Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.12.2012r. Koniec Świata?
#31
Jeśli będzie koniec świata ... to co się stanie z Goplaną?
Reply
#32
Ja tam koniec świata miałem 3 tygodnie temu po wywiadówce, więc mnie to nie obchodzi czy za kilkanaście dni walnie meteor Tongue Podzielam zdanie Freeza o wulkanie Yellowston (Czy jakoś tak nie wiem jak się pisze). Tak samo zgadzam się, że słońce może przestać świeci. Z tego co ja słyszałem to słońce może wybuchnąć tak jak każda gwiazda ale nie wiem czy to prawda więc się nie śmiaś ani czepiać.
Właśnie oglądam program a national geographic channel o końcu świata i tam mówią że bardziej prawdopodobne jest, że ufo przyleci i nas rozwali Big Grin (Pozdrawiam mojego kumpla Krystiana z klasy co wygląda jak alien Big Grin) To też jest w jakimś stopni prawdopodobne bo kosmos jest tak wielki, że gdzieś coś na 100% żyje :C
Jeszcze chce dodać, że ludzie cały czas coś budują, powstają zanieczyszczenia, wycinają lasy itd. więc jest to w jakimś stopniu gwałt na naturze, która może się na nas zemścić lub powietrze będzie zbyt zanieczyszczone że popadamy. Zagrażają nam pewnie jeszcze choroby i wojny (bomby atomowe itd.)
No to moje zdanie Tongue

A no i jeszcze nie wierzę w ten koniec świata Tongue
Reply
#33
Podobno dzisiaj w piątek mają już kanały nie chodzić u kogoś się już zepsuło Smile
Reply
#34
Lightbulb 
Pamiętam kiedyś, to było chyba w maju albo kwietniu bieżącego roku, to koniec świata miał być o godzinie 18;00. Z zniecierpliwieniem czekałem na godzinę 18;00... O godzinie 17;53 włączyłem TV-ka tak patrzę co chwile na zegar... I widzę 17;59, o fajnie za minutę koniec świata. Spoglądam w telewizor i chwilę się w niego wpatruje, odwracam głowę w stronę kompa, żeby zobaczyć która jest godzina... Patrzę a tu 18;01, nosz kurde przegapiłem koniec świata *-*
Reply
#35
U mnie wtedy była burza, punkt 18:00:01 zagrzmiało Smile I się błysneło.


Paczyłem na zegarku wraz z sekundami;d
Reply
#36
Ja tam się boję, we wtorek z rodzicami do jaskini wyjeżdżamy.

...

Nie no, to całe zamieszanie to media zrobiły i tyle. Nie potrzebne takie halo, to już chyba z 9 zapowiadana data końca świata, i co? Nie, ja nie wierzę.


PS. To wszystko wina Tuska.
Reply
#37
nie będzie końca świata bo wyszła nowa toyota i majowie przesunęli datę. a tak poważnie to w piśmie świętym pisze co ma się wydarzyć aby był koniec świata. koniec świata czyli usunięcie złych ludzi
Reply
#38
21 grudnia koniec swiata, a ja 22 mam urodziny Big Grin
Ja osobiscie w to nie wierze bo chce urodziny Cool
Reply
#39
Nic nie wiadomo . Nie można do tego tak podchodzić . Z jednej strony to źle że się wierzy w takie rzeczy . Ale tak całkowicie olewać sobie takie rzeczy to też źle . Ja osobiście nie wierzę w takie rzeczy ale tego nie lekceważę. "Nie znasz dnia ani godziny "
Reply
#40
Dla mnie 19`stego będzie koniec świata , jak mój tata pójdzie na wywiadówkę.. powstaną w moim domu wielkie fale tsunami i trzęsienia ziemi .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)