Więc każdy mądry gracz zrozumie dlaczego było odrzucone zgłoszenie. Co do zgłoszenia Kaszmirqa to niewątpliwie mógł nie wiedzieć, że istnieje opcja ,, pełnoekranowa'' i niesłusznie zgłosił Trypera. SM który rozpatrywał podanie mógł wcześniej o tym nie wiedzieć lub nie spotkać się z nigdy z taką sytuacją. Ludzie są omylni, tak jak SM'i w grze. To że ktoś się pomylił zaraz robicie z tego wielkie ,, Halo''. Dobrze, przyznał się do błędu a Tryper został upomniany że od tego jest inny temat do rozpatrzenia takich błędów. Skoro nie jest małym dzieckiem i dąży do przestrzegania regulaminu to mógł się dostosować do zaleceń np po to by nadal nie łamał regulaminu. Widzicie? Tak samo Yoki jak i Tryper nie wiedzieli o pewnych sprawach czyli oboje się pomylili. Ale Yoki chciał to naprawić a Tryper nadal pisał w tematach do tego nie przeznaczonych. Przez to nazbierała się masa godzin killi. A przez co ? nie przez to, że Tryper chciał udowodnić swojej racji tylko przez to, że nie potrafił się powstrzymać przed pokazaniem co ma jeszcze do powiedzenia i ,,olania'' zaleceń kilku SM'ów. Skoro Potrafił wytykać błędy Rady to tak samo powinien liczyć sie ze swoimi błędami i dostrzec to że on tak samo robi źle.

Tryper pisząc odwołanie, napisał to w taki sposób, że widać było, że pogodził się z każdą możliwą opcją rozegrania tej sytuacji. A tu nagle wychodzi tak jakby mówił jedno a pisał drugie. Bądźcie fair w stosunku do siebie.

Ci którzy twierdzą, że mamy tak niesprawną Administrację na Serwie to po prostu są w błędzie. Chyba większość z was nigdy nie grała poza Stonersem. Nie potraficie porównać jak wiele robią obecni SM'i. Na innych ŚP większość Administratorów nie cieszy się wysokim uwielbieniem wśród graczy a Rada w niektórych Serwerach jest wręcz karygodna. Ja osobiście uważam, że lepiej nie dało się wybrać Administratora Stonersa jak i SM'ów. Yoki jak i pozostali SM'i podczas swojej pracy na swoich stanowiskach zrobili naprawdę wiele i jakoś wiele ludzi ich chwaliła. Pamiętacie ankietę, która miała na celu wyłonienie najlepszego SM'a? Najlepszym okazał się Yoki a teraz nagle twierdzicie że robi źle. Trochę to śmieszne. Alijaa idzie wam wszystkim na rękę, ma w sobie pełno kultury jak i potrafi poświęcić dla każdego czas. Wątpię by na Serwerze znajdowała się lepsza osoba na jej miejsce.

Więc teraz Deemarel:

Skoro to temat Trypera to weź już ochłoń. Nikt nie potrzebuje ,,ławy przysięgłych'' Tryper jest na tyle duży by sam sobie poradzić. Nie widziałem by prosił was o pomoc, a Ty to już nagminnie przeginasz. Nie to żebym coś do Ciebie miał. Ale skoro widzisz, ze ludzie są po jego stronie to po kiego grzyba nakręcasz całą aferę? Nie podoba Ci się praca Alijii? ok napisz jej to co robi źle na pw ale podaj sensowne argumenty, choć wątpie byś jakiekolwiek je miał. I na przyszłość nie obrażaj ani nie rzucaj słów które mogą być nieprawdziwe. Powiedz mi co Alijaa takiego zrobiła bądź napisała że zarzucasz jej kłamstwo? Dlatego na Twoim miejscu nie wypowiadałbym się w tym temacie.

I Prośba do pozostałych graczy. Piszcie od teraz wyłącznie w sprawie czy Tryper ma zostać czy nie. Nie utrudniajcie pracy Natalce skoro widzicie ile osób jest za tym by Tryper został.

Dziękuje i pozdrawiam.
Reply
#79
Masz zostać bo inaczej Cię dopadnę i SM-ów też ;3

Pozdrawiam najar.
Reply
#80
Przykro mi Rafagonem, nie masz racji. Deemarel mi pomaga, bo zrozumiał o co tak naprawdę chodzi. Bardzo mu dziękuję, nie chciałoby mi się tyle tłumaczyć. Wszystko co pisał jest jak najbardziej poprawne. Trochę szkoda, że nikt nie rozumie sytuacji. Dzięki niemu zrozumiałem, że nie zależy mi na wygranym odwołaniu tylko na cofnięciu kary, która jest zwyczajnie niesłuszna. Deemarel rewelacyjnie to zebrał: "Podsumowując: wszystkie posty Trypera w temacie ze zgłoszeniami są wymuszone przez SM'ów. Wszystkie kary są niesłuszne dlatego, że pierwsza była niesłuszna, a ona spowodowała lawinę." Jeśli Zarządca i żaden z SM nie rozumie tej sytuacji (Yoki raczej wszystko zrozumiał, ale woli mieć Miłka dla siebie i nie cofać wszystkiego, przecież to hańba) i odwołanie dojdzie do skutku moja gra tutaj nie ma sensu. Pozdrawiam.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)