Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatni konkurs na świecie
#81
powodzenia

nie dawać - post żeby dać + sponsorom.
Reply
#82
Mam nadzieję że ten rok będzie wspaniały,chociaż powiada się , że jaki Sylwester tak cały rok(sylwester był nieziemski). Bardzo pragnę wygrać kilka Krwawych Łaźni w Gra.Jeżeli jednak chodzi o świat realny, to wielce pragnął bym mieć średnią ocen 4.9 ,lub nawet lepszą.moim wielkim marzeniem jest też wyjechanie gdzieś daleko,uciec od zgiełku i od problemów jakie męczą mnie i moją całą rodzinę.

To tyle.
Mam nadzieję, że ten, jak zarówno następne lata będą dla was latami zdrowia ,miłości i spokoju.


;D
Reply
#83
sponorWysłane na skrzynkę
Reply
#84
Smile 
Fajny konkurs morze wezmę udział
Reply
#85
Sponsor :
Reply
#86
SponsorWysłane Wink
Reply
#87
Chciałbym żeby ten rok był dla mnie szczęśliwy. W szkole mógłbym dostawać lepsze oceny. Wielkanoc wolałbym spędzić w domu, a w ,,Lany Poniedziałek" oblać całą rodzinę wodą. Big Grin
Nasza szkoła mogłaby wygrać turniej ,,Orlik" (ze mną na bramce).W wakacje chciałbym pojechać do babci krysi i spędzić trochę czasu z poznanymi tam kolegami. Następnie przejechałbym się w Bieszczady Zachodnie. Na koniec wakacji wybrałbym się do kuzyna na wieś. I na margo byśmy poszli
na bace lub kochanke. Potem znowu szkoła Sad Dodgy . To już druga gimnazjum będzie. Byle do 14 listopada Sick . 14 mam urodziny Rolleyes i wtedy cała noc moja będzie baca, kochanka, patryk, mietek i jak znajdę grupę o tej porze to i łowca czaszek. Potem Grudzień Confused . Znowu będzie łapanie po lekcjach i ryjem w śnieg Angry . Następnie Boże Narodzenie, wolałbym je spędzić u babci. I potem prezenty Big Grin Cool . Sylwester musi być wyjątkowy czyli główne rzeczy: dziewczyny, dyskoteka, petardą komuś w ryj Exclamation .

To by było na tyle...
Jeszcze jedno czy praca Torklash Tuatar to nie jest za krótka? Jak się mylę to usunę to pytanie.
AtEDIT:
Nagrody pieniężne gdybym coś wygrał wyślij proszę do Dawid Menda. Ja mam limit złota Dodgy
Reply
#88
Cześć Big Grin

Sponsor mile widziany Dodgy?
Reply
#89
Quote:
Witajcie.
Czego oczekuję od roku 2013 oraz jakie są moje cele? Jest naprawdę wiele bardzo istotnych spraw które mam nadzieję iż się spełnią.
Po pierwsze szkoła. Jest to moim priorytetem , gdyż muszę poprawić jedną "bańkę" na półrocze (Jestem w 2 klasie Technikum). Mam nadzieję iż uda mi się to poprawić i bezproblemowo zdać do kolejnej klasy.
Kolejne oczekiwanie wobec roku 2013 to utrzymanie dobrych stosunków między rodzinnych.Jak wiadomo rodzina jest rzeczą najważniejszą!.
Trzecie , aczkolwiek nie najważniejsze to moje zdrowie. Mam nadzieję iż w trakcie tego roku nie będę musiał siedzieć minimum 7 na 30-31 dni miesiąca w domu z powodu choroby.Automatycznie powoduje to zaległości w szkole.
Ostatnią rzeczą jakiej pragnę spełnienia to polepszenie stosunków towarzyskich.
Mam nadzieję iż na mojej życiowej drodze spotkam miłą , sympatyczną dziewczynę , którą będę mógł pokochać i dać jej to co mam najlepsze , czyli siebie.

A Jakie są moje plany wobec Gra ?
Otóż planów wobec margo nie mam żadnych.Jest to tylko gra.Czysto określonych celi wobec gry nie mam , poza jednym.Otóż mam nadzieję , iż kasy na mixy nie zabraknie Big Grin

Pozdrawiam organizatorów oraz wszystkich graczy lelwani.
See Ya!PS. Przepraszam za edit ale niestety dopatrzyłem się w mojej pracy jednego "rażącego w oczy" błędu ortograficznego , który musiałem poprawić.
Proszę organizatorów o wyrozumiałość i nie usuwanie mojego posta.
Reply
#90
Mój wymarzony rok 2013, chcę żeby był szalony zabawny i straszny. W moje urodziny niech będzie bardzo strasznie i zabawnie.A w imieniny niech będzie strasznie szalono. A w czerwcu najważniejszy dzień Dzień dziecka niech wszyscy dostaną BMW i niech pozwalają jeździć bez prawo jazdy.A na zakończenie roku szkolnego niech każdy dostanie po szóstce. A i w wakacje najlepiej wszyscy gamy w Gra. Pataataa Cool
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)