Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs najlepsze Święta.
#31
Witam, Moje Święta w Gra są dla mnie bardzo fajne i lubie w takie dni pomagać ludziom i tym podobne. Tu chodzi mi o Gra Big Grin Jest bardzo miła atmosfera i wogóle a teraz może na żywo.
Jak co roku wraz z moją rodzina stroje choinkę co bardzo lubie, lubie dostawać prezenty i je rozdawać. Ohh gdyby nie moja rodzina świat by był zły.. Swięta w Gra sa bardzo fajne ale na żywo jeszcze lepsze. Pozdrawiam i licze na jakies miejsce
Reply
#32
Moje najlepsze święta w Gra to:
-miała atmosfera
-Św.Mikołaj
-brak trolli,spamerów
-żeby każdy wysyłał sobie prezent.
To są moje najlepsze święta w Gra.
Smile
Reply
#33
Video 
Sponsoring



Diamentowy topór
Diamentowy topór
Rękawice mnicha



Wysłane na posatć "Tidesson ".
Reply
#34
W Gra święta zaczynam od robienia eventowych questów. W święta jest bardzo miła atmosfera i można z kolegami z gry dawać sobie prezenty tak jak ja to robie. Święta w Gra są super.
Reply
#35
Huh
Reply
#36
Mendorin
Masz cofnąć minusa dla Tropicielpl
Nie ogarniasz i munusjesz...
Jemu chodzi o to, że on jest osobą, która pomaga mi rozdawać plusy sponsorom -.-
Reply
#37
Quote:
Moje najwspanialsze Święta Bożego Narodzenia w Gra

Quote:
Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas radości, miłości oraz uprzejmości. W te dni spędzam bawiąc się, pisząc lub wygłupiając się z moimi przyjaciółmi Natsu, Domi, Kasia, Ada, Ulti, Banan, Groszek, Nudaruu, Zigus, i wiele innych.Bez nich Święta nie były by takimi jakimi chciałbym mieć. Mogę im powiedzieć ile dla mnie znaczą oraz jak ja ich doceniam Smile Uwielbiam spędzać te Święta razem z moimi ukochanymi <3
Reply
#38
hcaiałbym wziąść udział ale mam za mały lv
Reply
#39
Xitas I
Nie ma ograniczenia lvl'owego.
A itemki możesz przecież sprzedać Tongue
Reply
#40
Sponsor Big Grin .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)