Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samobójstwa
#11
Nie jest to tylko twoje zdanie, ponieważ dużo osób uważa podobnie jak ty.
Reply
#12
Samobójcom możemy tylko współczuć. Ludzie, którzy decydują się na takie rzeczy musieli mieć naprawdę ciężko. Śmierć jest ostatecznością, dlatego trzeba mieć konkretne powody by się do niej uciec. Osobiście uważam, że Ci "fani żyletek"... oni tylko gadają, ale w większości to bogate dzieciaki, chcące pokazać swoją inność, taki człowiek z pewnością nie popełni samobójstwa.
Ogólnie mówi się, że ludzi powinno się od tego odwodzić. Okej, gdy ktoś ma 15 lat, zakochał się nieszczęśliwie i mu psychika siadła to trzeba się tym zająć, ale co w przypadku 60-letniego człowieka? Który jest tak schorowany, że nie może pracować, a cała jego rodzina zginęła w wypadku, siedzi samotnie w pustym mieszkaniu, przy sobie ma jedynie wspomnienia i tylko czeka na śmierć - czy w takim wypadku samobójstwo nie jest w pełni uzasadnione?
Reply
#13
Samobójstwo jest dla ludzi słabych , którzy nie potrafili sobie poradzić w społeczeństwie. Najczęściej są to ludzie zamknięci w sobie , a często mają jakieś choroby psychiczne.. To jest moje zdanie.
Reply
#14
Z tych "fanów żyletek" można się jedynie śmiać. Potną swoją skórę żyletką, powicinają jakieś wzorki i patyczaki, a potem zrobią ajfonem słit focię, co by zaszpanować wśród innych.

Ja rok temu miałem cięższy czas, nie będę się o tym rozpisywał. Forum publiczne nie jest najlepszym miejscem do zwierzeń. Powiem tylko tyle, że samobójstwie nie myślałem jak o czymś strasznym, w sumie nawet do teraz nie boje się śmierci. Nie ciąłem się żyletkami jak te chore gimby. Myśl o samobójstwie nie była czymś makabrycznym, tylko czymś fajnym. Zabijasz się... i masz spokój od innych i od wszystkiego. Nie wiem jak inni, ja opisuję tylko swoje odczucia jak mnie nachodziły takie myśli.

Fantasmagoria

Nie każda osoba, która zdecydowała się na samobójstwo, wszystko przemyślała. Są niektórzy, które tą decyzje podejmują pochopnie.

Wiku

Samobójstwo nie ma raczej nic wspólnego z chorobą psychiczną. Chyba, że stres, lub depresja to choroba psychiczna. Już bardziej samo okaleczanie pod ową chorobę podchodzi (Nie dotyczy gimbusów ;_Wink.
Reply
#15
Co do żyletek... Przecież na ręce naczynia są małe i zanim się wykrwawisz minie bardzo dużo czasu. Już lepiej sobie podciąć żyłę na szyi albo w udzie, bo tam są największe naczynia... Ale i tak będzie to bolesna i długa śmierć. Najpewniejsze jest chyba powieszenie, ale jeśli źle sobie zawiążesz to zamiast złamać sobie kręgosłup zaczniesz się dusić i też możesz się męczyć około minutę. Można też sobie strzelić w głowę, ale w Polsce ciężko o dostęp do broni, więc trudniej się tak zabić. ;c

BTW. Jak śmiejemy się z gimbów samobójców to pośmiejmy się z kobiet targających się na swoje życie, które łykają dwie tabletki nasenne i 10 witamin C, resztę proszków wysypują na podłogę, a potem dzwonią do koleżanki, że się "zabijają". Kobiety najczęściej mają próby samobójcze, ale przeżywają, a faceci robią to porządniej.
Reply
#16
Samobójca to inaczej człowiek zagubiony, który nie widzi innego rozwiązania niż wiczny sen.Każdy z nich ma naprawdę zranioną psyhikę przyczyny mogą być różne w to nie wnikam.Nie mówię , że odebrać sobie życie ale człowiek zmuszony do samobójstwa ma powody lub jest w danej chwili lub stale niepoczytalny(przez:narkotyki , alkohol)(a stale to chyba wiecie o czym mówię)człowiek jednak skrzywdzony będzie musiał z tym żyć do końca , z tą wilką blizną i wspomnieniamy...Nigdy już dobrze nie będzie..A pamiętamy wszyscy , że wybaczyć można zawsze zapomnieć niestety nigdy...
Dlatego trzeba pomogać tym co potrzebują pomocy a nie skupiać się tylko by to pokazać i mieć sensację...
Reply
#17
Pomyłka.
Reply
#18
Moim zdaniem przede wszystkim próby samobójcze są przede wszystkim zainicjowane problemami w szkole, oraz kryzysami rodzinnymi.
Nacisk w szkole jest często zbyt duży, by psychika jeszcze młodego człowieka mogła je znieść.

Skuteczna próba samobójcza jest trzykrotnie częściej podejmowana jest przez chłopców
Popraw to, bo to "jest" aż gryzie w oczy :c
Reply
#19
dla mnie samobojstwo jest ucieczka od wszystkich problemow ktore naciskaja na psychike jak z naj. sila czego czlowiek nie moze po prostu zniesc
Reply
#20
Hahahahaha dzięki przypomniałeś mi jednego pseudo rapera z mojego miasta CoolDD


Posłuchajcie warte przesłuchania :-D Mega bekowe Cool
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)