Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samobójstwa
Dlaczego samobójcy to egoiści? Jestem egoistą - to znaczy, że popełnię samobójstwo? Chlip, smutek, nie wydaje mi się Smile

Popatrz na ostatnie wydarzenia, wpada typ do szkoły zabija ludzi a następnie siebie. W tym wypadku mogę nazwać takiego egoistą, bo nie pomyślał o życiu innych, ale nie nazwę egoistą kogoś kto zabił siebie, a mógł przedtem zabić innych jak w przypadku wyżej wymienionych przykładów.

Nawet osoba o zdrowych zmysłach może popełnić samobójstwo. Wystarczy, że zrobi coś głupiego i ludzie będą się z niego/niej nabijać i tyle. Zdrowa psychika, mądry chłopak/dziewczyna, ale nie potrafiąca wytrzymać naporu tłumu, załamuje się i ... Dalszy ciąg znacie.

Psychiczny:
Tutaj nie jest potrzebna dobra psychika, wystarczy samozaparcie, dążenie do celu.
Reply
Każdy samobójca to egoista, ale nie każdy egoista to samobójca... Jej, jakie trudne jest czytanie ze zrozumieniem...

Samobojstwa to jest kwestia psychiki i charakteru. Jak ktoś ma słabą psychikę, to może się zabić, silna osoba nigdy. To wiele ułatwia, bo np. dzięki temu trzeba być idiotą by myśleć, że Petelicki czy Lepper się zabili.
Reply
Niekoniecznie egoiści Wink Niektórzy ludzie nie mają nawet dla kogo żyć...to trzeba też wciąć pod uwagę. Gratuluję Ci mocnej psychiki, ale nie każdy taką posiada, każdy jest inny, każdy inaczej patrzy na świat i na problemy. Tchórzem samobójcy też nie można nazwać, tacy ludzie po prostu nie chcą żyć bo mają go dość, nie widzą w nim nic ciekawego, ci ludzie stracili ostatni promyk nadziei. Mówiąc o nich w ten sposób możesz ich jedynie dobić,zresztą i tak mają niską samoocenę.
Reply
samobójstwo jest okropne i każdy który to kiedyś zrobił powinien się zabić
Reply
Dresy to nie kibice. Teraz to dzieci z gimnazjum, które słuchają JP(czy innego rapu, a cały rap to szit, więc na jedno wychodzi) i myślą, że są fajne, bo chodzą w bluzach z kapturem i palą.

Dresy mogą być też osobami po szkole, które nic w niej nie robiły i lądują na utrzymaniu mamusi w mieszkaniu 2x2 w blokach.

BTW. Idzie dwóch dresów ulicą i widzą dwóch policjantów(metali czy czego tam chcecie) i wtedy jeden mówi do drugiego:
-Ej, stary uciekamy. Ich jest dwóch, a my sami...

Arrbus:
Nie każdy egoista to samobójca. Huh Ale samobójcy to już egoiści. Zabija się, by skończyć ze swoich cierpieniem/problemem i najczęściej nie liczy się z innymi.
Reply
Nie patrz stereotypowo. Znam wielu dresów (po części nim jestem ale to inna sprawa) i mimo tego że robią przypałowe rzeczy i skarżą się na nich babcie z bloków, to są normalnymi ludzmi i w każdej sprawie mogą pomóc, i raczej nikogo "od tak" by nie skrzywdzili. Mylicie dresiarzy (subkulture hip-hopową) z chuliganami

Ale offtop Huh
Reply
Wiesz co ty mówisz?
Reply
Video 
Źle dobrane słowa.Jeżeli ktoś się zabił to powinien się zabić bo się zabił? Dodgy
-------------------
Moim zdaniem,wielu z nas tu obecnych chyba nie wiedzieli,co czuje samobójca.Jego psychika jest rozdarta,nie myśli on logicznie.
Tu pedagog,psycholog nie pomoże.
Reply
Może to nie samobójstwo lecz chcę poinformować iż dziś zginął 13-nasto letni brat mojego dobrego przyjaciela.
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130402/LUBLIN/130409946 Tutaj są dalsze informacje.[*]
Reply
Według mnie samobójstwa rosną między innymi przez naukę. Jest jej za dużo, a osoby, które się przejmują słabymi ocenami i chcą być najlepsi.. No sami przecież dobrze wiecie. Tutaj wpływ mają rodzice, którzy wymagają czasami od swoich dzieci zbyt wiele.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)