Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Religia, wyzniania, sekty
#41
Video 
Ateizm jest czymś gorszym niż nawet wierzenie w Allacha. Oni przynajmniej wierzą w swojego Boga, a Ateiści nie wierzą w nic..

Jestem Chrześcijaninem.

Biorę Mida:

Czy twoi rodzice też nie uczęszczają do kościoła ?
Reply
#42
Co ma do siebie wiara w boga(jakiegokolwiek) a zło człowieka? Jeśli oceniasz ludzi po tym, w co wierzą, to naprawdę jesteś religijnym szajbusem. Btw źle napisałeś Allaha. Domagam się, żebyś to natychmiast poprawił. Ignorant. Btw gdybym wierzył w coś takiego jak 'obrażanie uczuć religijnych' zminusowałbym cię jak ostatniego psa.
Reply
#43
Ja też nie wierzę w żadne paranormalne istoty. Bóg nie mógł stworzyć coś z niczego, bo i sam skad się wziął?
Bajka dla niegrzecznych dzieci, nic wiecej jak dla mnie, szanuję religie, ale nie mają większej dla mnie większej spójności. "Bóg stworzył ludzi z grzechem pierworodnym, a potem zesłał swojego syna, którego pozwolili zabić, aby oczyścił nas ludzi z grzechu pierworodnego" to po co nas stworzył z tym grzechem? I czemu pozwolił zabić własnego syna za swoje błędy? Stworzyłeś dzbanek ze skazą? Rozbijasz, lepisz nowy, a nie starasz się skazę zamalować.
Reply
#44
"Jestem bogiem. Zesłałem samego siebie by zabić się na krzyżu poświęcając się sobie po to, by zmazać grzech, który sam na was nałożyłem" Sup u mad ppl
Reply
#45
Niewierzący praktykujący Big Grin
Reply
#46
A teraz pytanie , skoro Bóg jest wszechmocny to potrafi stworzyć kamień którego nie będzie umiał podnieść ?
Reply
#47
Smile 
Oczywiście, że tak. Jest wszechmocny, nie pytaj jak to zrobi.
Reply
#48
Tak, czyli wierzenie w Allaha jest złe? A dlaczego? A może wierzenie w tego jedynego "Stwórce" jest złe, a tak naprawdę Allah istnieje i wszyscy pójdziecie do piekła?

Dodatkowo, dlaczego Ateizm jest zły? Co Ci w nim przeszkadza?


I kościół w zasadzie można nazwać sektą.

W końcu księża( bądź jak ja to lubie nazywać- Książęta) "grzeszą". Jaki dają wizerunek kościołowi? "Bardzo zły".

Nie uważacie, że Ksiądz to po prostu najzwyklejszy w świecie zawód?
Reply
#49
Wieże w Alucard. Ave Nosferatu!

Atplus Wiem o tym rzal! Big Grin
Reply
#50
Błędne koło. Tak samo jak z tym: czy jeśli kłamca powie że jest kłamcą, to mówi prawdę czy kłamie?
Filozoficzne błędne koło.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)