Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petycja 2.
#71
Jak sie jest kumplem za dyche, który "poczucie sprawiedliwosci" stawia nad koleżeństwem to tak jest.


Spamujcie, byle z sensem. Akurat spam z tego wszystkiego to zadne zło.
Reply
#72
Masz racej.. Zamiast Cie wspierac to spamuja :x
Reply
#73
Żegnam.
Reply
#74
Nie no aż nie wierze. Osoby, które same nieźle potrafią obrobić komuś tyłek jeszcze narzekają na innych, że są wredni.. To jest śmieszne, że oczekujecie szacunku ze strony innych skoro sami go nie posiadacie. Jak nie podoba wam się gra na Stoners to proszę bardzo, idźcie sobie na Sybir. Zamiast wypiąć się na cały serwer mogliście zrobić coś, co by polepszyło klimat, ale nie.. najważniejsze byly legi i exp. Nic was tu nie trzyma, bo to co wy wyprawiacie już jest chore. Natalia jako zarządca jest odpowiedzialna za każdego z nas, robi to co może. A to, że nie potraficie tego doceniać, że obrażacie ją na lewo i prawo to już jest SZCZYT chamstwa.
Do osób, uważających mnie za najgorszą : Teraz nie zarzucicie mi, że nie wchodze do gry, że nie interesuje sie tym czym powinnam. Jestem w grze po pare godzin dziennie, a że niektórzy mnie nie widzą to już ich problem.
Reply
#75
I co z tym zrobisz..? Owe osoby psują klimat gry, ale nie wylecą na sybir, bo nie uzbiera się 85%, przez to, że większość ma na tyle kumpli, żeby przegłosowali. Jedyne wyjście, to albo próba zmiany graczy, albo przymusowe wyrzucenie przez zarządcę, z czym byłoby ciężko.
Reply
#76
Ja zachęcałabym ich do opuszczenia tego serwera z własnej woli, skoro im nie pasuje klimat to w czym problem? Mają wolną rękę do tej decyzji, nikt ich na siłę tu nie trzyma...

AtDOWN

Ja tu mówię o osobach, którym to przeszkadza właśnie...
Reply
#77
Z tym, że takich jest znaczna ilość i im nie przeszkadza to, jak jest na serwerze..
Reply
#78
"Możesz mieć nawet dwa metry, ale i tak być małym człowieczkiem" Wink
Reply
#79
Nie uzyskałem pozwolenia na złożenie nowego tematu, więc napiszę to tutaj...

Ludzie. Wchodząc na ten serwer byłem w szoku, że jest tyle osób nastawionych przyjaźnie. Wszyscy chętni do pomocy, każdy pozytywnie nastawiony, kilka ofert dołączenia do klanu. Chyba pospieszyłem się nieco z opinią na temat Stoners. Wystarczyło posiedzieć trochę dłużej, popatrzeć, poobserwować... Co widzę dziś? Wrogość, wojny, fałszywi ludzie, koleżeństwo nad sprawiedliwość, antagonizm... Ten serwer upadnie, jeżeli będziecie działać na tej zasadzie! Natala ma już dość, jesteście z siebie zadowoleni? Zamiast wyciągnąć wnioski z Jej dobroci wolicie wykorzystywać Jej dobre serce do swoich celów... Czy tak powinien wyglądać serwer? Czy w ten sposób powinniśmy działać? Oczekujcie od serwera złotych gór i rzek płynących alkoholem, od siebie nie dajcie nic. Wciśnijcie gaz do dechy, wykorzystajcie SM'ów, doszukujcie się dziury w całym! Tak, działajmy tak, na pewno to polepszy. Cappone, czy słowo 'przychlast' aż tak bardzo Ciebie uraziło?! Nie sądzę...

Błagam was, przystopujcie i pomyślcie przez chwilę. Zadam to pytanie jeszcze raz. Czy tak powinien wyglądać świat prywanty? Objęty 'wojną domową', gdzie każdy walczy przeciw każdemu i dba o własny tyłek? Nie!
Według mnie świat prywatny to JEDNOŚC! Możecie płakać ile wlezie na to, że nie ma klimatu. Jednak w jaki sposób chcecie stworzyć klimat, jeżeli nawet się nie staracie? Możecie płakać ile wlezie, że eventy są beznadziejne... Czy ktoś próbował stworzyć coś lepszego? Dziękujcie, że są wogóle. Płaczecie, że z herosów nie dropi wam lega? Tak, skoro wolicie prowadzić osobiste konflikty z tym i tym i nie zapraszać go na herosa... Płaczcie dalej. Wymieniać godzinami, co według was jest złe, nie działa tak jak powinno być.

Moim zdaniem, wszyscy powinniście pomyśleć przede wszystkim nad sobą! Pilnujcie własnego tyłka, nie czyjegoś. Zacznijcie od seibie, potem zmieniajcie serwer.

Jak już tutaj piszę, to dodam kilka pomysłów, które mogą być małymi krokami do 'wyleczenia' Stoners.

• Po pierwsze... Jedność! Przestańcie prowadzić konflikty, otwórzcie się na ludzi. Wyciągnijcie dłoń jako pierwsi, próbujcie. Nie czujcie urazy za coś, co było x czasu temu. Postarajcie się... Ludzie popełniają błędy ale warto wybaczać!
• Po drugie... Zbliżmy się do siebie. Stoners zostało podzielone na dwie grupy. Jedna to ta, która spamuje w kawiarni. Druga, to ta, która tego nie robi. Patrzymy na siebie z pewnego rodzaju pogardą, uważając, że to my jesteśmy lepsi. Jedni, bo spamują, i nie rozumieją dlaczego druga grupa tego nie robi, z kolei druga, uważa to za coś złego, że pierwsza spamuje. Olejcie różnice... Zróbmy jakieś minieventy, cotygodniowe spotkania Stoners w Ithan przy ognisku, lub w Torneg. Prędzej czy później się uda.
• Po trzecie... Zacznijcie wybaczać i działać jako grupa. Grupa, która posiada doskonałą organizację. Zapraszajcie na tytanów, herosów, bijcie razem e2. Jeżeli jeden będzie dedał drugiego - nic z tego nie będzie.
• Po czwarte... Obracajcie niektóre sprawy w żart. Nie doszukujcie się obrazy tam, gdzie Jej nie ma, bo gracz może otrzymać killa wtedy, gdy na to nie zasługuje.
• Po piąte... Grupa eventowa. Czy tym razem by to wypaliło? Wystarczą 3 osoby, i burza mózgów, zebranie wszystkiego do kupy i tworzenie... Czy to pomoże? Ponoć tak, bo słyszałem, że kiedyś chcieliście robić eventy, grać chociazby dla nich - bo były super. Uważam, że jeżeli będzie grupa, która postanowi sobie, że stworzy konkretny event - zrobi to, a gracze będą zadowoleni.

Mam dużo więcej pomysłów, planów, które można wprowadzić. Jednak nie wiem czy warto, bo większość graczy ma to gdzieś. Jak na razie najważniejszy jest lvl, dobry loot, ubicie herosa bez wroga... A tak być nie powinno...

Joł.
Reply
#80
No a co powiesz na temat.. Płaczków? Ktoś lootnie sobie legę z e2, zaraz płacz, wyzwiska, groźby.. Jak dla mnie, to to jest jeden z największych problemów. Ta zachłanność..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)