Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak tolerancji.
#1
Prosiłbym o usunięcie tego tematu, po tym widać że większość ludzi wypowiadających się tu to szowiniści którzy na widok całujących się dziewczyn się podniecają a gejów tylko by tępili.
Oczywiście mała garstka tak nie uważa.
Proszę o usunięcie.
Reply
#2
Co to ma do Ro? Ro to nie jest dział propozycji?
Reply
#3
Co można źle odebrać? Kumple się całują na przywitanie czy "psiapsióły"? Huh
I tu mnie ma żadnego obrażania, widocznie sam to źle odbierasz i robisz temat na siłę.

Grax:
Czemu mam takie zdanie jak Ty :<

_
Reply
#4
Mam uprzedzenia do geizmu, lesbijski są spoko. Pewnie by obrzydzało calowanie się M&M.
Reply
#5
RO - Wszystko, co związane z grą, a nie pasuje do innych działów.
Więc lepszego działu nie widzę.
Duśś:
Nie tylko ja to tak odpieram. Tematu na siłę nie robię. Po prostu wyraziłem zdanie.
Ale skoro jest możliwość całowania się kobiet to mężczyzn też powinna być opcja.

AtDown:
Było? To mi to pokarz. Nic o tym nie słyszałem.. Może wtedy nie grałem. Wg. mnie powinni zmienić. Sprawdź ile konto moje istnieje. Nie gram rok.
To zrobię to jeszcze raz. Nie zwracam w postach uwagi na przecinki.
Reply
#6
Już było jakiś czas temu o tym głośno, nie pamiętam już jak Thinker odpowiedział na to. Jak dobrze pamiętam to brzmiało to mniej więcej tak, że całujące się dziewczyny są lepiej odbierane niż chłopaki, jeśli coś pokręciłem to mnie poprawcie. Tak ustawiono i tak jest, po co drążyć temat.

Jakim cudem mam ci pokazać jak to było może z ponad rok temu? Nie wyczaruję.

Zedytowałeś już ten post na górze 3 razy i nadal błędów nie zdołałeś poprawić. Czwarty raz i nadal błędy i nie chodzi mi wcale o przecinki.
Reply
#7
Nie obrazam nikogo, ale - w angielskim Graie mozna się całowac M&M, odnosze wrazenie, ze jest tam wieksza populacja homoseksualistów plci męskiej. Huh Huh
Reply
#8
popieram ! Big Grin Cool
Reply
#9
Skoro ustawili to w Angielskim to czemu nie w polskim? Co jest złego w tym że mężczyźni się całują? Ja nic złego nie widzę.
Reply
#10
Bo Polacy mają mniejsze sklonnosci HOMOseksualne, napisalem jasno Huh
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)