Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnie chwile...
#31
Czy istnieje szansa.. na coś w rodzaju opozycji? Muszę pogadać z Psychem ;x
Reply
#32
Możesz wejść chociaż na Herm? Tongue

Mam nadzieję, że Szejkowa dobrze będzie pełniła moją funkcję. Oby ogarnęła pisanie na allu co pięć minut, podliczanie kar i sprawdzanie nieobecności, rozpatrywanie kar, sprawdzanie zdobyczy i aukcji, przygotowywanie eventów i wysłuchiwanie graczy, którzy nie chcą takiej kary lub dopatrzyli się błędu w regulaminie. Oby przeprowadziła z wszystkimi rozmowy na gg podczas rekrutacji... Mam jednak nadzieję, że graczy będzie traktować równo. Bo to najważniejsze. Chociaż wątpię, bo już w Ithan, kiedy była jeszcze zwykłym graczem określiła się tą z wyższej półki. No tak czy siak powodzenia i gratulacje. Gdzie mogę złożyć rezygnację?

Szejkowa:
I tylko uprzedzam... ZŚP to nie tylko kolor na czacie i podpis pod nickiem. Smile

Pozdrawiam gorąco!
_____
Reply
#33
Tak jak Arvi.
A tak poza tym, to może też bym ją wspierała, ale od kiedy ją zobaczyłam nie lubiłam jej, ze względu na jej zachowanie co do graczy.
Szanuję decyzję Archa, jednak cały czas jestem za tym, by to Ali/Arvi pełniły tą funkcję.


___________


Jak już pisałam wcześniej z Ali - niech ktoś inny zastąpi mnie w GKE, ja chętnie poobserwuję co będzie się tutaj działo, nie chcę brać w tym udziału.
Reply
#34
Ja cię tato Archu nigdy nie zapomnę.
Dawałeś nam taki dobry przykład... dałeś tyle szans, dziękujemy ci.
Kiedy wypadało się śmiać, śmiałeś się, kiedy smucić, smuciłeś, dziękuję ci za to.
Ahh, a takie było napalenie na strój klanowy, no ok, rozumiem, to życie prywatne, wiem jak to jest nie mieć czasu.
Proszę cię tylko, żebyś nie rozwiązywał Złotego Teamu. Jeśli odchodzisz na ponad rok oddaj dowództwo Specowi, lub Miłkowi. Ale to twój wybór.
Co do wyboru zarządcy to Szejkowa jest strzałem w dziesiątkę Big Grin Choć zgadzam się z Arvitiane i Ali też by się nadawała.
Gdybyś mógł to wpadnij czasami powiedzieć "cześć".
Będę tęsknić, Arch, ale nigdy nie zapomnę Sad.
Reply
#35
Tak wiem na czym to polega i wgl, ale połowa z was nie daje mi szansy wykazania się. Przepraszam ale znacie mnie, że oceniacie ? Arch jak dalej mam patrzeć na to co piszą to mogę zrezygnować by uszczęśliwić Aliarii, Arvitiane, Minicca...
Reply
#36
Nie jesteś od tego, by mnie uszczęśliwiać, dla mnie ta gra to tylko najmniejsza drobnostka życia codziennego. Możesz być ZŚP, SM, MC, zwykłym graczem, jest mi to obojętne, bylebyś nie przeszkadzała innym.

I nie, nie znam Cię, ale wiem i widziałam co pisałaś do Lukora w Ithan i uwierz, że jestem pamiętliwa i Ci tego nie zapomnę.WIADOMOŚĆ OD ALIARII (nie może wejść na komputer, pisze do mnie na GG):
Nie chce nic wymuszac. Zostan sobie tym zsp i czuj sie zupelnie lepsza od wszystkich, tak jak tego chcialas.
Reply
#37
Nie no, jesteś z wyższej półki.. zasługujesz na ZŚP. Smile
Reply
#38
Wybacz, ale nie podoba mi się ton Twojej odpowiedzi. Po prostu w moich oczach nie nadajesz się na tę funkcję. Nie masz pojęcia jak to jest być kolejno MC, SM, a co dopiero zarzadcą. Raz już złamałaś regulamin, skąd możemy mieć pewność, że to się nie powtórzy? Może być i taka sytuacja, że ulegniesz i zaczniesz nieregulaminowo zapraszać przyjaciół ze świata ogólnego? Dla mnie osoba z rangą powinna stanowić wzór dla graczy. Swoją postawą ( i wybacz ale i profilem) nie wydajesz się na taką osobę.

Jeśli moja wypowiedź Cię uraziła - przepraszam. Wyraziłam swoją opinię. W końcu, wolność słowa.

PS. Podtrzymuję pytanie Ali co do rezygnacji.
Pozdrawiam. Arvi. /komórka
Reply
#39
Ja jeśli mam coś w tej kwestii do omówienia, to dałabym ci szansę wykazania się.
Nie jesteś już 6-letnim dzieckiem, nie wiem dlaczego nie chcą ci zaufać.
Arch wie kogo wybiera. Nie wybrał byle kogo, tylko kogoś kto był zaufanym przyjacielem.
Wiem, wiem Ali też wiele zrobiła na tym servie, ale dajcie się dziewczynie wykazać !
Reply
#40
Ludzie no, dajcie jej chociaż szansę, ona sama nie wie czy sobie poradzi. Dlaczego człowiek zawsze chce dla drugiego człowieka źle nawet jak nic na tym nie traci, ani nie zyskuje? Znam trochę Szejkową i jestem pewny, że jak sobie nie będzie radziła to się po prostu zrzeknie rangi i odda ją odowiedniej osobie. Arch tak wybrał i uszanowalibyście chociaż jego ostatnią decyzję której jak pisał, nie zmieni. Mógłbym jeszcze ponawijać, ale to nieistotne bo i tak wątpie, że komuś będzie się chciało to czytać. Wiem, że Ali(którą zresztą pozdrawiam) należy się bardziej ta ranga, ale Arch wybrał Szejkową i jestem pewny, że gdy sobie nie poradzi to Ci tą rangę odda. Ach ta odwieczna wojna o władzę.
Pozdrawiam, dobranoc.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)