Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dołącz do klimatycznych! [Nowy świat fabularny]
Ja z ciekawości wczoraj odszedłem na cały dzień od opowiadania i... spróbowałem tworzyć wioskę ludzi, efekty są opłakane i zmarnowałem cały dzień Tongue
Reply
Quote:(Bez dedykowanych zmian w silniku się nie obejdzie więc naprawdę muszę uderzyć właśnie do źródła)

Powodzenia życzę. Nawet Nerthus miał problem z tym, żeby załatwić jakieś zmiany w silniku (a osobą pośredniczącą między Radą a administracją była osoba z rangą MG), więc jestem pewna, że Ci się to nie uda zbyt łatwo.

Quote:I u Administracji będę starał się załatwić darmowy transfer graczy z Nerthusa bez utraty poziomu i ekwipunku.
Quote:Poza tym mówimy o przeniesieniu około 50 osób.

ILU?! Też nie przejdzie. Koszt przeniesienia jednej postaci to bodajże 150SŁ. Oprócz tego, przenosić z Nerthusa i na Nerthusa nie można. Gdyby migracje z Nerthusa były w ogóle możliwe, to może na zniżkę byłaby szansa, na darmowy transfer na pewno nie. 50*150, taaaakie tam 7,5 tysiąca, peeeewnie.
Reply
Przykro mi że rozwiewam wasze starania, ale ona ma rację. Administracja nie dała możliwości edytowania ŚP bo się bali, że świat prywatny będzie lepszy od ich publicznego. Ciężko mi w to uwierzyć, że dadzą taką szansę.
Dlatego ostatnimi czasy jest coraz większa moda na 'podrabianie' Gra. Nawet powstał silnik, ma pełno dziur ale nadal jest silnikiem.

Jeśli uda wam się to osiągnąć, to uznam, że zrewolucjonizowaliście Gra.
Reply
Piszę się na to , z sł nie ma problemu.
Reply
*Tę mapkę. I tak, jest taka sobie, ale liczą się chęci Smile Pogadaj z Vene, wytłumaczy Ci co jest nie tak.

Ceelmah:
Już zerkam.

Shiraya:

Dlaczego nie można przenosić postaci? Bo na Nerthusie są inne warunki do zdobywania doświadczenia niż na wszystkich innych światach? Na wykonywaniu questów nagradzanych potrójnie człowiek jest w stanie zasuwać z lvlem niemal jak na eksperiencji x5 z mobów. Na pewno nie można przenieść postaci na Nerthus. Bo trza tam sobie na poziom zapracować. I to jest najtwardszy argument i podpisuję się pod nim. Ale kto powiedział, że nie jest możliwe przeniesienie wypracowanego dobytku z Nerthusa na świat o identycznych zasadach mechanicznych? I gdzie ta informacja została umieszczona? W regulaminie Nerthusa? Cholera jasna, nie potrafię czytać!

(2013-03-02, 08:02:24)Gothdo Wrote: Zrobiłem tę mapkę: http://wom.ok.info.pl/images/mapki/mapka2.png
Wiem, że kiepska, ale starałem się.
The Vene:
Co w niej poprawić?


A teraz bez ironii: Nie ma takiego zakazu. Sami go sobie wymyśliliście. Powyższy cytat jest jedyną wzmianką o jakimkolwiek przenoszeniu postaci.

I jedyny motyw z regulaminu światów prywatnych:

(2013-03-02, 08:02:24)Gothdo Wrote: Zrobiłem tę mapkę: http://wom.ok.info.pl/images/mapki/mapka2.png
Wiem, że kiepska, ale starałem się.
The Vene:
Co w niej poprawić?


Przenosimy z Priva na Priv. Z takich samych zasad mechanicznych na takie same zasady mechaniczne. Z serwera fabularnego na serwer fabularny.

Jest to wykonalne. Szczególnie jak biorę się za to pełen egoizmu JA, a nie leniuchy i marudy. Tongue

I nie będę o tym rozmawiał z Tobą, tylko z administracją. I każdemu Nerthusowiczowi - nawet takiemu, który niecały tydzień temu uśmiercił własną postać bo nie chce uczestniczyć w tym co się na Nerthusie dzieje - pozostawiam wybór, a nie zaciągam na siłę. Staje nowy fabular - gnijcie w swych kryptach na Nerthusie albo chodźcie normalnie żyć na czymś, co ktoś wam z szykuje nie bacząc na puste oskarżenia i krytykanctwo.

I serio. Nie ma już czego niszczyć. I nie pisze tego z wielką satysfakcją tylko z pełną ubolewania przykrością. I nie chcę się z Tobą kłócić. Mam rację. I miałem wcześniej. Gdybym nie miał, nie musiałabyś pisać: "Przestałam czuć sens siedzenia w tym 'klimacie' i tak za długo to ciągnęłam. Miłej gry wszystkim, może kiedyś dawny klimat wróci."

Wróci. A nawet będzie lepszy.
Obiecuję.

Nemathinyen:

Kto był tą osobą? Ramonka? Wybacz, i ją również o wybaczenie proszę, ale tak jak ona się stara cokolwiek zrobić to nie dojdziemy do niczego. Żebym ja ją musiał na Skype łapać i zmuszać wjazdem na psychikę by się wzięła za te cholerne nicki graczy? Ma dużo innej roboty, a nam brakuje kogoś, kto to wszystko ogarnie. Nie mówię o sobie.

"więc jestem pewna, że Ci się to nie uda zbyt łatwo."

Jest postęp Smile Cieszę się, że w przeciwieństwie do Shir dajesz mi jakiekolwiek szanse powodzenia i nie uciekasz się do oskarżania mnie o wszystko co złe. To też lepiej świadczy o Tobie, bo podchodzisz do sprawy bardziej realistycznie.

Co do przenoszenia - wspominałem wcześniej pisząc do Shir. Przenosimy z fabulara na fabular. Nie ma takiego zakazu. A nawet jaka taki powstanie albo jest naprawdę sprytnie ukryty, zniszczę go w zarodku i lewą rękę oddam, prosząc o przychylność administrację. A pieniądze to nie problem. Zależy ile osób będzie chciało się przenieść, a ile zacząć o nowa. 50 osób to maksymalna przewidywana i zaokrąglona liczba.

Wehsty:
To nadal będzie ich gra. Ich świat i ich pomysł. Z paroma innowacjami na których oni będą zarabiać. Nie ja. Ja tu robię jako wolontariusz.
Reply
Powiem Ci szczerze, że gnijesz w złudzeniach Tongue
Reply
"- postaci nie można przenosić na światy, ani ze światów: Nerthus, Perkun, Syberia, Brutal"


Nie mam na myśli Ramonki, a osobę, która zajmowała się Radą bardzo długo i naprawdę wiele dla Nerthusa wywalczyła.
Ja zawsze podchodzę do spraw realistycznie, czasem nawet zbyt realistycznie, więc nie widzę tu jakiegoś nowego odkrycia w tym stwierdzeniu.
____
Złego słowa użyłaaaaam, to wina Afryki, no.
Reply
Dlatego zmykam z Nerthusa.

I szczerze Ci powiem - odpuść sobie. Jestem niezniszczalny. Ale nie lubię jak mnie łaskoczą Heart

Nemathinyen:

I okej. Masz rację. No to odchodzi mi 7.5 tysiąca wydatków Smile
Ale i tak to załatwię.

Fajnie że Arhen (Jeśli nie ona, to ja już nie wiem kto) wywalczyła, szkoda, że nie walczy dalej kiedy naprawdę potrzeba takiej osoby. Racjonalistycznie nie znaczy racjonalnieeee... i koniec tematu.

Zmykajcie, bo mi tu rebelię szerzycie Cool

I czekajcie na wyniki. Głupi nie jestem. Wszystkim się zajmę, a w razie czego wiem na kogo mogę liczyć.
Reply
Osobiście proponuję zakończyć kłótnię i poczekać na skutki dyskusji z Administracją. Przypuszczenia wiele nie dadzą.

Edit: Nie zauważyłem posta wyżej.
Reply
Napisałem Ci na emaila w jaki sposób mam zamiar zrobić to co mam zrobić Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)