Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samobójstwa
#71
Jeśli mają już się zabijać to niech lepiej popełnią te samobójstwo. Pewnie wielu nie przyzna mi racji, ale jeśli człowiek po "próbach" ma mi potem świrować na ulicy, latać z nożem czy wskakiwać pod nadjeżdżające pojazdy, w których siedzą niewinni ludzie, to niech lepiej mu się uda za pierwszym razem.
Reply
#72
Skąd wiesz że ludziom po "próbach" odbija? Przeważnie po takiej próbie otoczenie, bliscy ludzie to zauważają i taka osoba zaczyna sobie radzić z problemami z pomocą psychologa.
Reply
#73
Star 
Wybacz, ale spiąłeś tak o 1 minusa słusznego czy nie, ale na takie zachowania właśnie powinno się mieć " wywalone " Big Grin Poza tym jeśli chodzi o Twoją 1 wypowiedz w której napisałeś że " mieć wywalone na wszystko to myślenie dresa". Uważam po prostu, że 50 % spraw nie należy brać do siebie, bo naprawdę nie są warte zastanowienia, narzuca mi się tu obraz rozpieszczonej dziewczynki z gimbazy, która przeżywa zerwanie z 15 chłopakiem w tym miesiącu..
Reply
#74
To jest nie do uwierzenia, że ludzie potrafią zrezygnować z „najpiękniejszego prezentu” jaki otrzymali.
Trudna przeszłość - dużo osób taką ma. Ale czy to od razu powód by się zabijać?
Rozumiem niektórych z was. Ja też miałam trudne dzieciństwo, ba, do dziś mi jest trudno. Ale staram się nie patrzeć na innych.
„Najważniejsze jest dobre podejście do wszystkiego” -mawiał mi dziadek i w trudnych chwilach słyszę jego głos. Niestety dzisiaj nie żyje - ratował niedoszłego samobójce, który próbował się utopić w rzece. Sam zginął a samobójca dzięki niemu otrzeźwiał na umyśle i żałował swojej decyzji.
„Złapcie byka za rogi”
Reply
#75
Thumbs Up 
To czy to będzie najpiękniejszy prezent to już zależy w dużej mierze od nich Big Grin choć nie zawsze tylko od nich
Reply
#76
Ostatnie zdanie idealnie pasuje do dziewczyny "z która byłem" (oczywiście to sobie ubzudrała), 3 dni pisałem z nią smsy, potem przestałem i zaczęła wystawiać opisy na gg, żalić się ludziom na fb że przeżyła wielkie cierpienie po tym jak mnie "straciła", i 6 razy próbowała się zabić, po prostu żenada ;x
Reply
#77
To jest nie do uwierzenia, że ludzie potrafią zrezygnować z „najpiękniejszego prezentu” jaki otrzymali.
Dla niektórych to prezent a dla innych przekleństwo ja podziwiam dzieci które się rodzą np. bez rąk czy czegoś innego (proszę bez skojarzeń) a mimo tego chcą żyć czy ludzie z poważnymi chorobami to jest dopiero wyczyn.
Sauvaq:
Tu nie chodzi mi wcale o minusa tylko o to że irytuje mnie takie zachowanie, wchodzi do tematu o samobójstwach to się mądrze próbuj przynajmniej wypowiedzieć a nie strzelasz minusami na prawo i lewo z myślą że to załatwi wszystko. Smile
Atup a no widzisz nie znam tego uczucia bo dziewczyny nie miałem więc lata mi to a co do zdania które napisałem o dresach że im wszystko wisi i mają na to .... chciałbym sprostować, chodziło mi bardziej "mam jedynke na pół rocze, zamiast poprawić wole mieć na to ....." "mama leży w szpitalu wisi mi to" "mam na wszystko wyrąbane" bardziej o to że na nikim i niczym mu nie zależy nie w sprawie "wypnę się na to" tylko na wszystkich/wszystko i o te zachowanie mi chodziło, chaotyczna wypowiedź przepraszam.
Reply
#78
A dawanie minusa za swoje zdanie to 2 sprawa, skoro to temat do dyskusji a ty nikogo nie obraziłeś to minus do zgłoszenia na panel
Reply
#79
Po tym wyniszcza się ich psychika, mogą się zainteresować tym pedagodzy, ale wolą wysłać takiego człowieka do specjalnej placówki, gdzie totalnie psychika siada.
Nie takie rzeczy się na oczy widziało.
Reply
#80
Question 
Jest w internecie filmik o mężczyźnie bez rąk i nóg, ale cieszył się z życia.
Jak będę miała wolną chwilkę to poszukam.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)