Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petycja 2.
#1
Stoners. 4.7. Gracze mają prawo napisać petycję w sprawie osoby, która psuje atmosferę panującą na serwerze i działa na jego niekorzyść. Należy wtedy uzbierać powyżej 85% głosów za wyrzuceniem gracza. Głosować musi minimum 60 osób.

Tak jak w temacie, biorąc przykład z kolegów typu cappone, prawe oko, itd wszyscy którzy chcą tych wylotów.

Konkretnie, chce złożyć petycje na całe Stoners Wink, mam pytanie ludzie?! Cy wy myślicie? Raz została złożona na Termixa, wiadomo dlaczego ale no cóż, złożyliśmy jedną (i tu błyskotliwy plan tamtych) ZŁÓŻMY KOLEJNĄ, po co składać pojedynczo petycje jak można na wszystkich na raz? Myślcie ludzie kurde blać.
Składając na wszystkich będziemy tracić frajde z gry, bo czym by była gra bez tych dobrych i tych złych?

A i tu najważniejszy wątek, Alija prawdopodobnie już dzięki czemuś takiemu wysiada ludzie! A przypomnę wam słowa Cahir, ALIJAA JEST OSTATNIM ZARZĄDCĄ STONERS! Jak ona odpadnie to odpadniemy i my wszyscy na Syberie, a tam to wątpię że byście chcieli grać jak Ci których zgłaszacie by się mogli mścić na was większymi postaciami bez limitu lvl'owego -.-. Czy serio chcecie wykończyć Alije? Toteż Stoners na Amen? Pogratulować pomysłowości.

To nie jest temat do spamu! Wszelkie spamy będą nagradzane no..

PRAWE OKO - Udzielałeś się na tamtej petycji Perfecto tak jak się udzielałeś, w co nie ingeruje bo każdy ma prawo do własnego zdania, lecz napomnę Ci jedno, byleś tu od początku i z 4 razy już wyleciałeś, nie wiem i nie obchodzi mnie to jak się tu dostajesz ale się uspokój bo na początku wydawałeś się spoko a teraz odwalasz kaszane, pierw dostałeś bana za handel sł, o czym wie każdy bo sam się tak wypowiadałeś, potem jeszcze za coś i jeszcze raz, i ty masz czelność mówić kto ma wylecieć a kto nie?

Cappone - Ty chłopie masz 12 lat, myśl co robisz bo jeszcze kiedyś ockniesz się i się dowiesz co zrobiłeś komuś komu się to nie należy, pisałeś tam o jawnych dowodach na wybicie itd, podaj mi je? Bo ja jakoś ich nie widziałem przychlaście. Czy masz Ty w ogóle rozum? Może i masz ale jeszcze nie na tym poziomie aby myśleć o swoich poczynaniach, pierw daj bity dowód a potem mów, a nie.. Bez dowodu nigdy nikomu niczego nie udowodnisz.PS: Przychlast: Wyzywając kogoś w ten sposób dajesz mu do zrozumienia, że jest żałosny, choc on stara sie być śmieszny lub próbuje Ci dopiec, ale niezbyt mu to wychodzi. Chodzi Tu o Twoje głupie zachowanie. To wszystko z mojej strony.
I kto jest za tym aby zlikwidować możliwość pisania petycji, bądź ograniczyć?

Pozwolenie mam.
Reply
#2
Jestem za tym, by je zlikwidować. Wink
Reply
#3
Bardzo dobrze napisane,Alijaa już się wykańcza ! Jeżeli on odejdzie to my wszyscy odejdziemy tak samo !
Chcielibyście grać na Syberii ?,no chyba nie,przynajmniej ja.
Może zróbmy coś tworzącego klimacik typu jakieś obowiązkowe spotkanie ludzi,którzy będą online,może coś innego ? Ruszcie głowami i dajcie pomysł !
Jeżeli macie pomysł na Event to zgłaszajcie to do mnie z dokładnym opisaniem co i jak o nagrody się nie martwcie,będą też nagrody.

Pozdro.
Reply
#4
Od kogo uzyskałeś pozwolenie? chciałbym usłyszeć. Był temat z regulaminem i każdy gracz stoners mógł zaproponować poprawki. Teraz po czasie macie wielkie pretensje i wam się rewolucji zachciało.

Jestem jak najbardziej za tym, żeby petycje zostały.
Reply
#5
Chcieć a mieć Wink
Reply
#6
Regulamin był niedawno zmieniany, nie będzie takich zabaw z regulaminem.
Po co to ograniczać? Nie widzę nic złego w tym, że ludzie coś piszą.
Nie wiem o co się tak denerwować.
+ Z tego co mi wiadomo to Cahir już nie zajmuje się sprawami Stoners Smile

Ogólnie to sam łamiesz regulamin dwa razy:
1. jest zgoda?
2. dlaczego obrażasz Cappone? Co z tego, że jest młodszy, Ty jako starszy też nie świecisz rozumem wyzywając młodszego. Oh, starszy to dowartościuję się, będę hejcił za wiek. Jestem młodszy od Ciebie, jedź po mnie.

Aaa, jeszcze jak tak o te dowody prosisz - Perfecto sam siebie stawiał w złej pozycji pisząc w plusie "doszedłeś już sterin?"
Wiem, wiem, Perf lubi się spuszczać na klawiaturę (pisał w kawiarni) i przez to mu nie działa spacja (sama się klika, ew. w ogóle nie klika) i tak to jest...
Reply
#7
Nie hejtuje jego wieku kobieto -.-. Zgoda jest, jest napisane że jest.
Reply
#8
A ja pytam od kogo. Czekam na odpowiedź i czekam. Nie pytam czy masz, tylko pytam od kogo.
Reply
#9
Eh... Zapomniałem zmienić postać i teraz lecisz na płeć, ok.

To napisz od kogo pozwolenie Smile No i hejcisz za wiek, bo wyraźnie sugerujesz "Ty chłopie masz 12 lat", a tak ogólnie to nie wiesz ile ma lat.

Podczas dyskusji nad regulaminem, wieeele osób było za petycjami i teraz co? Likwidować, przecież i tak progi są strasznie wysokie. 85% za wylotem.


Atedit
Fail literek.
Reply
#10
YY tak ok napisaliście petycję na Termixa bo zgłosił Vonxa, a my zrobiliśmy petycję bo Perfecto zgłosił innych. Vonx też złamał w sumie regulamin, tak samo jak prawdopodobnie Zoo nw podobno ma sprawę wyjaśniać. Wy możecie, a my nie?

+Cahir chyba pisała, że bd pół roku bez adma, a później zadecyduje czy kasować świat czy nie...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)