Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany !
#51
A może przydałby się Czat Globalny ?

Tak jak na Speranzie. Mi się to bardzo podoba Big Grin
Reply
#52
Hmmm... 2 klany. Jeden dla graczy o-150 a drugi 150+?


Albo załatwić jakoś sprawę z powiększeniem ilości członków?
Reply
#53
Świetny pomysł Wink
Reply
#54
Popieram. Jak będzie za dużo graczy to można nawet zrobic 3 np -100, 100-200, 200+
A nazwy np: 1. Male Borsuki 2. Borsuki 3. Borsuki zrzędy/seniorzy Big Grin
Reply
#55
A co do klimatu. Zauważyłem że prawie nikt nie stoi w ithan i nie podpisze. Można zorganizować piątkowe spotkania w ithan. Można byłoby sobie spokojnie pogadać pośmiać się.

Jeszcze deserwuje mnie jedna rzecz mianowicie aukcję. Bardzo dużo ludzi wystawia unikat warte 50k za bardzo wysokie sumy, to samo tyczy się heroikow. Może wprowadzić maksymalne ceny unikatow, heroikow np. Unikaty max 2m heroiki 5m unikaty,heroiki eventowe max20m. Legendy bez ograniczenia.


Pisane z telefonu. Przepraszam za literowki.
Reply
#56
Te wasze propozycje są tak bezsensowne, jak program Top Model. Panel lootów jest załatwiany, ale z tego co mi wiadomo brak odpowiedzi. Jakieś klany na cały świat, pomysł głupi ponieważ każdy ma jakiegoś wroga z którym nie chciałby być w klanie. Lepiej zastanowić się nad tym co zrobić aby ogarnąć ten świat, a nie robić jakieś bezsensowne i dziecinne klany ponieważ ktoś na jakimś świecie taki ma. Ogarnijcie się. Zachowujecie się jak dzieci a potem pretensje do mnie że nie lubię nowych.


AtUP

Że co? Niektóre heroiki są lepsze niż inne, a mają kosztować tyle samo? Stań na e2, to że nie masz pieniędzy na jakiś itemek nie znaczy że trzeba zaniżać ceny. To ty jesteś dla świata, nie świat dla ciebie. Poza tym, nie od dziś wiadomo że ludzie wolą sobie stanąć na e2 niż gadać z jakimiś noobkami w ithan.


I taka porada, jak chcecie zabłysnąć na naszym świecie, to posypcie się brokatem.
Reply
#57
Ja w zupełności się z Masterem zgadzam. Nie masz pieniędzy na to? Nie kupuj - proste. Zarób stając na e2 czy coś.
Piątkowe spotkania i tak by nie wypaliły.
Reply
#58
Patrzyłem na wasze magiczne pomysły z klanami i szczerze mówiąc, nie zgodzę się z wami. Pewnie podpatrzyliście pomysł ze świata Astraja, ale proszę spójrzcie ilu ludzi jest tam, a ilu tutaj w rankingu, więc pomysł z jednym, czy tam dwoma klanami, nie wypaliłby.
Teraz skupiłbym się na poprawianiu raz jeszcze regulaminu świata, bo niektóre punkty wymagają wzmocnienia, bądź też przeróbki, czyli tzw. usunięcia. Do tego, również czekamy na odpowiedzi jak z tym panelem lotów herosów/itemów. Bądźcie cierpliwi. Jeżeli coś będzie wiadome, będziecie poinformowani.
Odnośnie zmian na aukcji. Pomysł bez sensu. Żyjemy w takich czasach, że chyba każdy na serwie sobie może pomóc i zapytać się, czy nie oddałby, jeżeli mu niepotrzebne. Po co ma się coś marnować, skoro można komuś to dać i ta osoba, może mieć pożytek z tego?
Odnośnie klimatu w Ithan. Nikt tam nie stoi, bo nie chce marnować czasu pewnie i to jest tego przyczyną, jak wali powalić w e2, albo polatać za herosami itp.
Ja tu proponuję, aby gracze udzielali w Rozmówkach Ogólnych i tam pisali, bo innego wyjścia z tej sytuacji nie widzę. Jeszcze wracając do RO. Zmieńmy tą kretyńską nazwę "Fapulandia", na Gadulandia, bądź Rozmówki Ogólne. W końcu ten temat ma być do rozmów, a nie fapowania. Zawsze można zrobić temat Fapulandia, gdzie gracze będą mogli wstawiać filmiki jak to robią. Tu napisałem to zdanie, jakby ktoś by przeciw temu, aby zmienić nazwę tematu... I mówię poważnie budujmy ten klimat. Niech więcej ludu bierze też udziały w konkursach, to będzie w co kasę wydawać, eventy dla kogo robić. Życie zacznie tętnić. Smile
Ceny aukcji...hm...ach...Tutaj raczej nie ma co wyjaśniać. To nic nie zmieni, że zrobimy coś takiego, bo po pierwsze nikt nie będzie wystawiał itemów na aukcjach, lecz będą sprzedawać wszystko u handlarzy(NPC)takich jak Tunia, czy Keftia itp. Jak pisałem wcześniej. Wystarczy zawsze do kogoś napisać i się ładnie zapytać. Jak nie, wbić lvl i postać. Smile
I apeluję. Jak chcecie coś powiedzieć, to piszcie w poważnych zmianach.


Ode mnie to tyle, nq! Smile
Reply
#59
W Ithan nikt nie stoi? Nie wydaje mi się, jeżeli ktoś znajdzie czas, zawsze można tam pogadać, nie możemy graczom zakazać tego aby rozmawiali w grze, niż na forum. Wracając do klimatu, nie chcę wytykać nikomu, ani publicznie ubliżać, aczkolwiek tego nie możemy tak zostawić, proponuję zakończyć tę cholerną rekrutację, bo widać kolosalną różnicę w Zgłoszeniach, gracz za graczem się zgłaszają, czy to do czegoś prowadzi? Owszem, do pogorszenia klimatu, aczkolwiek klimatu i tak tutaj nie mamy. Co do Panelu lootów, nie ma i nie będzie, nie ma co robić nadziei graczom, w tę stronę żadne projekty, czy plany nie zmierzają, bo nie ma komu się tym zająć, nie mamy się co oszukiwać. Co do tych cen, każdy z nas chce zarobić jakąś sumę złota, ceny na aukcjach są przesadne to fakt, ale jak wspomniał criqus, to byłby fatalny pomysł, kolejna sprawa w której nie możemy zabronić czegoś graczom. Wracając do Regulaminu, luki są i będą, planowane są wstępne poprawki, wiem że Kaisers nad tym pracuje, lecz on wszystkiego sam nie zrobi, szczególnie zwracam się do Rady, jednakowoż apeluję o pomoc, musimy działać z zapałem. Zapomniałem napisać jeszcze o tych klanach, nie patrzcie na inne światy, tak samo na ich regulamin, my Badgersowicze tworzymy inny, odmienny klimat niż inne światy prywatne, po co nam takie same plany? A co do mojego pomysłu, to proponuję aby założyć temat do dyskusji o obecnie istniejącym regulaminie, mogłoby to podsunąć pomysł na jakiekolwiek zmiany, a szczególnie byłaby możliwość wpłynięcia tych zmian na korzyść graczy.

__
Reply
#60
Popieram też panel lootów przydał by się. Przynajmniej żeby pokazywał heroiki i legendy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)