Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs "Koniec świata".
#31
Information 
:/ szkoda że konkurs na zemynie a nie na zorzy, bo bym wziął udział Big Grin
aadamoss:
popieram engerda dobre poczucie humoru Big Grin
Reply
#32
Ja stawiam że na ziemię przylecą predatorzy(nie wiem czy każdy załapie o kim mówię Big Grin) i będą chcieli zawładnąć nasz galaktyką a nasza planeta będzie podbita jako pierwsza ponieważ żyje na niej taki mądry osobnik jak ja Big Grin(to był żart). Koniec świata zacznie się od Ameryki, bo jak wiadomo oni zawsze we wszystkim chcą być pierwsi więc też będą pierwszymi których zabiją predatorzy Big Grin. Później Rosja będzie chciała powstrzymać najeźdźców bombą atomową ale tylko rozwalą następną część naszej planety. Dobici ludzie będą próbować spędzić ostatnie chwile życia skacząc z wieżowców, mostów i palić się żywcem (ja będę oczekiwał na wyniki konkursu a nie popełniał samobójstwa) pod koniec jak zapewne już nikt nie będzie żył predatorzy rozwalą całą ziemię jednym strzałem z ich statku głównego. KONIEC

Pomyślałem że może jakąś prace zrobię Big Grin
A oto ona, nie mam talentu
imageshack.us/photo/my-images/405/2012l.png/
Reply
#33
Nie wierzę w koniec świata.
Reply
#34
Meteor uderzy w ziemię proste.
Reply
#35
Będzie deszcz Meteorów które spadną na Ocean. Otworzy się wielka fala i zaleje całą ziemie, będzie wielki Tsunami oraz ziemia będzie się zapadała i będą ludzie zapadali się pod nią. ^^ - moja wyobraźnia Big Grin
Reply
#36
Dużym zagrożeniem dla cywilizacji ziemskiej mogą być wojny nuklearne. III wojna światowa jest jedną potencjalnych przyczyn wyginięcia ludzkości lub nawet całego życia na Ziemi. Mianem III wojny światowej określa się wojnę z globalnym użyciem broni masowego rażenia.
Niektórzy ludzie obawiają się, że koniec życia na Ziemi może nastąpić w wyniku zderzenia cząstek o zbyt dużej energii w akceleratorze. Obawiają się też, że może powstać czarna dziura lub dziwadełko, które pochłoną Ziemię. Jednak nawet największe planowane dziś akceleratory nie osiągają energii spotykanych w promieniowaniu kosmicznym, więc taka katastrofa najprawdopodobniej zaszłaby już miliardy lat temu w atmosferze, gdyby była możliwa.
Zdarzeniem prowadzącym do apokalipsy może być zderzenie asteroidy lub innego ciała niebieskiego z Ziemią, które w skali Torino uzyska 10 punktów. Dotychczas tylko trzy obiekty uzyskały powyżej 0 punktów. Najwięcej, 4 punkty, przez pewien czas przypisywano asteroidzie Apophis, która miała mijać Ziemię w 2029 roku, ale obecnie asteroidzie nadano 0 w skali Torino, co znaczy, że prawdopodobieństwo zderzenia z Ziemią jest równe lub bliskie zeru[4].
Za ok. 5 miliardów lat Słońce wskutek nieuniknionej ewolucji jakie obserwujemy na dużo młodszych i starszych gwiazdach stanie się czerwonym olbrzymem, przez co zwiększy swoją objętość i całkowicie pochłonie pierwsze trzy planety Układu Słonecznego t.j. Merkurego, Wenus i Ziemię[5].
Pewne ryzyko związane jest ze zderzeniem naszej galaktyki z Galaktyką Andromedy, które nastąpi za około 3-4 miliardy lat[6]. Wpływ tego zdarzenia na Układ Słoneczny jest obecnie trudny do precyzyjnego określenia.:/
Reply
#37
wg będzie to kasacja fejsbuka, wszyscy sie powiesza
Reply
#38
Moim zdanie Hmmm...
będzie trzeba pozamykać okna żeby się nie dostało padaczki zasłonić okna dużymi kocami ( Nie mam okien w pokoju Koxik Big Grin)nikomu nie otwierać drzwi bo serce nie wytrzyma modlić się i 10 minutowa przerwa na posiłek...
Radzę kupić jedzenie Cool! i Majtki na zmianę lub pampersa Big Grin.
Mam nadzieję że nie będzie końca świata bo nagroda:C
Reply
#39
moje wyobrazeni ze mnie ktos zje Smile
Reply
#40
Shocked 
Oto nagrody
1.miejsce
2.miejsce
3.miejsce
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)