Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny event a faworyzowanie graczy.
#41
Porównaj statystyki niektórych leg z nimi.

I wyobraź sobie co będzie na brutalu jak ktoś taki secik już zdobędzie,set na 60 daje ok 600 leka,+ błogo.

Vilgar:
O tak,a jak ci co nie wydają dużo kasy na grę przestaną grać to kto zostanie? Ilu zostanie ?
Reply
#42
Łatwo powiedzieć...
Ja z góry mówię, że eventu nie zrobię.
Dzienny jet bardzo długi, do tego jak ktoś nie gra codziennie nie zdobędzie w życiu jajek(Oraz nie wydaje sł)
Ktoś kto wyda dużo sł, na pewno kupi jakiś fajny itemek za jajka, ew.Lootnie coś naprawdę fajnego, błogo jecst idealnym przykładem.
Łatwo powiedzieć ,,Nie chcesz nie graj'' tylko pierw należy postawić się w sytuacji kogoś, kogo po prostu nie stać na grę.
/Post pisany z telefonu, długo go pisałem, za wszelkie błędy przepraszam.
Zapomniałem, ktoś pisał 3postacie-3jajka tylko do depo nie można ich dać...

Nie wiem szczerze jaki jest, nie robiłem go bo nie jestem na komputerze, dopiero wtorek będę, ale z tego co słyszałem taki jest.
Ale nawet niech będzie krótki, ale ten kto nie gra codziennie nie uzbiera tych jajek, w poprzednim można było mieć 24 bombki z 3 postaci ze zwykłych questów 3 dziennie, bo można było do depo zapakować...
Reply
#43
My tu sobie popiszemy a administracja i tak nic nie zrobi.. Chciałbym w końcu ujrzeć event w zupełności bez sł. Albo jak administracja chce robić eventy z samymi SŁ to niech da możliwość wymiany złota na sł np. 5m- 1SŁ I maxymalnie 15SŁ miesięcznie można zakupić za złoto.
Reply
#44
Lol dzienny trudny i długi? Cool Rozbawiłeś mnie. hahah
Ja go w 15min zrobiłem. TongueP

//

Atdół: zapewne od 20 poziomu.
Reply
#45
Sorki nie tu Angry
Reply
#46
Epicki temat. Czekałem kiedy taki powstanie - całkiem długo to trwało. A tak na poważnie - jak ktoś wspominał jest quest dzienny z jajkami, kto nie chce wydawać kasy może go robić na 2-3 postaciach żeby mieć ten itemek. Sory - ale dlaczego wymagacie równości pod względem SŁ, skoro 1 gracz na 20SŁ musi sobie zapracować, albo jego rodzice, a inny nie robi nic, tylko narzeka że nie chce wydawać kasy za grę. Jedni wolą wydać pieniądze, na zdobycie których poświęcili swój czas, a inni mogą go poświęcić na grę i robienie dziennych. Sprawiedliwości nigdy nie było i nie będzie bo to pojęcie zbyt względne, ale eventy bez SŁ też się zdarzają - przypomnę tym osobom z krótką pamięcią o evencie z Tunią - który był totalnie darmowy i dodatkowo można było na nim sobie zarobić.

SŁ, to temat niechciany - ale niestety firma żeby się rozwijać musi zarabiać. Możecie powiedzieć, że i bez tego się obędzie - ale sami widzicie, że obecna ilość pracowników na panelu nie wystarcza i przydałby się ktoś nowy, z drugiej strony za co firma ma zatrudnić nowych pracowników, skoro nie ma dodatkowych zysków? Margozin tę sprawę dobrze opisał. Brak rozwoju również finansowego będzie prowadzić projekt do powolnego upadku.

I na koniec trochę o tej równości graczy - z loterii nie ma legend jeśli chodzi o itemki do eq - z wyzwań również. Każdy gracz legendami, które wszyscy zdobywają tak samo, pokona gościa w heroikach czy itemkach za sł z promocji. Mam wrażenie, że to temat dla samego narzekania, bo autor nie chce wydawać kasy na grę, ale też nie chce mu się siedzieć i próbować zdobyć coś samemu. Najlepiej, żeby mu na tacy podano to co inni kupują, bo dlaczego ma mieć czegoś mniej od innych? Ano dlatego, że na wszystko sobie trzeba zapracować.
Reply
#47
my nie mozemy alez ten nerthus jest piekny Smile
Reply
#48
Czy złote jajka będzie można przerzucać przez depozyt?

,,Tego przedmiotu nie można przechowywać w depozycie! ''
Reply
#49
Exclamation 
Nie widze tu faworyzowania,ludzie ta gra ma 330 tys graczy,musi sie rozwijac..
Reply
#50
A tego nie wiem, ten fakt mi umknął uwadze. Ale możliwość przechowywania w depo w tym przypadku miałaby sens.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)