Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rok 2012 mija... Pozytywnie czy negatywnie?
#11
Video 
Mi się podobał rok 2012. Lecz trudne do przyjęcia było podwyższenie cen odwiązywania heroików/legend.
Reply
#12
Największe jak dla mnie rozczarowanie to brak drogi tworzenia(zaplanowane na pierwszy kwartał 2012) oraz podniesienie cen odwiązywania her i legend. Reszta chyba na plus.
Reply
#13
Przecież jakby dodawać informacje o nowych wyglądach orków, to musiałby także dodać info o minotaurach, Kochance Nocy, goblinach i wielu innych.
Reply
#14
Tylko, że moim zdaniem orki miały wcześniej lepsze wyglądy niż po zmianie Smile
Reply
#15
Rok jak rok dużo zmian, większość pozytywnych co tu opisywać.

Nie dodałeś info o koszulkach .-.
Reply
#16
Ja się zastanawiam kiedy będa te gry karciane w Gra , jeśli mnie moja amnezja nie myli to były planowane na 2012. Na privach można było by robić turnieje karciane, jako coś w rodzaju eventu.
Reply
#17
Dodam od siebie dwa wydarzenia.

- Zamknięcie działu propozycje.
Osobiście uważam to za dobre posunięcie. Przynajmniej wiemy, że priorytetem jest angielska wersja Gra.

- Przechodzenie przez mapki.
Również zmiana na plus. Smile

Ogółem według mnie rok jest udany ze względu na wiele nowości, ale żeby nie było tak słodko są i minusy - ceny w odwiązywaniu. Sad
Reply
#18
Z tego co tu wyczytałem brakuje ci wzmianki na temat zmiany (dużej) outów potworków/map. Niestety podoba mi się tylko jeden out, mianowicie Rogogłowi. Najbardziej ucieszyła mnie wieść na temat Thuzal, a najbardziej zdenerwowała brak ciekawych questów na evecie, moim zdaniem NUDY. Tak po za tym rok jak rok, Gra swoją świetność (szereg zmian) miało 2006/8 + nowy silnik (2010).

literówka.
Reply
#19
Ogólnie, to pozytywnie, ale ta DT Wink).
Reply
#20
Jak dla mnie ten rok jest jak najbardziej udany, sporo nowości, i dużo poprawek, oczywiście na lepsze, co do eventów też nie można im nic zarzucić. Według mnie wprowadzenie nowych cen odwiązania heroików/legend to porażka, oraz usunięcie funkcji współwłaściciela i dodanie zastępcy (chodzi mi o niektóre z zasad).

Tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie, pozdro Smile.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)