Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samobójstwa
Niech ktos mnie jeszcze kocha to będzie dobrze. Angry
Reply
Na żewno znajdzie się ktoś taki kto cię kocha Wink
Akatsuki:
Wiesz może być: stary ale jary. Przecież życie nie kończy się z powodu braku partnera.
Reply
(2013-03-09, 20:26:05)Akatsuki Wrote: A jak ktoś już przeżył rodzinę, ma 60 lat i jest kawalerem? Sad


Coś ty napisał ? Religia nie uważa że to przedmioty szatana, bo gdy ona powstawała tego nie było, wiele większość młodych księży używa internetu, i czasem ogląda telewizje. Co do telewizji księża zarzucają to że TV pokazuje nieprawdę, a internet uważają za ewentualne źródło zła gdy nieodpowiednio się z niego korzysta. Nie siejmy takiego fermentu, że wszystko co związane z religią musi być ograniczone i zaściankowe.

Gusanad:
A rodzice? Niektórzy często nie odczuwają miłości swoich rodziców, ale to nie znaczy, że Cię nie kochają. Może nie wiesz a jakaś dziewczyna się w Tobie kocha. Tongue Szukajcie a znajdziecie ktoś tam powiedział, nie zabijaj się nie warto.
Reply
Sam sobie przeczysz, piszesz że internet nie jest zły tylko to co w nim jest O.o
Zygmunt Okliński - były rektor seminarium paulinów na Skałce w Krakowie. Na wykładach ze swojego przedmiotu (homiletyka) głosił studentom, że internet jest dziełem... szatana.
EGZORCYSTA Ks. Jan Szymborski ostrzega: Szatan atakuje 30-latków przez internet!
I jest tego typu znacznie więcej haseł. Skoro księża tak twierdzą to chyba sobie tego nie zmyślają?Jeśli skończyłeś 30 lat i przesiadujesz godzinami w Internecie - strzeż się! Twoją duszą może zawładnąć Szatan. Należysz bowiem do grupy, która jest najbardziej podatna na jego wpływy. - Dziś łatwo o opętanie, bo przez Internet czy telewizję otaczają nas obrazy zła, a widząc zło, przyciągamy je do siebie - tłumaczy ksiądz Jan Szymborski (88 l.), znany egzorcysta.
Reply
napisałem za EWENTUALNE Tongue
Co do tego co napisałeś o Księdzu egzorcyście, zauważ, że w internecie pełno ezoteryki szeroko pojętej dla kościoła to wielkie zagrożenie, ponieważ praktyki ezoteryczne najczęściej odciągają ludzi od kościoła, zauważ też, że nie mówią iż jesteś opętany a możesz być a to różnica. Aczkolwiek zgodzę się z tym, że jeśli 30 letni facet przez cały dzień siedzi w internecie to jest to nienormalne chyba że to jego praca Tongue ale ja nazwał bym to uzależnieniem a nie opętaniem Tongue
Reply
Zwalając winę na administrację co do swoich banów robisz się niepoważny. A chamski jestem rzadko, w związku z Twoimi treściwymi postaci o treści "geje do gazu, "samobójcy idą do piekła", inaczej się nie da, czasem znajdzie się coś lepszego, ale to nie usprawiedliwia pierwszego tonu wypowiedzi. Przy okazji, to, że jakaś ideologia w praktyce to piekło, nie znaczy, że jest to zła ideologia. Jesteś mało obiektywny jak na historyka. Jak już mówiłem, chociażby komunizm, piekło na Ziemi, zaprzeczyć się nie da, ale jako utopijnej teorii nie ma mu co zarzucić.
(2013-03-09, 18:59:05)Earendur Wrote: Mam prawo tak pisać. Tak samo jak uważam, że Polacy są lepsi od wszystkich innych narodów. I nie ma w tym nic obraźliwego czy dziwnego. Dziwne by było, jakby Polak tak nie uważał.
Nie jestem ślepy wpatrzony w wiarę. To po prostu...droga mojego życia.

A co do wcześniejszego posta... Bóg nikomu nie daje życia pełnego cierpienia. Bóg daje tylko wolną wolę. I człowiek idzie, gdzie chce. Ale w każdym momencie może powierzyć swoje życie Bogu, a wtedy naprawdę jego zycie będzie piękne, przynajmniej w wymiarze duchowym. I napiszę raz jeszcze- to, że nie wierzysz w niebo nie znaczy, że niebo nie wierzy w Ciebie i się tam nie znajdziesz. Tam, albo w piekle, tego nie wiem i wiedzieć nie mogę.

Ależ ja napisałem zdanie swoje o samobójcach i go nie zmieniam. Bez względu na to, jaką miarą ich mierzymy.

Dla mnie taki patriotyzm nie ma sensu, można być dumnym z narodu, cieszyć się, że się tu urodziło, ale wywyższanie Polski, praktycznie tylko dlatego, że się tu urodziłeś, jest poglądem subiektywnym, oraz nacjonalistycznym, pokroju Hitlera. On też uważał, że to jego rasa jest lepsza, etc. To zupełnie bezpodstawne i nielogiczne stwierdzenie./Ja chcę się czuć obywatelem świata, będę jeździł po świecie i poznawał narody, nie będę tkwić w jednym miejscu, bo tu się urodziłem. Taka prawda, że równie dobrze moglibyśmy być wszyscy jakimiś Eskimosami i o Polsce nie mieć pojęcia, więc oczywiste, że nie mieliście na to wpływu, że akurat Polskę sobie cenicie, to tylko miłość z przyzwyczajenia, która dobra nie jest. Na każdą opinię sobie trzeba zasłużyć, nic za darmo, nie będę, ani nienawidził Polski za nic, ani jej kochał za nic, proste? Jak dla mnie wystarczająco, takie samo zdanie mam na każdy temat, nie można czegoś darzyć szacunkiem za nic, za coś niezależnego, czy bezpodstawnego. Chociażby w tym przypadku, urodziłem się w Polsce, więc mam kochać Polskę, to rzecz niezależna, więc nie będę brał jej pod uwagę. Wy czujecie się obywatelami konkretnego skrawka kilometrów kwadratowych, ja chciałbym czuć się człowiekiem wolnym, żyjącym w świecie bez podziału, sztucznych, bezużytecznych barier, a chociaż to idea niezbyt realna, to można do niej chociaż dążyć, nie dokładając kolejnej cegiełki do muru dzielącego społeczeństwa.
Reply
Anarchizm ideologiczny jako utopia już jest lepsza, akurat komunizm tak trochę nawołuje do cofnięcia się do epoki kamienia łupanego albo dalej.
Reply
Ja się nie czeepiam tego tylko potwierdzam iż internet czy telewizja to zło Smile
http://www.se.pl/technologie/internet/szatan-atakuje-30-latkow-przez-internet_183438.html
Reply
czemu ja się tak bardzo obawiam że Ty nie do końca czytasz ze zrozumieniem albo patrzysz przez jakiś negatywny pryzmat w sumie artykuł nic takiego nie mówi jedynie dopuszcza taką możliwość, że CAŁKIEM MOŻLIWE IŻ TAK JEST, a nie że TAK JEST I KONIEC Tongue
Reply
Negatywnie patrze na kościół i jego kłamstwa.

"Po prostu ludzie w pewnym wieku są bardziej otwarci na zło niż młodzież. A zło przychodzi do nas wszystkimi możliwymi drogami. Wykorzystuje też nowinki techniczne, np. Internet. Pozostając długo w sieci, narażamy się najbardziej."
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)