Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny event a faworyzowanie graczy.
#21
Jakoś przez lata dają radę z utrzymaniem wszystkich serwerów, więc gra zarabia wystarczająco Smile A event moim zdaniem powinien być dla każdego, itemy przecież mogą być i za sł i za złoto, swojego zdania tak czy siak nie zmieniam, jako gracz jestem zawiedziony i tyle Smile

Atup

Za 120 sł można sobie kupić kilka heroików z aukcji i sprzedać za złoto, trzeba tylko wiedzieć jakie, więc nic przesadnego w tym nie ma.
Reply
#22
To ma swoje zalety bo szczęściarz trafi 2x za 12 sł kuferki to ma 64m!
Wyda więc 24 sł aby mieć 64m przy czym odwiązanie heroika z przewa to ok 25 sł a zarobek 35-40m.

Są pozytywy ale dałem porównanie wyżej.
Reply
#23
Sad 
Niestety gracze są dzieleni na pro z sł i tych bez,nie masz sł masz questy i ubogi sklepik z pamiątkami,masz sł,masz loterie,błoga,złoto,ulepszenia,itemy ze statami jak legi prócz bonusu,można wymieniać dalej...

Żeby w pełni wykorzystać event trzeba naprawdę kupować tyle sł ? Zrobię te questy,kupie pamiątki za złoto i co z tego mam ? Gorsze wersje itemów dostępnych za sł,oczywiście tych najgorszych.
Reply
#24
Event potrwa dokladnie 31 dni, robiac na 3 postaciach quest dzienny dorobisz sie 90 jajek, czyli mozesz kupic sobie 3 itemki. Robienie tego questa na 3 postaciach zajmuje godzine, wiec nie mowcie ze jest tak trudno, wrecz przeciwnie, jest latwiej niz by sie moglo wydawac.
Reply
#25
I aż tak trzeba się nakombinować, żeby z EVENTU zdobyć jakiś ciekawszy item ? Smile
Reply
#26
Masz rację,na Nerthusie oczywiście mogę mieć 3 postacie,już się biorę za dzienne Smile
Reply
#27
Możesz wydać minimum 30sł na unikat, w niektórych rzeczach sł nie jest najlepszym rozwiązaniem Wink
Reply
#28
Ich nie można w depozycie przechowywać Smile
Reply
#29
Taa za złoto i każdy by w takich itemkach latal, prosze was, no tak po co uganiać się za herosami jak można kupić pro itemki za jakieś drobniaki, good idea.
Psychodon:
Ludziom też trzeba płacić, a im więcej graczy tym potrzebny większy personel.

Nie wydajesz kasy, to musisz coś robić a widze że z robieniem u was krucho ^^. Btw. kolega z zemki zloocił już 2 monetki, więc zamiast użalać się na adm, polecam polatać troche.

Atdown A na czym polega event?
Reply
#30
Ja nie zamierzam wcale wydawać sł, rzadko kiedy kupuję bo nie ma potrzeby Smile

Atup
Wiesz, ja na privie nie gram i herosi mi się szybko nie respią, po za tym nie da rady złapać herosa na zwykłym świecie, musiałbym latać za nim cały dzień, a event na tym nie polega Smile Co do użalania się na adm, tak, będę się użalał dalej, gdyż ten event jest po prostu śmieszny.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)