Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Religia, wyzniania, sekty
Thumbs Down 
Chociaż tego czy bóg istnieje to nikt nie wie, możliwe że jest zmaterializowany w innej galaktyce Dodgy
Reply
(2013-01-02, 14:41:46)Wujek Niroel Wrote: Nie domagam się szacunku , każdy ma swoje zdanie, wolność słowa. Nie uważam ,że "Bóg" jest rzeczą materialną, tylko Biblia nią jest. Smile I każdy mógł ją napisać po prostu. Nie ,nie jestem ateistą.


Smile
Krej-zolek:
Nie wierzysz w księży mimo, że ich widzisz, a w Boga wierzysz. Na istnienie księży są nawet bardzo rzeczowe dowody jak akty urodzenia i święcenia.

MRWaćkowski:
Kto wie czy nikt nie wie? Być może Bóg to stanowisko wielopoziomowe i wieloznaczne, zapętlające idealne koło Natury wszechświata. Może też być to hierarchiczne położenie bóstw, w każdym razie pewne jest, że na którymś szczeblu coś wyłoniło się z niczego i nie mogło być inaczej, bo coś nie mogło zaistnieć w -nieskończonym czasie.
Reply
Co a Bóg?
Reply
Coś materialnego ... Biblia [...] Czytaj całość Tongue.
Reply
Nawet z ujęciem kolejnego zdania kontekst wyraźnie wskazuje na połączenie z poprzedni zdaniem. Jeśli masz zamiar debatować na ten temat popracuj nad podstawą komunikacji, bo widzę, że ciężko u Ciebie ze skleceniem jakiejkolwiek bardziej sensownej wypowiedzi.
Reply
Co myślicie o Świadkach Jehowy?
Reply
Wieżę w Boga i chodzę do kościoła. Wink Jestem nawet ministrantem.
Nie wstydzę się tego, że wierzę. Zostałem wychowany w katolickiej rodzinie..

Screamer::
Ludzie, którzy przeszkadzają i są nachalni. Pukają do drzwi tak długo, aż ktoś nie otworzy gdy wie, że ktoś jest w środku. Ogólnie nic do nich nie mam, ale wkurza mnie to, że ktoś do mnie przychodzi chcąc mi opowiadać o swoim wyznaniu lub wciskać obrazki, pamiątki itd.
Reply
Normalny odłam chrześcijan. Do tego chodzą po domach i gadają o swojej wierze. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby im podziękować i pójdą dalej. Tongue

Rygiel:
Katolicy narzucili swoją wiarę całej Afryce, Ameryce Południowej, Środkowej i części Azji.
Reply
Video 
Mogę tak samo powiedzieć jak Ty. Wierzę w Boga, chodzę do Kościoła, Komunii, Spowiedzi i nie wstydzę się też tego, że wierzę w Jezusa Chrystusa. Tak samo zostałem wychowany w katolickiej rodzinie i od małego wierzę w Pana Boga. Jeden szczegół, że nie jestem ministrantem. Big Grin
Reply
Obejrzyj Prometeusza, wszystko zostanie wyjaśnione, hmmmm może nie wszystko tylko powstanie człowieka Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)