Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petycja 2.
#21
Chyba że tak. W sumie... i tak mnie na panelu nie darzą sympatią, więc nic bym nie zdziałał.
Reply
#22
Ej, mnie wczoraj Noys miło przywitała. Big Grin Odpisała po 15 minutach nawet. Big Grin
Reply
#23
Do mnie nawet nie pisali jak miałem knebla, tylko zamykali temat. Cool
Reply
#24
Śmieszni jesteście wszyscy. Jestem za tym, by petycje zostały.
Reply
#25
Wyleciałem raz ze stoners za handel sł. Więc powiedz mi no o jakie postacie Ci chodzi ? Oko comeback - pisałem komuś o tym na priv. Bodaj veelowi.
Jeśli nie wiesz o co chodzi, to zamknij jadaczkę. Dawaj, powiedz jakie moje 4 postacie wyleciały ? Z chęcią się dowiem. Wink

AtEdit: Sam pisałeś,że Alijaa ma już dosyć tych kłótni, czemu się nie dziwię. Tylko zauważ,że to Ty niepotrzebnie zaczynasz konflikt, bo tekst o mnie i Cappone był bezsensowny.
-
Reply
#26
Wchodząc przez bramy Stoners każdy dostaje swoją szansę i ją wykorzustuje. Skoro ktoś cały czas "psuje klimat" to i bez killa mu się nie obejdzie. Bariera łącznych zabić wynosi 200h, wtedy przy odwołaniu każdy ma szansę się wypowiedzieć Smile

Jestem za likwidacją petycji.
Reply
#27
Dziwny ten świat, powiem wprost.
Dostałem się na początku marca, dziś mija miesiąc mojej gry i od ponad dwóch tygodni, wchodzę raz na kilka dni, po to, by tylko wejść i wyjść.
Nie znam tu nikogo, prócz kolegi ze szkoły, który jakby i nie ja, by nie zagrał tu, bo poleciłem go w ostatniej chwili, pisząc kilka ciepłych słówek o nim, niech sobie gra, w końcu to jego pierwsza przygoda ze światem prywatnym, ale mnie to nie kręci, bo nie liczy się sama gra, ale klimat danego serwera.
Jestem już nieco ograny w tych "privach" i co nieco mogę powiedzieć na ten temat.

Stoners stało się masówką.

Z początku chciałem tutaj zagrać, by poznać kilka ciekawych osób, tak jak to napisałem w podaniu, co mi z tego, skoro poznałem tu tylko Aera Danderflu, reszta z którymi miałem styczność, to osoby, które dedały mnie i spinały, że e2 jest ich i są mądrzejsi, bo mają większy poziom.

Cały czas tylko spina, spina i jeszcze raz spina, może i Alijaa jest wyluzowaną osobą, w co nie wątpię, ale wy (gracze) ? Co wy odwalacie ? Co to ma być. Chcesz podedać, cieszyć się tym, że wylootasz lege przez przypadek komuś, który stał tam długo ? Psuć klimat ? To po co żeś pisał podanie na ten serwer, po co nie wiem, byłeś polecany przez graczy, czy jak tu się dostałeś, po to by wnerwiać innych ?


Róbcie sobie co chcecie tutaj, ja usunę tutaj postacie i nie chcę mieć nic wspólnego z tą masówką wrednych bachorów.
Takie jest moje zdanie.

Atyziek
Tak, masz rację, wolę pograć gdzie indziej, niż mieć styczność z kimś tak cofniętym w rozwoju, jak Ty Dodgy
Reply
#28
Sad 
Też uważam, że te petycje powinny zostać zlikwidowane. Chora atmosfera się przez to robi.
Reply
#29
Ludzie zlitujcie się nad Aliją -,- Wszyscy myślicie tylko jak kogoś załatwić , żeby się wzbogacić albo się z niego pośmiać.


Precz z TYM !
Reply
#30
Pozwolę sobie skomentować wypowiedź do Cappone, co do czego ma to, ktoś nie może mieć 12 lat? Jak ktoś ma tyle to jest gorszy? Nie jeden 15 latek, czy nawet starszy jest psychicznie na poziomie rozkapryszonego 10 latka, więc niemiło z Twojej strony oceniać kogoś po jego wieku. Wink

_
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)