Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dostaliście na święta?
#1
Co dostaliście na święta? Pochwalcie się, porównajcie, w końcu jednym z głównych punktów wigilii są prezenty. Smile

http://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI

Meri krismas ewriłone!
Reply
#2
Święta spędzone z rodziną Heart
Reply
#3
Laptopa Sony VAIO SVS1512X9E, IPhone'a 5, gitarę Dean V Dave Mustaine Signature i czekoladowego mikołaja, który śmiesznie się prezentuje przy reszcie. Ale i tak miło się go zajada expiąc na nowym laptopie. Big Grin Co prawda trochę się zawiodłem, bo dostałem IPhone'a zamiast samsunga galaxy s3, którego chciałem, ale myślę, że jak nie będę się przez parę dni odzywał do ojca, to mi kupi.
Reply
#4
serio o.o

Ja znając życie dostane jakiś nieorginalny dres Tongue Aczkolwiek mama zrobiła od cholery pysznej zupy grzybowej i makówki więc to bd super prezent <3
Reply
#5
Thumbs Down 
Bluzę i ptasie mleczko z wedla.

Moja mama niestety nie jest tak bogata jak niektórych, więc nie dostaję laptopów czy innych bajerów, ale mi to nie przeszkadza, bo taki prezent też cieszy.
Reply
#6
Nie narzekaj większość dostanie coś takiego jak ty ;3 ja na bank też;p
Reply
#7
Boże co się dzieję z naszą społecznością rozpieszczone dzieci nie cieszą się z rodziny,tylko z jakiś lipnych prezentów które nie odwzajemniają prawdziwych świąt.

Ja dostałem ciepło i rodzinę która mnie kocha tyle mi wystarczy.
Wesołych Świąt wszystkim Smile
Reply
#8
Ja nic nie dostałam i nie płakam.:3
Reply
#9
Nowa gitara brzmi o wiele lepiej niż jazgot mojej rodziny. A mój IPhone w starciu z matka przegrywa tylko gotowaniem, zmywaniem i praniem. Ja dostałem ciepło, właśnie grzeję sobie kolana laptopem, a rodzina mnie kocha, bo kupują mi fajne rzeczy Big Grin
Reply
#10
Dostałem książkę "Trafny Wybór" o której napisałem w liście do Dzieciątka, i do tego jakąś bluzę firmy The New KKO STAR Jeans. O bluzę nie prosiłem, ale jest mega miła. We ^^.

Mój brat dostał grę na PS3 One Piece, a drugi kotka miauczącego, parę zestawów LEGO i jakąś zabawkę-budowlę Big Grin. A, i LEGO Władcę Pierścieni na PS3.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)