Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testy Gimnazjalne - Powtórzenie
#21
Zakładam, że historia, wos i polski to będzie czytanie ze zrozumieniem. I że te 70-80% da się wykombinować tylko z tego, że w miarę logicznie się myśli. Do tego próbne testy są zawsze trudniejsze niż te "prawdziwe", no a chyba nikt mi nie powie, że to co pisała cała Polska na początku roku to było coś ciężkiego.

...idę pocieszać się dalej, trzeci rok nie robię nic w kierunku testów. Zaczynam się martwić, że tydzień przed nie dam rady wszystkiego ogarnąć. ._.
Reply
#22
http://www.edulandia.pl/edukacja/1,101859,13034863,Probny_egzamin_gimnazjalny_z_Operonem_2012_2013__.html

Zadanie 23. -.-
Reply
#23
Sad 
Jestem w 2 gimnazjum, aczkolwiek próbny test z angielskiego pisałem (na dodatkowym pani dała) i napisałem go na 97%. Więc, jak ktoś chce pomocy z angielskiego, to zapraszam na gg: 41125887. Z angielskiego radzę się też pouczyć o czasach Past Simple i Continous, o Future Simple i może Conditionale Smile.


AtE: A z polskiego wykresy zdań i części mowy (partykuła itp.) Smile.

BTW. Nie wiecie może, czy jak się zda FCE, to jest się zwolnionym z testów z angielskiego Wink)?.
Reply
#24
no na pewno królów, rozbiory, w jakich latach są Wojny Św, ale i kojarzyć powstania listopadowe,krakowskie, kościuszkowskie itp.., wszystkie stany władzy(demokracja, monarchia itp.) i raczej tylko to jest takie" najważniejsze "

wiwiana:
ta ja się boję, bo z operonu dali łatwy czyli, że normalny będzie trudny. Zawsze dawali trudne z operonu i łatwe ostateczne. Oby tak nie było jak mówię.. -,-
Reply
#25
Star 
FCE?
Reply
#26
* Z odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego są zwolnieni laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych oraz laureaci konkursów przedmiotowych o zasięgu wojewódzkim lub ponadwojewódzkim z zakresu jednego z grupy przedmiotów objętych egzaminem gimnazjalnym, na podstawie zaświadczenia stwierdzającego uzyskanie tytułu odpowiednio laureata lub finalisty. Zaświadczenie przedkłada się przewodniczącemu szkolnego zespołu egzaminacyjnego. Zwolnienie z części egzaminu gimnazjalnego jest równoznaczne z uzyskaniem z odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego najwyższego wyniku (§ 36). *
FCI może też się wlicza, bo pamiętam,że coś zwalniało z testu,ale nie pamiętam co, jeszcze poszukam może znajdę Dodgy

Edit: cytuje, że "zdany FCE nie zwalnia z egzaminu gimnazjalnego,zwolnieni są jedynie laureaci olimpiad,egzaminu nie można oblać gdyż nie ma minimalnego progu punktowego" eh to jednak nie ;x
przydaje się na studiach i nie jestem pewna czy nie z matury,ale też mogę się mylić trzeba się wczytać. ale to też zależy od szkoły/nauczycieli itp.
Reply
#27
Olimpiadę raczej mam na luzie z angielskiego, historii i może z geografii coś pójdzie Big Grin. Będzie więcej wolnego <3 Wink).
Reply
#28
Question 
No to zazdroszczę, my się tu z 6 testami musimy męczyć.
Reply
#29
Chcesz korki z angola? Zapraszam Big Grin.
Reply
#30
Nie no z anglika nie jestem taka zła jak z polaka h3
aczkolwiek koleś mi pomieszał na dodatk.ang :c
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)