Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany !
#31
No dziś powinien stać już taki w Ithan.
Reply
#32
Proponuję również o modyfikację mapy serwerowej. Możemy zrobić z nią cokolwiek, więc przydałoby się coś interesującego.
Reply
#33
Jakby się również dało, proponowałbym stworzyc własne serwerowe miasteczko. Smile
I te pomniki.
Reply
#34
Ja popieram zdanie Willdy. Panel jak panel Smile Ale atmosfera mogłaby się poprawić... Nie mówię o wszystkich graczach, bo sam też nie jestem idealny a jest to spowodowane tym, że bardzo rzadko gram. Jestem za tym, abyśmy zaczęli się szanować. Zauważyłem, że niektórzy gracze mają wrogów... A po co to komu potrzebne Big Grin Takie moje zdanie na ten temat.
Reply
#35
może byście zachęcili ludzi do zbierania jajek i dodali jakieś nagrody Big Grin od siebie Angry z 30 moich znajomych tylko 3 osoby zbierają jajca
Reply
#36
Witam, piszę tutaj z powodu dzisiejszej zmiany w grze, która może na świecie wprowadzić, w najbliższym czasie, wielki raban. Otóż jak wiecie(lub nie)administracja wpadła na pomysł zrewolucjonizowania walki z upierdliwymi "bociarzami" i od dnia dzisiejszego zajmowane przez nas moby "odradzają się" w innych miejscach, niżeli to było dla nich pierwotnie przedstawione. W każdym razie, zmiana regulaminu, który jak na ironię działał będzie dopiero od jutra, jest nieunikniona, lecz tutaj pojawia się pytanie do Was.
W jaki sposób chcielibyście, aby został zmodyfikowany podpunkt dotyczący E2?
Ja mam trzy pomysły:
- usunięcie punktu dotyczącego oddalania się od elit II na maksymalnie pięć pól, przez będzie mniej problemów,
- a także wprowadzenie podpunktu, który będzie mówił, że gracz musi znajdować się w tzw."promieniu respawnu moba".

Wpadłem na jeszcze jeden, bardziej szczeniacki, który raczej by spalił na panewce i przypominałby idealistyczną mrzonkę, a mowa tutaj o zorganizowaniu ruszenia wśród administratorów, następnie napisaniu do administracji gry apelu w tej sprawie. Następnie założylibyśmy jeden wspólny temat dla graczy światów prywatnych, przy którym chętni udzielili swoją aprobatę i dzięki temu prawdopodobnie wywalczylibyśmy możliwość wyłączenia tej opcji.

Oczywiście, jeżeli ten wprowadzona poprawka Wam się podoba, także to napiszcie. Wtedy w odpowiedni sposób, wygodny dla Was, postaramy się ulepszyć regulamin.


Ps. Administracja miała kierować się opinią graczy, którzy wypowiadali się w temacie, gdzie gracz zgłosił ową "poprawkę" jako błąd, a oni właśnie byli przeciw.
_
Reply
#37
Tak jest, osobiście jestem po prostu za wydłużeniem ilości pól, w którym bezpiecznie możemy oddalić się od elity 2 do maksymalnie 7 pól, co jednak przy jakichkolwiek wybiciach czy zaatakowaniu gracza z przewagą dwóch poziomów na potworku trzeba udokumentować screenem. Taka moja propozycja.

A odnośnie tego - skoro wprowadzili możliwość wyłączenia tych symboli na ŚP, dlaczego nie ma możliwości wyłączenia opcji losowych odrodzeń elit 2? ._.
Reply
#38
Ja jestem za wydłużeniem ilości pól, by się na nas e2 nie zrespiło Big Grin
Reply
#39
Szmaluś - tyle, że E2 respi się 7 pól od swojego pierwotnego miejsca. Czyli prościej mówiąc, dajmy na to Miłośnik Łowców respił się zawsze na 53,7. A teraz może to być 48,11, natomiast kolejny raz 58,8, więc gracz będzie stał kolejno 49,11 i 57,8(tak by mógł go bić) - a to już jest więcej kratek, więc dlatego raczej rozwiązanie ze znajdowaniem się w promieniu powinno być tutaj praktykowane.

Edit. 1. I przy okazji mogli chociaż udostępnić opcję wyłączenia tego żałosnego losowania, kiedy gracz znajduje się sam na E2.
_
Reply
#40
Sad 
"Hermes" ma własnego, serwerowego herosa, miło by było gdybyśmy my też takiego mieli. Na przykład "Wściekły borsuk"! Cool Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)