Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka
Niech wprowadzą 90% podatek od swojej pensji, kampanie organizują za swoje pieniądze a nie nasz, niech skończą ze sprawą smoleńska.

Polityka prorodzinna- dla polskich polityków podatek od nieposiadania dzieciBig Grin
Reply
Co do tego wytyczenia polityków i co oni robią można dodać że jeszcze nam (szarym myszkom z państwa) podwyższają emeryturę od 67lat lub podwyższają ceny rynkowe a obniżają bardziej potrzebne rzeczy np. wypłatę ...
Reply
albo to że mamy pomagać Grecji gdzie średnie zarobki wynoszą ponad 2000 euro a w Polsce tylko ponad 800, coś nie tak

Albo to że EURO 2012 miało być zwycięstwem ekonomicznym, no i według rządu jest tylko zapomniano ile firm, spółek ogłosiło upadłość
Reply
Nie jest sukcesem, zadłużyliśmy się na wiele miliardów. A, 800 firm przestało bądź przestanie istnieć. Fajnie, nie?

Polityka prorodzinna powinna być najbardziej znaczącym celem wszystkich. Wg mnie nacjonaliści, narodowcy i wszyscy, którym w jakikolwiek sposób zależy na kraju powinni robić wszystko w kierunku większej liczby urodzeń, od reklamy po wykonawstwo ( Big Grin ). To jest tak ważna rzecz...za 50 lat, gdyby się udało rozkręcić licznik urodzeń, moglibyśmy być jedną z największych potęg gospodarczych w Europie (drugim warunkiem jest postawienie na czele państwa Polaków, a nie żydostwo).

Nie jestem za wprowadzaniem podatku dla ludzi, którzy nie mają dzieci. Ostatecznie, każdy ma jakąś tam wolność i nie popieram popadania w skrajności. Choć nie rozumiem tych ludzi, naprawdę nie rozumiem. Przecież jednym z głównych celów w życiu jest spłodzenie potomstwa i wychowanie go na porządnych ludzi. Natomiast wczoraj w TV (mi też się zdarza włączyć telewizor) słyszałem, że ma być mniejsza ulga o 100% przy pierwszym dziecku, ale większa o 50% przy trzecim a od czwartego w górę ma się zwiększyć o 100%.

Czwórka czy piątka dzieci to naprawdę nie jest rodzina wielodzietna. Jakby było 12,13 dzieci, to tak. Ale zapewniam, że nie ma w tym nic nienaturalnego. Samson, twórca pierwszego słowiańskiego państwa miał 22 synów i 16 córek. I nie było to niczym dziwnym, ba, wręcz normalnym warunkiem rozwoju świata.
Reply
Ja też nie bardzo rozumiem tych ludzi, w końcu potomstwo jest najtrwalszym śladem naszego istnienia na Ziemi. Mimo to coś z tej wolności musi zostać, zresztą niektórzy to nawet jednego dziecka mieć nie powinni, więc może to i lepiej.
Reply
Tylko że w Polsce nie ma warunków do mienia dużej ilości dzieci.
W Wielkiej Brytanii na 1 polską kobietę przypada statystycznie 2 i kilka tam dziesiętnych dzieci a w Polsce 1 i kilka dziesiętnych.
Teraz większość myśli o karierze zawodowej , ustatkowaniu się i dopiero mieniu potomstwa.
Reply
Quietus:
Biologicznie i naukowo to posiadanie dzieci jest jedynym celem życia osobnika każdego gatunku. Smile Jeszcze kilkanaście lat temu posiadanie trzech, czterech i więcej dzieci nie było niczym nadzwyczajnym. A teraz, pod wpływem po części lewackiej propagandy (co lewaki zrobiły z rodziną w Skandynawii?) a po części wyścigu za pieniądzem i karierą nie ma już czasu na wychowywanie dzieci (obecnie panujący model rodziny to rodzice + jedno dziecko, a niedawno standard to był rodzice + dwójka dzieci)

http://www.youtube.com/watch?v=7D-2EXFbUbk
Reply
(2012-07-04, 11:46:56)-Polcio- Wrote: Tylko że w Polsce nie ma warunków do mienia dużej ilości dzieci.
W Wielkiej Brytanii na 1 polską kobietę przypada statystycznie 2 i kilka tam dziesiętnych dzieci a w Polsce 1 i kilka dziesiętnych.
Teraz większość myśli o karierze zawodowej , ustatkowaniu się i dopiero mieniu potomstwa.


Do mienia może nie, ale do posiadania jak najbardziej Wink
Reply
Żeby rodzinka wyszła na zero muszą mieć 2 dzieci. Każde następne to rozrost, jak nie ma dwójki, to nie jesteś na zerze- jesteś na minusie i nie tylko nie rozwijasz populacji, ale ją cofasz.
Prawda jest taka, że ominął nas kryzys nie dzięki jakimś czarom genialnego rządu Tuska, tylko dlatego, że akurat teraz mamy bardzo dużo ludzi pracujących z tzw. echa wyżu demograficznego. To jest OBECNE pokolenie. Tylko, że ci ludzie zamiast urodzić dużo dzieci i prowadzić wszystko dalej, urodzili 30% tego,co powinni... A to oznacza, że za kilkanaście lat mało dzieci będzie pracowało na przeogromniatą armię emerytów, co znaczy, że emerytur nie będzie wcale lub będzie to 100-200zł, pracować nawet na tą stówkę będzie się 3 razy więcej i 3 razy dłużej nie mówiąc o tym, że państwo emerytów blokuje rozwój kraju. Nie mam nic do starych ludzi, ale oni przecież będą głosować na partie nawołujące do opieki państwa, opieki socjalnej, to jest na lewactwo, a jak wiadomo, socjalizm prowadzi gospodarkę do zapaści, a nie do rozwoju.

A tak na marginesie, dziś, tj. 4 lipca 2012 roku przypada 402 rocznica zdobycia Moskwy przed hetmana Żółkiewskiego! Pokuszę się o wklejenie Smile a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/521938_433677903343536_1021746673_n.jpg
Reply
Zboczę nieco z tematu. Jakie jest wasze zdanie na temat Iluminatów, NWO (New World Order - Nowy Porządek Świata) chipach RFID, całym tym rzekomym spisku, a także o wielu elitarnych grupach jak Bilderberg czy Bohemian Grove. Kolejna teoria spiskowa czy coś jest na rzeczy? Zainteresowanych odsyłam do Google, ponieważ musiałbym zasypać was tu linkami.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)