Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnie chwile...
#51
Składnia zdania oraz znaki interpunkcyjne obowiązują każdego, Ciebie także. Wink

Adriada:
Jasne, możemy uciąć dyskusję, ale dlaczego? Nasze poglądy bolą, denerwują?

Specjalshik:
Może się kierować uprzedzeniami, dlaczego nie, niech mnie oceni, znienawidzi, wyśmieje, mnie to i tak nie będzie interesowało. Mogę być jaka chcę i robić co chcę, chyba, że robię coś złego, a nie robię. Fakt, każdemu należy się szansa, nikt temu nie zaprzeczał, tylko dlaczego, gdy jeszcze zwykli gracze (a nawet SM) o niczym nie wiedzą, ona już traktuje nas z wyższością? To jednak nie jest do końca fair, poza tym, nie widzę żadnego powodu dlaczego miałby wybrać ją, ale pisał, aby nie pytać, więc nie pytam, tylko wiem, że nic takiego nie zrobiła dla tego świata.

Adriada:
Ech, to tak, jakbym ja powiedziała ,,posłuchajcie Arvi, ona ma rację".
Mogłabym jej dać szansę, ale nie dam, mówiłam już, nie zapomnę jej tego co powiedziała. Nie mam zamiaru jej oczerniać, niech sobie żyje spokojnie w dobrobycie, nie jest mi na rękę robić sobie wrogów.


Kolorowych snów, do jutra.
Reply
#52
Nie pitrzebuję pomocy, mówię co myślę i tyle. Zaraz nas posądzą o klanową zmowę.
Reply
#53
Słuchaj tobie czy Aliarii Archlord zaufał i dał wam rangę sm chociaż zgaduje że na początku tak samo jak ja nie znałaś się na tym dopiero po jakimś czasie zrozumiałś co i jak . Ze mną jest tak samo Archlord zaufał dał mi tą rangę najwyraźniej miał do tego jakieś podstawy i ty czy ktoś inny nie zmienisz tego a ja się nie poddam tylko dla tego że ci sie tak podoba czy komuś innemu i ja z wami skończyłam dyskusje dobranoc Wink
Reply
#54
Wyraziłam swoje zdanie. Nie chcę aby po jej odejściu ktoś musiał naprawiać jej błędy. Nie wykazała się pozytywnie, wręcz negatywnie swoim tonem a przede wszystkim wywyższaniem się. W moich oczach jest zdyskwalifikowana, a zdania NIE ZMIENIĘ.

Góra:
Proszę Cię. Nie ośmieszaj się. Dostałyśmy rangi SM za wzorową pracę jako MC. Zanim dostałam obie te rangi byłam MC na Illusions, Zemyna, obecnie jestem MC na światach Lelwani i Katahha. Potrafię udowodnić, że sumiennie wykonuję swoją pracę. Ty udowodniłaś jedynie to, że potrafisz się wywyższać, a składnia oraz interpunkcja za dobrze Ci nie idą. Nie obraź się, ale mówię, co myślę. Wolność słowa. Smile
Reply
#55
To czy jej dacie szansę czy nie zależy tylko od was. To co na ten temat myślę już padło, możecie się albo z tym zgodzić, albo nie. Każdy może mieć własne zdanie, ale takimi postami jej raczej nie zmotywujecie, wręcz przeciwnie. Darujcie sobie, ZŚP dostanie ona, nie poradzi sobie komuś odda, krótka piłka. Jeśli chcecie jeszcze pogadać to jutro, teraz idę spać Big Grin.
Reply
#56
To ja też może dorzucę coś od siebie. Gram na serwerze od jesiennej rekrutacji, na początku było jak w niebie, najlepszy serwer jaki wtedy był ale z czasem po ostatniej rekrutacji napłynęła masa "noobstwa" i w tym samym czasie albo i wcześniej mac stracił stanowisko. Arch wpuścił na serwer w połowie (nie mówię o wszystkich) bandę 11 latków nie potrafiących pisać poprawnie po polsku i nie znających regulaminu. Teraz odchodzi Arch i chce oddać funkcję Szejkowej. Czy naprawdę tak bardzo chcesz Arch by Hermes miał się upodabniać do bagna zwanego Destiny? To co razem z macem robiliście dla serwera jest nie ważne? Dajesz tak ważną range jej? Ona gra z 3 tygodnie na serwerze a Ali lub Arvi? Ile czasu poświęciły na serwer? To jest co najmniej nie uczciwe bo jeżeli ona dostała ZŚP za stanie w mieście to może dajmy też Lukowi? On też kiedyś siedział dużo w mieście, w końcu równouprawnienie tak? Nie mam zamiaru patrzeć jak ten serwer upada bo za dużo czasu tutaj spędziłem i zbyt wielu ludzi poznałem by teraz z niego odchodzić. Jestem ciekaw czy Szejkowa poradzi sobię z rekrutacją. Nie mam zamiaru znów widzieć jak na serwer napływa 50 osób który nie znają podstaw ortografii ani regulaminu. Zacznie się rozdawanie zaproszeń dla przyjaciół i serwer który kiedyś był rajem stanie się drugą zorzą. Rozumiem gdybyś wcześniej była MC czy SM ale tak z dupy dał cię na ZŚP? Osobę grającą 3tygodnie czy ile tam dać na tak ważną funkcję? Dla mnie to jest co najmniej śmieszne. Arch ja jestem za tym żebyś zrobił normalny temat i stworzył głosowanie kto ma zostać ZŚP. W końcu serwer tworzą gracze, to nie jest komuna.

Adriada, skończ się podlizywać do Archa i szanownej ZŚP serwera. Ogarnij kursywę.

Z góry przepraszam za błędy, ale krew mnie zalewa jak widzę jak z serwera robi się burdel.
Reply
#57
Po 1. Nie planuje rekrutacji, nie zaprosze nikogo na serwer !
Po 2. Nie będę sama pamiętajcie że wszystko co będę robić to za zgodą i wiedzą Pyschozy ! On będzie o wszystkim informowany !
Po 3. I dla was najtrudniejsze do zrozumienia skoro Archlord mnie wybrał na zśp musiał mieć do tego podstawy,które was nie powinny interesować, skoro mi zaufał i dał mi tą rangę to trudno nie musicie mnie lubieć, kochać czy nie wiadomo co ale chcę byście mnie nie oceniali skoro nie znacie ! W rl miło wam jak ktoś spojrzy na was i od razu mówi jaki ty to jesteś bo sądze że nie ! Dobranoc wszystkim
Reply
#58
arch nie :c
Hah, jak to czytam to leże. ;_; Dajcie Jej szanse zazdrosnice i zazdrosnicy. Owszem, nie wiadomo czemu akurat Szejkowa jest admem, ale to nie powód do robienia afery jak o odejsciu Nowickiej od Palikota... Skoro tak wam zależy na adminie to zbierzcie SŁ i zalozcie swój priv. Teraz pokazujecie jakimi adminkami byscie byly. Żal, ból, męka. Osobiście jestem za daniem szansy Szejkowej. Zawsze admina można obalić, ale tu nie będzie takiej potrzeby. Dobranoc.

AtKomórka
Reply
#59
Osobiście jestem za Arvitiane, Aliarii. ;v
Znają się na tej robocie, dużo zrobiły dla tego świata, poza tym mają duży staż na Hermes. Wybór na ZŚP kogoś, kto gra tutaj kilka tygodni jest dla mnie błędem. Brak interpunkcji, jeszcze na dodatek złamanie regulaminu. Zarządca powinien być kimś, kto daje przykład. Szczególnie nie podoba mi się ton wypowiedzi :x

"Nie planuje rekrutacji"
Chcesz zmieniać to co Archold już zaplanował? Widziałem tekst, że rekrutacja jest planowana na wiosnę, a wiosna? - już jest.
Ponadto myślę, że z serwera przez takie coś zrobi się burdel. Większość przez właśnie ten burdel będzie odchodzić Angry

AtArchold 3maj się ;x
Reply
#60
Pozdrowienia , nie zapomnę Sad.Ale wolałbym zresztą tak samo jak Star Arvi,Ali
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)