Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dołącz do klimatycznych! [Nowy świat fabularny]
Zatem pokaż mi to, o co Cię poprosiłem odpowiadając na mail. Pokaż mi stworzony przez siebie regulamin. Pokaż mi na jakim świecie jesteś SM. To jest sensowne i wcale nie patrzę w tym momencie z góry.

Powinieneś zauważyć, że nie przepadam za pustym gadaniem. Żądam dowodów.

Skąd wiesz co planuję? Albo zgoła inaczej - czy planuję? Dlaczego podważasz wypracowany w moich oczach autorytet tych dwóch rzetelnych, pracowitych i pewnych osób skoro nawet nie wiesz kim są?

JA ich znam. JA im ufam. JA wiem, że podołają, i będą w tym co będą robić najlepsi.

A teraz logika:

Napisałem - Co potrafisz. (Pokaż mi swoje osiągnięcia, to czego dokonałeś i zostało dobrze przyjęte, to czym możesz się szczycić.)

Ty mi napisałeś co robiłeś, czym się zajmowałeś, co chciałbyś robić.
Gdybym jeszcze miał jakiekolwiek potwierdzenie Twoich słów w postaci tego głupiego SM przy postaci bądź podpisu pod regulaminem jakiegokolwiek ŚP - nie odezwałbym się słowem.

Myślę szerokopojęciowo i perspektywicznie. Taki urok zawodu jaki sobie obrałem. Moje wypowiedzi często posiadają drugie bądź trzecie dno, a ja sam licząc na to, że są na tym świecie ludzie inteligentni często każę się domyślać o co mi tak naprawdę chodzi. Tak już mam i trza mi to wybaczyć Tongue

I zrezygnuj, proszę, z przeglądania tego tematu, jeśli masz zamiar wszczynać kłótnie o błahostki, dodając do tego fakt, że oceniasz mnie po okładce i pierwszym akapicie.

Dziękuję za zainteresowanie tematem.
Reply
Quote:Pokaż mi na jakim świecie jesteś SM.
Bezsensowne, gdyż w wiadomości ująłem, że jestem byłym SM'em, więc jak mam Ci pokazać świat, na którym mam tą funkcję? Logika.
Quote:Skąd wiesz co planuję?
Wystarczy przeglądać temat, i wiadome.
Quote:JA ich znam. JA im ufam. JA wiem, że podołają, i będą w tym co będą robić najlepsi.
Nuthei, też wmawia, że przyjmuje tylko najlepszych, ale tak nie jest. Dlaczego? Na początku będzie dobrym graczem, a potem, jeżeli zrobisz coś, co mu nie pasuje, to zobaczysz, iż wychodzi z niego czarna owieczka.
Quote:Pokaż mi swoje osiągnięcia, to czego dokonałeś i zostało dobrze przyjęte, to czym możesz się szczycić.
Proste, wystarczyło poczekać, a bym Ci wysłał regulamin. Logika, sam odpisujesz po pewnym czasie, a regulamin to duża rzecz, więc trochę czasu zajmie, nim przepiszę z notatnika i wyślę.
Reply
A zatem czemu już nim nie jesteś? Czyżby świat się rozpadł czy może Ciebie wylali? (No offence)

To co widzisz w tym temacie to tak naprawdę malutki odsetek tego, co jest wykonywane.

Nie obchodzi mnie Nuthei. Bo gra na świecie fabularnym nie wymaga 200 poziomu, megareputacji i hałdy smoczych łez. Gracze będą przyjmowani podczas klimatycznych rozmów w czasie rzeczywistym a potem spędzą tydzień na obserwacji w organizacji zajmującej się nowicjuszami. A sama idea fizyki mechanicznej serwera będzie blokować wiele dotychczasowych problemów tworzonych przez graczy.

Wyślij zatem ten regulamin, a nie marudzisz.
Reply
Quote:Zatem czemu już nim nie jesteś? Czyżby świat się rozpadł czy może Ciebie wylali?
Odszedłem, bo wcześniejszy ADM olewał sobie ŚP, a sam robiłem prawie 3/4 tego, co on powinien, więc poszedłem na inny świat, potem trochę pograłem i oddałem konto.
Quote:Wyślij zatem ten regulamin, a nie marudzisz.
Mówiłeś, że nie lubisz ponaglania, a sam to robisz. Widzisz, gubisz się w tym, co mówisz, a potem próbujesz z tego wybrnąć. Zatem regulamin zostanie Ci wysłany w najbliższym czasie.
Reply
No tak. Skoro jest dużo ciężkiej pracy to lepiej rozłożyć łapki, zrzec się odpowiedzialności i zwiać.

Nie ponaglam. Sugeruję Ci niemarnowanie czasu na czcze gadanie tylko zajęcie się tym, czym tak jak wspomniałem wcześniej - możesz potwierdzić swoje dokonania i udowodnić zdolności.
Reply
Ponawiam pytanie:

Quote:Przydam Ci się na razie do czegoś czy mam czekać?
Reply
Napisz Arrowi na skrzynkę co chcesz (i potrafisz) robić. Już on Ci coś znajdzie.

Arron:
Miałem cholernie mało czasu, wlazłem rano, ubiłem orlicę, pobiegłem do szkoły i wlazłem na kompa 20 minut temu. Mapkę możesz najwcześniej zobaczyć jutro. :x
Reply
Pisałem, że masz wolne... Póki co nie ma żadnej roboty dla pisarzy.
Reply
Arr mnie przyjął do pisania fabuły. Pytam tylko, czy mam coś teraz robić Big Grin
Reply
Aaaaa... doobraa. Nie ogarniam. Cool

Arron:
Mapką krasnali nie muszą być koniecznie podziemia? Największy z tym byłby problem, a tak łatwo (i wg. mnie lepiej) można zrobić skalno-trawiasto-kamienne góry, z jakąś twierdzą, domkami... :x Nawet to widzę.
Tak, widzę to robiąc elfią...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)