Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.12.2012r. Koniec Świata?
#11
Oczywiście nie, może będzie zmiana ery wynajdą coś lepszego od komputerów, stworzą rzeczywistą wirtualność lub coś w tym stylu.
Ja nie wiem co będzie się dziać pożyjemy zobaczymy.
Reply
#12
No przecież o tym mówię, że tego możemy się bać, bo to nie wiadomo kiedy wybuchnie.
Reply
#13
Co ma być to będzie, Ja tam się niczego nie boję.
Reply
#14
Hmmm to nie jest wikipedia. Przeżyłem trochę końców świata, to zacząłem się tym interesować, trochę od nauczycieli, trochę z książek i wiem , ze to jakieś durne insynuacje, zresztą tego co napisałem na wikipedi nie znajdziesz Smile O tym kalendarzu np Wink
Reply
#15
Ja osobiście uważam, że nie nastąpi koniec świata.. Ile razy miał już nastąpić Big Grin Ponoć miał być 12.12.12 a jakoś jest dzień po i świat nadal się kręci Smile
Reply
#16
Końca świata nie będzie!
To nie Majowie żądzą światem i to nie oni powiedzą kiedy koniec świata.
O końcu świata decyduje tylko Bóg i czy wam to się podoba czy nie .
Reply
#17
Szkoda, że nie będzie końca... Sklep Saturn się rozczaruje, bo nie zrobi explozji okazji... Cry
Reply
#18
Frezzo
hahahaha
asteroida o wymiarach 50m nie zmiażdzyłaby ziemi w pył... -.-
W dinozaurów uderzył meteoryt o ok. wymiarach 11km -.-
Reply
#19
Zależy wszystko od prędkości ciała, czyli w tym przypadku asteroidy. Poczytaj trochę to się dowiesz, że ta asteroida, która uderzyła w Ziemię za czasów dinozaurów wywołała tsunami o wysokości 3km, wiec taki o 50m też nie małe szkody by wywołał, nawet mógłby większe niż ten o 11km średnicy, jakby miał większą prędkość.


AtEdit Taka o 50m zniszczyłaby pół świata, a reszta upadałaby przez zniszczony ekosystem.

Co do asteroidy, który przeleciał niedawno blisko Ziemi się bardzo pomyliłem, bo nie miała 50m średnicy, ale 14m Cool Ale zniszczyłaby trochę no na pewno nie cały świat, ale narobiłaby troszkę szkód

wyborcza.pl/1,75400,11043558,Planetoida_przeleciala_blisko_Ziemi.html
Reply
#20
Koniec świata to będzie moja miała koleżanka w domu bo jest zagrożona z 6 przedmiotów (nie zdała 4 razy )

---
Oczywiście nie wierze w te bzdury.
Ktoś ujął ,że może być dziś jutro za tydzień za rok a nawet nigdy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)