Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dołącz do klimatycznych! [Nowy świat fabularny]
#21
Chętnie bym dołączył naprawdę zaciekawiło mnie to.
Od dawna czekałem na taki świat jak Nerthus chiał bym do was dojść bo jak napisałeś w 1 poście świat wspaniały.
Reply
#22
Zgadzam się w pełni z Tobą.

Nie będę się rozpisywał. Dwa miesiące pogracie z przyjemnością i wam się znudzi.
Reply
#23
A teraz spytam prosto z mostu . Masz dużo nauki lub coś w tym stylu masz dużo czasu dla Gra? i jak będzie wyglądała rekrutacja jak poprzednim serwie pvp czekam na kumpla jak dozbiera SŁ. Jak masz dużo czasu to mogę ci pomóc i sam bym pograł na tym serwie jestem wtedy chętny .
Reply
#24
Ludzie, po co zakładacie takie tematy. Żadne potwierdzenie że się kupiło sł.. a jak chcecie zrobić rozeznanie, tak jak z tematem o Świecie PvP to pozdrawiam. Ja osobiście mogę powiedzieć że jeżeli jak zwykle skończy się na chęciach, to wlepię Ci soczystego minusa.
Reply
#25
No więc tak. Pomysł zły nie jest. Podoba mi się, ale najpierw niech Administracja się zgodzi. Ja raczej w reklamie wolę nie uczestniczyć, ale jeśli macie jakiś blog, lub inne źródło kontaktu, to poprosiłabym o e-mail na przykład, bo chciałabym być z Tobą w kontakcie i wiedzieć co i jak. Może po powstaniu świata udało by mi się przyczynić polepszeniu gry, lub teraz chcesz żeby coś zaprojektować na kartce. Jakieś zarysy wyglądu mapy, strojów, forum. Jestem wszechstronna i pracy się nie boję. Czekam. Smile

Atdown: Gdybyś uważnie czytał mój post, to widziałbyś, że oferuje pomoc po stworzeniu świata.
_
Reply
#26
Nic nie wlepisz, temat jest ustawiony na zero.

Arlneth Veneres:
Gdybyś czytała temat byś wiedziała, że szukani są tylko ludzie do reklamy i dyskusji.
Reply
#27
Przepraszam, że się wtrącę, ale skoro już ktoś nosi się z zamiarem stworzenia prywatnego serwera, to zróbcie ten przelew a potem załóżcie temat na forum. Wtedy dam swoje błogosławieństwo i nawet plusa osobie, która wyjdzie z taką inicjatywą. Osobom, które robią innym smaka na coś nowego, a potem wszystko i tak szlag trafia mówię nie. A tu nie widzę żadnej gwarancji ani podstawy finansowej, żeby ten świat powstał, więc chyba szkoda czasu i nerwów. Ale pomysł jest ciekawy, tylko na przykładzie Nerthusa, raczej małe są szanse na utrzymanie klimatu, a podtrzymanie go na siłę nie doprowadzi do niczego dobrego.
Reply
#28
Wszyscy to wiedzą i ona to wie, że nerthus padł przez kółko KB.
Reply
#29
Arruś ma znowu knebla, więc odpiszę za niego. Podobnie pewnie pomyśli, więc chyba mnie nie zje.

Salem:
Arron ma możliwości finansowe na założenie servera, uzbieranie nie zajęło by dużo czasu. Sam też na pewno mu się dorzucę, zarówno pieniążkami, jak i pomocną ręką. W każdej sprawie. Jestem mu to winien.
Gdy on czegoś chce, prawie zawsze to ma, bo jest realistą, i nie chce rzeczy niemożliwych. Arron robi smaka, potrafi, i dobrze; załatwia sobie grunt, ponieważ sam na pewno nie uzbiera takiej kwoty. Ludzie mu pomogą, gdy dojdzie co do czego. A dojdzie.

Ramonka:
Temat dla plusów? Myślisz że mu zależy aż tak? Reputacja to tylko kilka cyferek, w końcu sama dałaś mi knebla, również sam nałapałem kilka minusów, i co? I nic. Knebel miałem tydzień, kolega Arr pewnie też tyle będzie miał, czy coś koło tego. -7 w tą czy tą. Minusów już nałapał przez to tyle, że chyba nie nic się nie stanie po kolejnych. Nabiło się raz, nabije się i drugi.

Arron:
Masz moją pomoc. Dobrze o tym wiesz. Nie grałem na Nerthusie szatańsko długo, ale zrozumiałem już, co się dzieje. Pomagam Ci teraz, pomogę Ci, gdy tego będziesz potrzebował, a gdy już będzie trzeba dorzucić się do uzbierania 5 000 złotych na server - też na pewno coś Ci tam rzucę.
Reply
#30
I ja Ci pomogę. Szkoda, że masz knebla.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)