Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnie chwile...
#71
Nigdy nie zapomnę Angry Szkoda ale szanuję decyzję. Żegnaj Archi ;x
Reply
#72
Arch napie ;_; zostajesz Cool
Czeźdź. :C

Spłacę w Kwietniu Heart Cool
Reply
#73
szkoda Smile
Reply
#74
Heart 
Odnośnie Twojego odejścia, wiadome było że kiedyś do tego dojdzie, niemniej jednak jest to przykre. No cóż, Twoja decyzja, wszystko co powinno być powiedziane w tej kwestii już się pojawiło w wypowiedziach wielu graczy.

Co do zastępstwa... Fajnie. Żeby zostać zarządcą musiałem przechodzić 4 etapy konkursu na MC, przebrnąć przez głosowanie czy jestem godzien SM... Trwało to parę miesięcy. A w tym przypadku ZŚP otrzymuje nagle jakaś Szejkowa, którą mało kto zna, która dostała się na ten serv jesienią zeszłego roku, jeśli dobrze pamiętam.

Każdy zasługuje na szansę, ale bez jaj. Daj jej MC, SM, niech się wykaże, a dopiero potem nagradzaj najwyższą rangą. Wg mnie najlepiej by było zostawić samego Psychozę, albo dać ZŚP komuś, kto posiada zaufanie graczy i w ogóle ich zna... Tak czy inaczej - nowa, obca osoba nie będzie rządzić serwerem, w który tyle razem włożyliśmy, bo to policzek wymierzony w twarz tych, którzy są z nami od początku.
Reply
#75
Człowieku! Spytam po męsku... Żal Ci dupę ściska, że nie Ty dostałeś SM?! Weź się już ogarnij i nie najeżdżaj tak na tą dziewczynę bo taka jest prawda, że Ty jej w ogóle nie znasz... Zamiast ją krytykować dajcie jej szansę i pomóżcie jej z tym wszystkim. Taka była decyzja Archlorda, a skoro tak wybrał musiał mieć do tego jakieś podstawy. Może jej ufał, może wydawała mu się odpowiednią osobą, a Ciebie nie wybrał. Trudno, ugryź się w język i daj jej w końcu spokój.... Tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie.
Reply
#76
Wink 
Powiem tyle, zbyt dużo poświęciłem dla tego serwera, żeby pozwolić na NEPOTYZM!
Niech zgłoszą się kandydaci, niech Psychoza zrobi z nimi ankietę. Niech gracze decydują, kto zostanie zarządcą.
Reply
#77
Nie broń już tak swojej dziewczyny, bo wszyscy widzą co się dzieje i reagują na to. Serio, my pracowaliśmy na swoje rangi i poświęciliśmy czas i serce [naprawdę], żeby tu wszystko było w najlepszym porządku. Nie to, że zazdroszczę, niczego nie wymuszam. Wg mnie lepiej byłoby, gdyby to Psychoza sam rządził serwerem, bo i tak ranga niczego by nie zmieniła. Ja i Arvi nadal będziemy pracować tak jak kiedyś, bo nie po to tyle poświęciłyśmy, żeby teraz się poddać ze względu na zmianę Zarządcy. Rozumiem, Arch wybrał itp. ale każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Nikt nie najeżdża, Star akurat pisze prawdę [co? Star chciałby SM? hahahaha Cool]. Każdy protestuje, bo nie wie jak to będzie. W sumie to i ja wątpię, by Szejkowa poradziła sobie z obowiązkami wiążącymi się z rangą Zarządcy, ale cóż. Powodzenia. Wydaje mi się, że ty i twoja koleżanka używacie zbyt mocnych słów, kiedy my tylko bronimy swojego stanowiska... Wg mnie to jest, tak jak macbed określił to w poście wyżej, nepotyzm. I tyle na ten temat. Więcej nie napiszę, bo teraz to ja będę tą złą, bo zależy mi na dobrze serwera. Tongue

A osoby, które napisały, że ja i Arvi wcale nie poświęciłyśmy aż tyle czasu Hermesowi i ogólnie też dostałyśmy rangę znikąd serdecznie pozdrawiam! :3
Reply
#78
Ja mam jednego kandydata Smile. Mac dobry pomysł lubię cię i chciałbym żebyś to ty z Psychem rządził dlatego że wiesz na czym stoimy. Dajcie spokój Madzi Tongue, nie jest zła po prostu jest w głębokim szoku Smile, ja również ale to nie powód żeby patrzeć na najgorsze że ten świat zejdzie na psy, spokojnie pożyjemy zobaczymy ^^.

Takie jest moje zdanie Smile.

Atdown po pierwsze nie dwa miechy. Nie wiesz nie pisz Smile.
Reply
#79
(2013-03-22, 15:35:50)Quabuś Wrote: Ja mam jednego kandydata Smile. Mac dobry pomysł lubię cię i chciałbym żebyś to ty z Psychem rządził dlatego że wiesz na czym stoimy. Dajcie spokój Madzi Tongue, nie jest zła po prostu jest w głębokim szoku Smile, ja również ale to nie powód żeby patrzeć na najgorsze że ten świat zejdzie na psy, spokojnie pożyjemy zobaczymy ^^.

Takie jest moje zdanie Smile.

Atdown po pierwsze nie dwa miechy. Nie wiesz nie pisz Smile.Pisze o tym gracz który jest tu 2 miechy Huh


Szkoda, że arch odchodzisz ale popieram maca i ali Big Grin
Reply
#80
Ale dziewczyny. Ja Was w 100% rozumiem... Wiem ile poświęciłyście czasu na serwer... Wiem, że Wy zrobiłyście więcej od Szejkowej. Ale może byście już przestały tak nagłaśniać tą sprawę? Tak jak pisałem wyżej, była to decyzja Archa, więc ją uszanujcie i pomóżcie jej. Jeśli ona zostanie sama to co ona niby zrobi? Potraktujcie ją godnie i tyle, tylko o to Was proszę... ;c
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)