Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samobójstwa
ja niestety się stoczylem przez kumpli, bardzo tego żałuję
Reply
Star 
Quote:Besciu:
Takie tematy śmieszą bo to nie jest odpowiednie forum na takie rozmowy.

Ale temat odpowiedni, równie dobrze można napisać iż te forum nie jest przeznaczone do rozmowy o innych grach itp. oraz usunąć off-topic. Skoro temat został założony to albo się wypowiadaj na jego temat jeżeli masz jakiekolwiek doświadczenie związanym z tematem lub masz coś mądrego do przekazania albo wyjdź i poszukaj dla siebie tematu odpowiadającego Twoim postom.

Sprostuję sprawę z alkoholem, nie chodzi mi że 1 piwo czy 2 to zło i jesteście gorsi tylko już konkretny alkoholizm, łapanie się za wódkę, spiryt, upijanie się dzień. Ile osób których brało się za denaturat(tak zwana dykta lub czacha) zmarło? Przecież to wypala, dawniej rodzina z sąsiedztwa żona z mężem wchłaniali dykte bo tak to nazwe po czym mężczyzna zmarł a kobieta straciła wzrok przez to. Brzydzę się tym bo alkohol jest dla ludzi którzy mają umiar. Teraz już dzieciaki z podstawówki potrafią łapać się za pół litra więc jak wcześniej pisałem że Polska jest szarym krajem która zamiast się rozwijać spada na psy. Zawsze byłem fanem Japoni za ludzi(nie wszystkich) za technologie i za kulture barwną. Wiem że i tam jest trudno i trzęsienia itd. ale mimo wszystko w Polsce nic nie idzie do przodu. I jeszcze raz wielkie sory za tamten post z alkoholem jeżeli kogoś uraziłem.
Reply
...

Nie chodzi mi o to że temat jest zły i nie ma prawa tu być tylko że jest to temat, no wiadomo trudny jak na średni wiek ludzi tu grających, chociaż i tak w porównaniu do off-topiców na forach innych gier, to tutaj poruszane są tutaj tematy naukowe.
Reply
No tak, ale ile było gorszych tematów nawiązujących do tematów erotycznych itd.
Gra jako strona z grą zintegrowaną z forum bo tak to nazwe jest inna niż np. Metin+forum.
Tutaj jest nawet czasem tak że więcej w danym czasie siedzi osób na forum niż w grze a forum jest tak rozbudowane i gracze dalej go rozbudowują iż szkoda nie zrobić poważniejszego tematu, nudzi mnie już oglądanie tych wszystkich temacików z 1 konkretną grą, problemem z kompem czy czymś w tym rodzaju bo google nie gryzie a większość problemów jest rozwiązywanych z jego pomocą. Oczywiście nie gniewaj się na mnie bo nic Ci nie zarzucam, wypowiedziałeś się i to szanuje bo to wolne forum, wole usłyszeć prawdę niż głupie 30 znaków w minusie.
Reply
Osobom które mówią, że psychiatrzy/psychologowie w czymkolwiek pomogą - szczerze wątpię. Byłem u jednego i u drugiego (nie, nie jestem samobójcą, z innego powodu, ale nieco powiązanego), "rozmowa" może komuś pomoże, ale na pewno nie wszystkim. Zwłaszcza, że jeśli jest się niepełnoletnim, taki psycholog/psychiatra wszystko później omówi z twoimi rodzicami - więc nie da się rozmawiać z nim szczerze. Wniosek? Rada do kitu od osób, które najczęściej nie miały styczności z takimi lekarzami.
A psychotropy też nie zawsze pomagają. Nie mówiąc już o tym, że lista skutków ubocznych jest z tego co pamiętam dość długa.
Reply
Psycholog powie ci tylko jakaś bajeczke typu "pomyśl o bliskich bleble", i to co twoi rodzice chcą usłyszeć bo mu za to płacą. Jeżeli samemu nie dojdziesz do tego że samobójstwo jest złe, to żaden psycholog nic nie da.
Reply
Psychiatra może ewentualnie się do czegoś przydać, przynajmniej do przepisania leków, ale psycholog? Gadka-szmatka i tyle. I jeszcze to "oceń swoje samopoczucie w skali 1-10", "oceń poprawę sytuacji w skali 1-10". Zauważyłem, że psychologowie mają taką tendencję do skal, psychiatrzy już nie. Krótko mówiąc to niezbyt trafione porady.
Reply
Może skalowanie im coś ułatwia, np. podjąć diagnozę i dzięki temu wiedzą jak rozpocząć leczenie.
Reply
Tylko, że jeden człowiek po zacięciu się nożem będzie czuł ból 8/10, bo nie jest przyzwyczajony do niego, a do tego ma np. niewyrobioną skórę, natomiast drugi poczuje ten ból jako 3/10, bo jest bardziej "twardy". Dlatego takie badanie ze skalą jest trochę nieobiektywne... ;x
Reply
Ja jestem chłopakiem!!!
NIe kochana ! Tongue Tylko kochany. Sorki za spam Cry
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)