Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samobójstwa
#61
Bogate dzieciaki od początku mają z górki, dlatego każda przeszkoda niszczy im psychikę.
Reply
#62
Co do samobójstwa,to po co się zabijać,jak można robić rożne niebezpieczne eksperymenty,które zagrażają życiu.
Reply
#63
Nie czepiałbym się aż tak psychiki. To głównie zależy od zdarzenia, które Cię do tego skłoni oraz od sytuacji życiowej i tego, czy mamy kogoś u boku. Każda, nawet najmocniejsza psychika po jakimś czasie pęka.

Aliya:
To prawda, czy tylko od tak wymieniasz dla przykładu?
Reply
#64
Star 
Prawda.
Reply
#65
Co ty gadasz?! Widać, jak dużo wiesz na temat życia geniuszu...
Reply
#66
Podobno samobójstwo można też popełnić wiele lat temu po jakiejś tragedii, ja np słyszałem o gościu którego zabił syndrom sybiraka już po 89 roku ale te wspomnienia w nim tak mocno żyły że wziął i się powiesił.
Reply
#67
A chciałoby Ci się żyć bez internetu? Bo widzę iż on Ci pomógł bo odrywałaś się od tej szarości do "internetowego świata" gdzie miałaś znajomych.

A teraz wczuj się w role ludzi którzy nie mają kompletnie nic, mieszkają na slums'ach(nie wiem jak się to pisze/odmnienia) nie mają rodziny, pracy itp.


To że ktoś próbuje popełnić samobójstwo to nie oznacza że jest głupi czy bez honoru jak to ktoś wyżej napisał, bez powodu życia nikt by sobie nie odebrał a jak powód przerasta psychikę to nie oznacza że jest kimś gorszym a ja podziwiam niektórych za właśnie [b]odwage" iż nie boją się odebrać sobie życia mimo iż ja sam kiedyś próbowałem podciąć sobie żyły.
Aliya:
-Też mam ojca alkoholika tyle że ja muszę z nim mieszkać w domu bo jest okres zimowy i nie mam prawa go wyrzucić a jest zameldowany.
-Nie masz prywatnego życia w jakim sensie? Ktoś Cię obserwuje?
-Też jak już wychodzę z domu to do sklepu a całe dnie siedzę przed komputerem.
-Moja dzielnica czy jest patologiczna? Trudne pytanie lecz nie raz w budynku (bo mieszkam w mieszkaniu) skrzynke na listy rozwalili jacyś gówniarze, kable od neta 2 razy przecięte, korytarz cały popisany(chodzi o ściany) a za sąsiadów mam rodziny tak bardzo patologiczne że się w głowie nie mieści)
-"Chłopak dla ktorego zrobiłabym wszystko, bezczynnie patrzył gdy byłam wyzywana przez inną dziewczyne "
Ja mam 18 lat i nigdy nie miałem dziewczyny, śmiejcie się/hejtujcie ale lepsze to niż mieć złamane serce :3

Atup2 geniusz? Pisze to osoba z rocznika 99.
Reply
#68
Photo 
Mam dużo wspólnego z Tobą z tego co widze, jednak ja ciągle myślę o samobójstwie, dla mnie to jest po prostu ucieczka od życia i problemów Sad Mam straszne problemy ze stresem, nawet zacząłem się jąkać ze stresu, a śmierci się wgl. nie boje.
Reply
#69
(2013-02-18, 18:33:53)Eldreed Wrote: Co ty gadasz?! Widać, jak dużo wiesz na temat życia geniuszu...

Pisze to osoba z rocznika 99? Hejterze udław się tym minusikiem powyżej którego mi dałeś bo w inny sposób konfliktów rozwiązać nie umiesz, życie jak Cię nauczy i Ci da solidnego kopa to będziesz wiedział o czym my tu dyskutujemy więc nie stękaj. Jest to dyskusja na temat samobójstwa a minus pod tytułem "głupoty" oceniam poniżej krytyki mimo iż na repie mi nie zależy dlatego jak najbardziej szczerze się wypowiadam nawet za cene knebla.
Reply
#70
Zapraszam na gg.. Porozmawiamy jeśli chcesz, naprawde nie warto.

Akat - odpowiedziałam na twoje założenie, że tylko ludzie którzy są bogaci i dobrze im sie wiedzie nie myślą o samobójstwie. Przyznam nieskromnie że uważam siebie za jednostkę wybitną i nieważne ile mi życie rzuci przeszkód i tak nie pomyśle, żeby to zrobić.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)