Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samobójstwa
No to tacy katolicy mają ciężki grzech, bo odbieranie sobie życia wbrew woli Boga to w owej religii grzech, proste. Cool
Reply
Nie masz racji.
Mnie taki anonim nękał, że dopadnie mnie.
Poszedłem na policję z rodzicami oczywiście i w telefonie wgrali mi podsłuch i jeden policjant do nas przyjeżdżał czy wszystko w porządku. I pewnego dnia dzwoni. Moja mama odbiera i ja szybko dzwonię na policję. Dali mi numer prywatny.
I oni mówią żeby jak najdłużej rozmawiać. I moja mama przeciągała i pojechaliśmy na policję i się dowiedzieliśmy kto to był. I pozniej byliśmy na tym miejscu gdzie miała być kasa. Oczywiście jej nie było tylko reklamówka napchana śmieciami. I policjant był z nami przebrany jako mój tata. I policjant go za kark i więźnienie..
Reply
" 2. Jeżeli chcesz się zabić idź do psychologa."
Jest tu ktoś kto chodził do psychologa? Powiedzcie mi z ręką na sercu - te wizyty wam coś dały?

Psycholodzy słuchaja nas tylko dlatego, że im za to płacą. Mnie do zmiany nastawienia nie zmieniła gadka psychologa, tylko fakt, że jest tak źle że musze do niego uczęszczać.
Reply
Ale też z jednej strony pomyśl.
Rodziny nie masz, masz swoje lata, jesteś pochochorowana masz zamiar to zrobić. Raz próbujesz i Ci się nie udało. Nie lepiej iść do jakiegoŚ NORMALNEGO
Psychologa?

Szczerze ludzie nie oszczędzają się. Urazi ktoś jego. I już jest bardzo wielki powód do samobójstwa..

Tylko ja Ci tego nie wróżę! Pamiętaj! Żyj na tyle ile Ci sił wystarczy!
Reply
Byłem kilka razy ale to była sprawa niezwiązana z tym tematem. Jednakże nie pomogło mi to (bo nie potrzebowałem takiej pomocy, ale to długa sprawa)

Ale wiem że samemu możesz sobie więcej pomóc niż taki psycholog, bo to twoja sprawa czy go posłuchasz czy nie, i dobrze sie zastanawiając nad tym wszystkim, dojdziesz do tego samego co ci powie psycholog.
Reply
Wiesz, szczerze.. Osoba która popełnia samobójstwo jest bardzo odważna,bo w tyn wypadku odwagą nie można nazwać tego że się pysknie do kogoś, bądź się coś zrobi szalonego. Odwagą jest spojrzeć w oczy śmierci.. Lecz większość tych ludzi którzy faktycznie to robią, działają w akcie desperacji, totalnym zakłopotaniu. I niestety motyw Werteryzmu dotyczy coraz bardziej osób młodych, co niepokoi..
Reply
Smile 
Myślisz, że oni się boją? Oni to normalnie są tacy, że nawet przez chwilę się nie zastanawiają tylko odrazu..
Reply
Na prawdę myślisz, że założenie tematu o samobójstwie coś da?
Reply
Ten temat jest co najmniej śmieszny i równie bezsensowny, przynajmniej na tym forum.
Śmierć jest dla samobójców ukojeniem, radością, ucieczką od bólu. Oni żyjąc na tym świecie cierpią. Po prostu cierpią. I nie mówię tu o co poniektórych pozerach i "emo pokemonach", ale o zwyczajnych ludziach, którzy mają w życiu niesamowicie pod górkę. To są ludzie inteligentni, bardzo wrażliwi, "za dobrzy", by egzystować wśród takiego społeczeństwa, jakie mamy, albo po prostu nie radzący sobie z własnymi słabościami. Nie jestem psychologiem, nie mi jest dawać dobre rady w tym temacie, ale chyba zgodzicie się ze mną, jeśli powiem, że inaczej patrzy na świat człowiek, który ma dla kogo żyć, a inaczej człowiek porzucony. Odpowiedź na pytanie "co robić" nasuwa się tu chyba sama... Po prostu być.
Reply
Question 
Dobra, zgodzę się że są narwani. Ale uwierz mi, jestem odważny.. Ale nie na tyle by popełnić samobójstwo..
-edit-
I w akcie desperacji uwierz mi że bym się nie posuną do takiego czegoś
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)