Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojownik powinien mieć balans... do pvp
#11
ja nie dedam słabszych
Reply
#12
Ja osobiście jestem tancerzem,grałem wojem i powiem wam , że padałem z każdym nawet z łowcą o 5 lub 6 lvli mniejszym ode mnie a miał tylko 1uni w eq ja 5uni i ulepszone jedno a i tak tylko zjechałem mu jakieś 25% bo zanim podszedłem to już mu 3krytyki weszły i 4normale ciosy.Łowca to jedzie wojów na parę hitów bo ma to gr lub trute(na 85lvlu łowcy mojemu tancowi to z gr biją po 1k Sad ). Z tropami jest jeszcze gorzej bo mają to zamro i płonke więc krótko mówiąc z tropem nie wygrasz choć byś nie wiem jak się starał(można próbować ale do miasta i tak polecicie Wink ). Z tancami woj wygrywa często ale musi mieć umke celny cios i błyskawiczny cios + jednoręczną broń z tarczą (dwuręka na tanca to samobójstwo). Z magami jest lepiej niż z tropami ale gorzej niż z tancami bo mag też ma zamro ale już tylko jeden krok dzieli go od nas. Z paladynem woj ma bardzo duże szanse pod warunkiem że macie umki rozdane pod błysk. Z wojem wiadomo jak jest wygra ten co ma lepsze eq i umki. Pozdrawiam z zorzy.
Reply
#13
aczkolwiek wojownik jest ciut lepszy od Tego na starym silniku, ale ulepszenie wojownika w porownaniu do innych profesji (glownie tropiciel i łowca) jest znikome.
Reply
#14
Quote: Jestem wojownikiem, mam 64 poziom doświadczenia. Moje eQ wg mnie jest bardzo dobre. UM mam też niczego sobie.Z paladynami w heroikach nie mam większego problemu. Tancerze w heroikach też nie są jacyś dla mnie najśilniejsi. Ale do czasu... Spotykam na red maga w unikatach i z bardzo dobrze rozdanymi UM. Zostaje mi w granicach 20%.Trafię na łowcę z unikatowym eQ i załóżmy hero kuszą z przewodnika ( truta ). Zanim podejdę, taki łowca wykona dość dużą ilość ataków w moją stronę. Nim podejdę mam w granicach 60% życia. Pierwszy cios to często unik, po następnym ciosie łowcy mam jakieś 40%, wiadomo truta. Może przyfarcę i wejdzie krytyk, ale to na nic. Takiemu łowcy zostaje jakieś 60% hp. Czy to moja wina? Nie sądzę.Trafię na łowcę w heroikach, to co? Ledwo podejdę, a pierwszy cios to unik. Dostaję od łowców jakieś 800 dmg + 500 obr od trutki. Ja biję średnio gdzieś 1200. Mam szansę z łowcą? Czy to jest normalne? Czy tylko wojownicy muszą być tak pokrzywdzeni? To jest naprawdę denerwujące, bo odechciewa się grać. Tak wiem, są UM, dzięki którym można trochę zniwelować te obrażenia. Ale co z atakiem? Mam się bronić? Przecież najlepszą obroną jest atak. Jestem pewny, że Wam, wojownikom, też jest z tego powodu przykro. Myślałem nad zmienieniem profesji, ale nie potrafię. Kocham wojownika, ale muszą coś z nim zrobić! O tropicielu nawet nie wspomnę, bo szkoda gadać... Jeśli może jakimś cudem, Thinker przegląda dział wojownika i to widzi, to APELUJĘ w imieniu wszystkich wojowników "PRZYWRÓĆCIE NAM NASZĄ MOC!"

.
Reply
#15
Hohoho lat temu grałem wojownikiem "John Woo", bodajże 118 lvl, więc wiem co to za ból na +100 mieć HERO eq + świetne umiejętności i przegrywać z każdą niemalże profesją, a w szczególności z łowcami ! Nie raz zdarzało się, że łowca z UNI eq potrafił Cię zabić i zostawało mu po 40-60% HP. Od niedawana zacząłem sobie pogrywać i założyłem wojka, lecz przekonałem się, że profesja ta nie jest godna walki z łowcami / tropami / mag (60lvl...). Więc zacznę grać łowcą.
Wojownik ma wady i zalety, jeżeli masz dobre eq i umki (Znajomości) z chęcią wezmą Cię na Tytana, no wiem pewnie powiecie co nam po tytanie i lotów z niego jak i tak to jest tragiczna profesja...

Nie wiem, lecz myślę, że nic więcej nie mogą zrobić, no bo co mają zrobić ? Co łowca ma bez strzał walić do Nas ? Myślę, że nic nie zrobią, bo nie ma pomysłu na to.

Śmieszy mnie też, to, że gdy piszą, że został wprowadzony balans profesji, Patrzysz a tam do Wojka dodali kilka Hp więcej do umki.. Lub SA.

Nie ma rady chłopaki, wiedzcie też, że było 13298217371t4174t32 tematów podobnych treściowo do tego i nic nie zrobili z tym. AMEN
Reply
#16
Boli mnie również to, że jak "ulepszają" wojownika, to z tropicielem i łowcą jest tak samo.
Oczywiście administracja nic z tym nie robi, bo po co? Lepiej mieć więcej graczy, którzy są niezadowoleni np z wojownika niż coś z tym zrobić. Ja jednak zostanę przy tej profesji, możliwe, że kiedyś jak wojownik już będzie na równi z łowcą, tropicielem, będę tego posta miło wspominał.

Pozdrowionka dla wszystkich wojowników Smile
Reply
#17
To sobie troszkę poczekasz... Ale możesz dalej śnić i marzyć Smile
Reply
#18
Wojownik i tak ma dobrze w porównaniu do tancerza , który na grp nie ma żadnej umki i musi się męczyć z każdym po kolei.
Reply
#19
No niby tak ale tancerz jest szybszy od wojownika i może walić po 2-3 razy a wojownik może jedynie liczyć na ogłucha albo atak z błyskawicznego ale to i tak max. 2 razy walnie
Reply
#20
Racja Seph
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)