Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do usunięcia.
#21
Po w-f, bo na obiad biegliśmy. Big Grin
Reply
#22
A mówią że jedzenie nie boli. Big Grin
Reply
#23
Ja kiedyś ''wyciągnąłem'' kolegę z wody gdy lód w zamarzniętym rowie się pod nim załamał.( na szczęście nie było głęboko ).
Reply
#24
Widzę,że teMat się rozwinął. Big Grin
UP:
To dopiero bohater.. Smile
Reply
#25
Drexi, u nas palą zazwyczaj ludki z patologicznych rodzin więc mogą Ci dać pare fajek potem Ty do nich dołączasz i sam kupujesz i dajesz im i zostajesz wykorzystywany a za 15lat zdychasz na raka
Reply
#26
Aha..No tak.
Reply
#27
Mieszkam na śląsku , tutaj pali prawie każdy Tongue w mojej klasie nie pali chyba 5 osób , mówisz o fajkach jak o narkotykach Big Grin , " i zostajesz wykorzystywany " brzmi to jakbyś conajmniej był gwałcony Tongue Prawda jest taka że nawet jak ktoś zaczyna palić , pali jakiś czas i naprawdę chcę przestać to nie ma z tym żadnych problemów Tongue paliłem przez pół roku , od tygodnia nie pale i pomimo tego że kusi mnie żeby wydać te 4zł na tą paczkę i zapalić , to próbuje się powstrzymać Tongue .A ludzie z patologii zazwyczaj kasy nie mają więc wątpie żeby tak rozdawali .
Reply
#28
Ostatnio 2 dni temu koleś dręczył mojego kolegę i chcieli go pobić, ale ja go obroniłem Wink
Reply
#29
Information 
Mój pradziadek palił od 10 roku życia i dożył ponad 80(rzucił dzień przed śmiercią...). Więc wiesz... Jeden umrze na raka po 2 latach, a drugi go nie dostanie, bo ma silny organizm... proste.

Co do dołączania masz rację. Słyszałem o kolesiu, którego bili, bo nie chciał ich poczęstować fajką. Jego matka wpadła na genialny plan, że będzie mu dawać fajki, żeby go nie bili. Po 2 miesiącach sam zaczął palić. Big Grin

Łowca Drexenus:
Fajki za 4 złote zniszczą ci organizm bardzo szybko. Do takiej taniochy leci najgorsze dziadostwo, a to co w nich jest nawet nie leżało obok tytoniu. Smile
Reply
#30
Pomogłem starszej pani dojść do domu , bo miała problemy .
3 kolesi wyzywali kumpla , i chcieli się bić , ale 3 na 1 to troszke no nie bardzo . To było 3 na 2 ale nie było sensu się bić Angry . I poszliśmy do jego na chate .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)