Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak tolerancji.
#51
zależy ci na tym tak bardzo, że temat musisz zakładać? Szukasz chłopaka to odejdź od komputera, bo jak w realnym życiu się nie możesz z nimi lizać to tu musisz?
Reply
#52
(2012-12-22, 10:08:07)Hovor Wrote: Proszę cię, jeszcze do tego dopuśćmy... Gejów nie powinno się traktować tak jak normalnych ludzi, tylko ładować do pieca i jazda. O jakiej dyskryminacji ty mówisz? To, że oni domagają się równych praw co reszta, to jest co najmniej chore. A co do całowania się dziewczyn w grze, też jestem przeciwny temu - za dużo spamu tym jest w miastach :At

Hitler też tak mówił, ja się może nie znam i jestem tylko dzieckiem priva, ale to raczej nie jest postać pozytywna i nie należy się kierować podobnymi poglądami. Wink



/Mówicie, że to tylko na powitanie etc. W takim razie, co do diaska robią w Ithan pary, wysyłając do siebie buziaki przez godzinę? Wy też się witacie co minutę? Co jak co, ale ta opcja wyraża emocje i była tworzona chyba w celu konkretnym.

Jak dobrze wiadomo, w angielskim Gra ta opcja jest dostępna, więc dla mnie dyskusja jest zamknięta. Po prostu Polska jest jaka jest, a Gra jedynie powiela obecny stan rzeczy. Exclamation To, czy to dobrze, raczej nie muszę pisać.

/UP:
W takim rozumowaniu zbędna jest opcja pocałunku. I forum chyba nie jest miejscem od takich ambitnych wyrażeń jak Twój post. Zbędny atak na autora, powiedziałbym nawet, że żałosny, ale chyba już dość razy dziś użyłem tego słowa.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)