Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dołącz do klimatycznych! [Nowy świat fabularny]
#71
Wiadomo, taka rekrutacja to droga przez mękę. Ale jak tu znaleźć sposób, który nie kosztuje i jednocześnie spełnia zadanie. Sposób Nerthusa niby jest OK, ale mało kto umie te 15SŁ przeboleć.
Reply
#72
Szybko, bez bólu i skutecznie - marzenie.;d Jak dotąd na nic takiego nie wpadłem, a w różnych okresach zeszłego roku myślałem o tym dość często.
Reply
#73
Cliffe:
Chłopaki, nie zagalopowujmy się tak. Rekrutacja rekrutacją, tutaj dopiero jedziemy z reklamą. Arr na pewno coś wymyślił, a co do tych podań; znam kilka osób (w tym i mnie *ego*), które by się nadawały.
Co do tych quifitów: byłoby świetne, tylko nie każde potrafi sobie walnąć własny wygląd, i rzeczywiście w końcu byłoby to zabijanie pixeli. Zawsze można kogoś do tego zatrudnić, ale to dodatkowe koszty, i ogólnie więcej roboty.
Arr coś wymyśli. Smile

Arron:
Znajdź mi zajęcie dla mnie, bo nie mam za bardzo co robić. :x Chyba mógłbym się wziąć za mapkę Ithan, programy mam, ogarnąłbym. Jakby co - numer znasz, ale sam też nie mam za co odpisać/oddzwonić.
Reply
#74
Panie Alos, pan się nie martw. Serwer będzie utrzymywany WYŁĄCZNIE z pieniędzy z zakupu wyczerpania ( które i tak trza wykupywać by grać na serwerze prywatnym mechanicznie ). Będą dwa systemy nabijania doświadczenia klimatycznego ( Tak, klimatycznie będziemy nabijać poziomy odblokowujące nam umiejętności i wartości współczynników a także mieć spore znaczenie w bitwach opartych na grze planszowej :3 ) "nabiając" lvl mechaniczny a także dzięki szkoleniom w akademiach i organizacjach, wraz z nagrodami za udział w sesjach klimatycznych.

Na tym świecie nie będzie NPC. Będą gracze, którzy będą ich odgrywać.

Wczoraj spotkałeś mnie na Nerthusie. Dzięki temu, że spytałeś mnie ( nie wiem czemu uważasz, że jestem jedną z najlepiej poinformowanych osób na Nerthu, ale w sumie jest w tym ziarenko prawdy...) kiedy zmienione zostaną nicki graczy z nieklimatycznymi imionami. Dzięki Tobie i dzięki temu, że wysłałem naszą rozmowę Ramonce na skype Pani opiekun siadła i zrobiła to co powinno być zrobione dawno, lub robione na bieżąco. A roboty jest jeszcze mnóstwo, jeśli nie więcej.

Cliffe:

Problem z pieniędzmi mają tylko te serwery, które nie miały pomysłu na samą własną istotę. Bo co one Ci proponują? Exp x5, looty x10... Jaka z tego satysfakcja? Biegasz w legendach, jak wszyscy, masz wysoki lvl, jak wszyscy... Nuuuda.

1k osób? starczy mi 200. I tyle będzie mniej więcej na serwerze utrzymywane.

Ilu graczy ma Gra? Na chwilę obecną 308 tys. dobra, odlicz połowę na stare konta, ludzi nieaktywnych i wszystko inne...

154 tys. I znajdź mi wśród nich 200 osób które nadadzą się na nowy fabular. Niemożliwe? A jednak.

Na serwerze będzie można grać za darmo. I się rozwijać. Wolniej, niż ktoś również mechaniczny, jednak będzie to ogólnie dostępne. Noobów nie będzie wcale, bo wolę sam płacić za serwer dając dobrą, wciągającą zabawę innym, niż wpuszczać nań ludzi z inteligencją ameby na prochach bądź młodych, w negatywnym znaczeniu określenia "dzieci".

Navu:

Powtarzam - przyjście na świat będzie poprzedzone tylko serią rozmów i testów ze sztabem rekrutacyjnym. Żadnych sł. A sposób Nerthusa nie jest "ok".

Cliffe:

Bez urazy, ale słaby jesteś Big Grin
Osobiście potrafię przeczytać 300 podań i zrobić wstępny przesiew 8 godzin. Pracowałem jako rekrutant w kilku firmach, przyjmowałem listy motywacyjne i CV. Rozmowy to dla powiedzmy 50 względnie nadających się osób też czas jednego dnia. Bo ja robię, a nie marudzę ;3
Studiuję psychologię. Potrafię rozmawiać skutecznie i prowadzić rozmowy tak, by dowiedzieć się tego czego chcę się dowiedzieć.

The Vene:

Bartuś, chcesz zrobić mapkę - oto i propozycja: Valhalla. Pola Elizejskie. Bramy raju. Mapa, gdzie będzie teleportowany gracz po śmierci klimatycznej. Rozmiar i wygląd - Twoja inwencja twórcza. Jesteś jednym z 9, który otrzymał to zadanie. Wygrywa najlepszy.
Reply
#75
Podoba mi się to. Klimat za osobowość, nie klimat za SŁ. Ogólnie widzę że to naprawdę gigantyczny projekt, i z chęcią włożyłbym w niego jakiś wkład.

Rozumiem, że pierwsze wrażenie wypadło mi słabo. Może zły dobór słów, może zbyt entuzjastyczne podejście. Postaram się pokazać z jak najlepszej strony.
Reply
#76
Na rozkaz, szefie. Heart
Reply
#77
Z miłą Chęcią dołączę, ze Sł nie będzie problemów, mogę tam jeszcze dodatkowo dorzucić więcej Wink.
Reply
#78
Bardzo podoba mi się ten projekt. Chętnie się dołączę. Mogę pomóc pisać questy i (jeśli byś potrzebował pomocy) pomyśleć nad fabułą. Ew. organizować eventy. Podoba mi się podział na złych i dobrych. Smile

Może podział na buntowników i armię cesarską? Chodzi mi trochę o to, jak jest np. w Skyrim Tongue Może zamiast Graskiej minimapy byłaby taka, na której byłoby zaznaczone, jakie miasto jest zdobyte przez jaką frakcję?

Ty dowodziłbyś jedną frakcją, druga osoba drugą frakcją. Można by było awansować na jakieś stopnie itd. Resztę zostawiam Tobie.

Mam nadzieję, że to wszystko w ogóle wypali. Fajny pomysł Tongue Życzę powodzenia Big Grin


Jeśli byś chciał mogę Ci zaprezentować moje umiejętności w tworzeniu questów. Tongue

Co Ty na to?
Reply
#79
Zaprezentuj. A niemal wszystko co wymieniłeś jest w projekcie... Trochę inne, trochę lepsze i trochę bardziej neutralne pod względem praw autorskich, ale jest.

Przypominam że szukam klimatycznych osób, które chcą wystąpić w reklamie przebrane za swoje Graowe odpowiedniki outfitów lub avatarów.
Reply
#80
Ja bym z chęcią wystąpił ale na uszycie stroju nie mam jak , chyba że bym gotowy dostał to z chęcią Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)