Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak tolerancji.
#11
Rainbow 
Ale zmienić - zablokować całowanie dwóch dziewczyn, czy dać całowanie dwóch chłopaków, przy czym może się zrobić niedobrze? Dodgy
Ja nie widzę nic dziwnego w tym, jak jest teraz, zapewne płeć żeńska też nie, bo jeszcze nie widziałem takiego tematu, gdzie takie całowanie im przeszkadza. Huh Nikt nie uznaje ich za homoseksualistki, tylko dobre przyjaciółki, z chłopakami jest inaczej.
W ogóle skąd Ci na myśl przyszedł taki temat?
Reply
#12
Duśś! Ale dobźi przyjaciele też istnieją! Heart:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* <3<3
Reply
#13
Zawsze chciałem namiętnie klikać na piksele kumpla <3 <3 <3
Reply
#14
Powiedzmy że ty i kilka osób tak uważa. Skąd? Bo zobaczyłem to, a znam ludzi których takie coś denerwuje (oczywiście ludzi z odmienną orientacją. Tylko sobie nie bierz do głowy ze ja jestem taki.) Grają w Gra. Więc skoro mogą się całować dziewczyny to czemu nie chłopacy? Czy to jest coś złego? Grax:
Prawda, Polacy tępią takie osoby. Ale w Gra powinno tak być jak piszę.
Reply
#15
Dziewczyny się witają i dają sobie tam buzi w policzek, a chłopacy chyba nie, poprawcie mnie jeśli się myle.
Reply
#16
Tak, to jest coś zlego.
Reply
#17
Naprawdę sądzisz, że kogoś urazi to, że nie może pocałować swojego kolegi w grze? Nie może w grze to niech robi to w realu(albo w tesco). Uważam ten temat za szukanie na siłę problemu, jeśli kiedyś mimo takiego tematu nie zostało to zmienione nie liczyłbym na to, że zostanie zmienione teraz.
Reply
#18
A dlaczego? Widzisz w tym coś złego? Bo ja nie. Powinno tak być.
Reply
#19
Obrzyda mnie to.
Zgrywam się, jestem gejem.


Dzięki, Rydzyk byłby dumny.
Reply
#20
Ja rozumiem o co Ci chodzi. Nawet popieram, ale takie jest zarządzenie od góry. Wink
Co prawda jest to dyskryminacja homoseksualistów, ale może lepiej, że tak jest, bo jak widzisz homofobia się szerzy. Z pozdrowieniami dla pana u góry.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)