Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do zamknięcia - poniosło mnie zwątpienie
#11
(2013-03-27, 21:23:49)Krej-zolek Wrote: Niezłą bekę bym miał z niego. =D


Zdefiniuj "normalność".
Reply
#12
"chore osoby niespełna rozumu" Należy zauważyć, iż mamy XXI wiek i świat idzie naprzód. Od razu ci powiem, że homoseksualizm, jak i biseksualizm dawno temu zostały wykluczone z listy zaburzeń psychicznych. A tacy ludzie... Powinni moim zdaniem mieć prawo do okazywania uczuć. Bo co? To tak, jakbyś musiał kryć swoją miłość z ukochaną przed całym światem tylko dlatego, że są ludzie, nie rozumiejący, albo też nie chcący was zrozumieć? Co do postrzegania takich ludzi jako osoby "dziwne" już zależy to od osobowości, nie orientacji.
Reply
#13
Nie mam do nich nic jeżeli siedzą cicho i się nie wychylają. Wymaganie dzieci które potem zostaną przez nich pokrzywdzone nie jest za mądre ... Ostatnio widząc dwóch facetów idących za rękę (tak, znam ich z widzenia, ale bez wtajemniczania) nóż nie tylko mi się w kieszeni otwierał ...
Reply
#14
Hetero. ;_;
Reply
#15
Oni podobno uprawiają seks , rzygać mi się chce jak to sobie wyobrażę.
Reply
#16
Tak każdy zna twoje wyimaginowane historie.
Reply
#17
Normalność to pojęcie względne, dla każdego oznacza co innego, nie ma ściśle określonej definicji normalności, więc nie widzę sensu w używaniu tego słowa jako argumentu Big Grin
Reply
#18
Bug 
Dzieci wcale nie muszą być pokrzywdzone, jeżeli będą wychowywane odpowiednio. Przecież może takie dziecko natrafić na opiekuńczych rodziców homoseksualistów, a może natrafić na patologiczne małżeństwo heteroseksualne (pijacy, itp.).
Reply
#19
Podobna sprawa jak z zalegalizowanie maninunany w Polsce. A komu to potrzebne? W żadnym wypadku.
Reply
#20
Według mnie, mogą być sobie razem o ile nie będą się tym afiszować zbytnio. Często jest tak jak pary facet i dziewczyna na ulicy przesadzają z okazywaniem publicznie miłości, jest dosyć niemiłe. A co dopiero kiedy para homoseksualna, społeczeństwo nie jest do tego "przyzwyczajone". A ogólnie znam parę homoseksualistów, szczerze powiedziawszy to świetni ludzi, warci przyjaźni. W otoczeniu są osoby, które je obrażają(Ale to normalne, wiele osób szuka po prostu pretekstu).. jednakże nie mają źle, nikt ich nie zaczepia raczej. Wyżej co napisał thisismasło, dziecko powinno się rozwijać w normalnej rodzinie, nie homoseksualnej, ponieważ jest większa szansa na kolejną osobę homoseksualną (Podświadomie to działa). Przy normalnej parze dziecko samo wybierze czy tak chce, czy nie. A małżeństwa homoseksualne, osobiscie mi nie przeszkadzają.

Co do protestów, zwracają bardziej na siebie uwagę - tym bardziej ludzie ich obrażają.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)